Jon Stewart ostro atakuje Apple, ujawniając, dlaczego odszedł z „bardzo małej” telewizji+


Jon Stewart powraca do Codzienny pokaz w tym tygodniu w Comedy Central, po rozstaniu się z Apple w zeszłym roku. W wywiadzie z Poranki CBS dziś Stewart po raz pierwszy skomentował swoje odejście z Apple.

Według Stewarta Apple „nie chciał, żebym mówił rzeczy, które mogłyby wpędzić mnie w kłopoty”.

New York Timesa zgłoszone w październiku, które Apple anulowało Problem z Jonem Stewartem w Apple TV+ z powodu nieporozumień dotyczących tematów, które Stewart planował poruszyć w trzecim sezonie programu. W szczególności w raporcie wskazano na różnice zdań co do relacji Stewarta na temat Chin i sztucznej inteligencji.

Dwa miesiące po jego odejściu z Apple Ogłosił Stewart w styczniu, do którego wracał Codzienny pokaz w Comedy Central jako producent i gospodarz (w poniedziałki) po raz pierwszy od 2015 roku.

W dzisiejszym wywiadzie z Poranki CBSStewart po raz pierwszy publicznie odniósł się do swojego odejścia z Apple:

„Chciałem mieć miejsce, w którym mógłbym wyładować myśli, gdy wkraczamy w sezon wyborczy. Pomyślałem, że zrobię to jeszcze raz w, jak to się nazywa, Apple TV+. To enklawa telewizyjna, bardzo mała. To jak życie w Malibu. Ale zdecydowali, tak czuli, że nie chcą, żebym mówił rzeczy, które mogłyby wpędzić mnie w kłopoty.

Reklama

Wydaje się, że jest to subtelny, ale wyraźny atak na Apple TV+ i napięte relacje między Stewartem a kierownictwem Apple.

Cały wywiad ze Stewartem możesz obejrzeć poniżej.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment