John Wick 4, Shazam 2 i każdy film do obejrzenia w domu w ten weekend


Dobre wieści wszyscy: John Wick: Rozdział 4 jest wreszcie dostępny do oglądania w domu.

Czwarta odsłona tzw franczyza zmieniająca gatunek jest już dostępny do wypożyczenia lub zakupu w wersji cyfrowej i jest jednym z wielu nowych filmów dostępnych do obejrzenia w domu w ten weekend. The Shazam! dalszy ciąg Furia Bogów przyjeżdża również na nowo nazwana platforma MaxKtóry wszyscy zdawali się przechodzić, kiedy grano w prawdziwych kinach więc teraz jest idealny moment, żeby to nadrobić.

To nie wszystko: jest kilka nowych oryginałów Netflix, doceniony przez krytyków dramat Hirokazu Kore-eda Pośrednik na Hulu, nominowany do Oscara Kobiety rozmawiają w MGM Plus i wiele więcej do obejrzenia w tym tygodniu.

Wejdźmy w to.


Nowość na Netflixie

Krew i złoto

Gdzie oglądać: Dostępne do przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix

Reklama

Obraz: Netflix

Gatunek muzyczny: Historyczna komedia akcji
Czas pracy: 1h 40m
Dyrektor: Petera Thorwartha
Rzucać: Robert Maaser, Jördis Triebel, Alexander Scheer

Po obejrzeniu tęsknię za kolejną akcją zabijania nazistów Sisu? Masz szczęście, ponieważ reżyser Peter Thorwath (Krwistoczerwone niebo) najnowszy historyczny thriller akcji jest właśnie o tym!

Krew i złoto opowiada o byłym żołnierzu niemieckim (Robert Maaser), który po dezercji z SS w wyniku kryzysu sumienia i skazany na śmierć, zostaje uratowany przez miejscowego rolnika, którego wioska jest terroryzowana przez nazistowskie siły poszukujące złota. Zjednoczony wspólnym wrogiem, żołnierz przeprowadza brutalny kontratak przeciwko swoim byłym towarzyszom, tłucząc ich i doprowadzając do miazgi za pomocą szeregu broni i taktyk.

Ofiara/Podejrzany

Gdzie oglądać: Dostępne do przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix

(od lewej) Trzy kobiety (Emma Mannion, Rae deLeon i Lisa Rappa-Mannion) siedzą obok siebie na kanapie w filmie Ofiara/Podejrzany.

Obraz: Netflix

Gatunek muzyczny: film dokumentalny
Czas pracy: 1h 30m
Dyrektor: Nancy Schwartzman
Rzucać: Rachel de Leon

Ten dokument śledzi trwające cztery lata dochodzenie Rachel de Leon w sprawie ogólnokrajowej serii przestępstw, w których ofiary napaści na tle seksualnym zostały zmuszone przez organy ścigania do przyznania się do fałszowania zeznań. Ofiara/Podejrzany rzuca lupę na podstępne uprzedzenia instytucjonalne, które karzą ofiary gwałtu za zabieranie głosu.

Tam, gdzie kończą się tory

Gdzie oglądać: Dostępne do przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix

(Od lewej do prawej) Zdjęcie dzieci przed prowizoryczną szkołą, na pierwszym planie Ikal Paredes, Frida Sofía, Karlo Barría, Adriana Barraza w Where the Tracks End.

Obraz: Netflix

Gatunek muzyczny: Dramat komediowy
Czas pracy: 1h 35m
Dyrektor: Ernesto Contreras
Rzucać: Adriana Barraza, Blanca Guerra, Guillermo Villegas

Ten komediowy dramat o dojrzewaniu opowiada o grupie dzieci dorastających na wiejskich terenach Meksyku, które walczą o zdobycie wykształcenia, gdy ich zubożała szkoła balansuje na krawędzi zamknięcia. Z pomocą życzliwej nauczycielki, Georginy (Adriana Barraza), dzieci uczą się pokonywać życiowe wyzwania i rozwijać się jako jednostki.

Nowość w Disney Plus

Dzikiej przyrody

Gdzie oglądać: Dostępne do transmisji strumieniowej DisneyPlus

Kris Tompkins patrzy w górę na niebo z pasmem górskim Patagonii jako tłem w Wild Life.

Zdjęcie: National Geographic/Jimmy Chin

Gatunek muzyczny: film dokumentalny
Czas pracy: 1h 33m
Dyrektorzy: Jimmy Chin i Elizabeth Chai Vasarhelyi
Rzucać: Kristine „Kris” Tompkins, Rick Ridgeway, Jimmy Chin

Ten dokument opowiada o działaczce na rzecz ochrony przyrody Krisie Tompkinsie i jej mężu Dougu, którzy porzucają zarządzanie markami outdoorowymi, które pomogli założyć (Patagonia, The North Face i Espirit), aby wyruszyć na trwającą od dziesięcioleci misję zakładania parków narodowych w Chile i Argentynie.

Nowość na Hulu

Pośrednik

Gdzie oglądać: Dostępne do transmisji strumieniowej hulu

(LR) Gang Dong-Won, So-young i Sang Kang-ho trzymają dziecko w Brokerze.

Obraz: NEON

Gatunek muzyczny: Komedia kryminalna
Czas pracy: 2h 9m
Dyrektor: Hirokazu Kore-eda
Rzucać: Song Kang-ho, Gang Dong-won, Bae Doona

Piosenka Kang-ho (Pasożyt) i Gang Dong-won (Półwysep) gwiazda Złodzieje sklepowi najnowszy komediodramat kryminalny w reżyserii Hirokazu Kore-edy, jako dwóch łajdaków, którzy kradną dzieci z kościelnych skrzynek na śmieci i sprzedają je na czarnym rynku adopcyjnym zamożnym parom, które nie mogą mieć własnych dzieci. Po powrocie matki niemowlęcia, aby upewnić się, że jej dziecko zostało dostarczone do dobrego domu, cała trójka wyrusza w podróż, aby znaleźć odpowiednią rodzinę dla dziecka.

Mumie

Gdzie oglądać: Dostępne do transmisji strumieniowej hulu

(LR) młoda mumia (Santiago Winder) ma usta zakryte przez starszą mumię płci męskiej (Joe Thomas) z małym zmumifikowanym krokodylem w tle w Mumie.

Zdjęcie: Warner Bros. Pictures

Gatunek muzyczny: Komedia dla dzieci
Czas pracy: 1h 28m
Dyrektor: Juan Jesús García Galocha
Rzucać: Joe Thomas, Eleanor Tomlinson, Celia Imrie

Ta animowana komedia dla dzieci, którą Warner Bros. po cichu wpuściła do kin tej wiosny, opowiada o trójce mumii mieszkających w tajnym podziemnym mieście, które wyruszają w podróż na powierzchnię współczesnego Londynu, aby odzyskać bezcenną egipską pamiątkę od nikczemnego archeologa. Jest też mały pomocnik krokodyla, jeśli to lubisz.

Nowość na maks

Shazam: Furia Bogów

Gdzie oglądać: Dostępne do transmisji strumieniowej Maks

Zachary Levi jako Shazam w Shazam!  Fury of the Gods stojący z resztą swojej rodziny superbohaterów

Obraz: Warner Bros.

Gatunek muzyczny: Akcja superbohatera
Czas pracy: 2h 10m
Dyrektor: Davida F. Sandberga
Rzucać: Zachary Levi, Asher Angel, Grace Caroline Currey

Billy Batson (Asher Angel) i jego przybrane rodzeństwo powracają w kontynuacji filmu o superbohaterach Davida F. Sandberga z 2019 roku Shazam! jako tytułowy półbóg z supermocą (Zachary Levi) i jego „Shazamily” mitycznych superbohaterów. Kiedy Hespera (Helen Mirren) i Kalypso (Lucy Liu), potomkowie potężnego Atlasa Tytanów, kradną potężny magiczny przedmiot w ramach swojego spisku mającego na celu podbicie ludzkości, Shazam i jego rodzeństwo staną w obliczu wyzwań i objawień, które nadwerężą więzi między rodzinę i zmusić ich do zmierzenia się z pytaniem, co to znaczy być bohaterem.

Być Mary Tyler Moore

Gdzie oglądać: Dostępne do transmisji strumieniowej Maks

Kluczowa grafika przedstawiająca kolorowe zdjęcie Mary Tyler Moore z filmu dokumentalnego Being Mary Tyler Moore.

Obraz: filmy dokumentalne HBO

Gatunek muzyczny: film dokumentalny
Czas pracy: 1h 59m
Dyrektor: Jakuba Adolfa
Rzucać: Mary Tyler Moore, James L. Brooks, Rob Reiner

Ten dokument przedstawia niezwykłe życie i karierę Mary Tyler Moore, od jej przełomowych ról jako gospodyni domowej Laury Petrie w Show Dicka Van Dyke’a do jej metamorfozy na ekranie i poza nim po jej głównej roli w Program Mary Tyler Moore.

Nowość w MGM Plus

Kobiety rozmawiają

Gdzie oglądać: Dostępne do transmisji na MGM Plus

Mężczyzna (Ben Whishaw), kobieta (Rooney Mara) i jeszcze jedna kobieta (Claire Foy) siedzą na kocu z widokiem na pole zielonej trawy.

Zdjęcie: Michael Gibson/Orion

Gatunek muzyczny: Dramat
Czas pracy: 1h 44m
Dyrektor: Sarah Polly
Rzucać: Rooney Mara, Claire Foy, Jessie Buckley

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, ten dramat opowiada o grupie kobiet i dziewcząt w odizolowanej, nienazwanej kolonii menonitów, które odkrywają, że niektórzy mężczyźni w kolonii od lat używają środków uspokajających dla krów, aby je ujarzmić i zgwałcić. Jak toczy się proces w pobliskim mieście, kobiety stają przed indywidualnym i zbiorowym pytaniem, jak iść do przodu, czy iść dalej i jaką przyszłość chcą zbudować dla siebie i swoich bliskich.

Nowość na kanale Criterion

Niewinny

Gdzie oglądać: Dostępne do transmisji na Criterion Channel

(LR) Roschdy Zem i Louis Garrel w filmie Niewinni.

Zdjęcie: Janus Films

Gatunek muzyczny: Komedia kryminalna
Czas pracy: 1h 38m
Dyrektor: Louisa Garrela
Rzucać: Louis Garrel, Roschdy Zem, Noémie Merlant

Ta francuska komedia kryminalna opowiada o kustoszu muzeum i wdowcu (Louis Garrel), który zostaje zmuszony do pomocy ojczymowi, byłemu więźniowi (Roschdy Zem), w jego nielegalnych planach przestępczych.

Nowość w Shudderze

Influencer

Gdzie oglądać: Dostępne do transmisji strumieniowej Dreszcz

(LR) Emily Tennant robi sobie selfie obok Cassandry Naud z przodu motorówki w Influencerze.

Obraz: Dreszcz

Gatunek muzyczny: Przerażenie
Czas pracy: 1h 32m
Dyrektor: Kurtisa Davida Hardera
Rzucać: Sara Canning, Emily Tennant, Cassandra Naud

Podczas samotnej wyprawy z plecakiem po Tajlandii po tym, jak została porzucona przez swojego chłopaka, influencerka w mediach społecznościowych (Sara Cunning) zaprzyjaźnia się z enigmatyczną podróżniczką, która pokazuje jej dziką stronę życia. Sprawy przybierają jednak złowrogi obrót, gdy związek między tą dwójką szybko przeradza się w śmiercionośny wir obsesji balansującej na granicy przemocy.

Nowość na VOD

John Wick: Rozdział 4

Gdzie oglądać: Do kupienia za 19,99 USD w dniu Amazonka, JabłkoI Wudu

Keanu Reeves jako John Wick trzymający num-chuks za szklanym panelem, przygotowujący się do zasadzki na żołnierza w czarnej zbroi samuraja w John Wick: Rozdział 4.

Zdjęcie: Murray Close/Lionsgate

Gatunek muzyczny: Thriller działania
Czas pracy: 2h 49m
Dyrektor: Czad Stahelski
Rzucać: Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård

Keanu Reeves powraca w Czwarta odsłona serii John Wick jako legendarny zabójca mówiący monosylabami z zamiłowaniem do improwizowana rzeź. Ścigany przez bezwzględnego markiza Vincenta de Gramonta (Bill Skarsgård), John jest zmuszony walczyć ramię w ramię ze starymi przyjaciółmi i byłymi wrogami, aby ponownie uwolnić się od przestępczego półświatka, z którego tak desperacko walczył.

Kochać ponownie

Gdzie oglądać: Do wynajęcia za 19,99 USD Amazonka, JabłkoI Wudu

(LR) Sam Heughan i Priyanka Chopra Jonas śmieją się w kuchni w Love Again.

Zdjęcie: Screen Gems/Sony Pictures Releasing

Gatunek muzyczny: Komediodramat romantyczny
Czas pracy: 1h 44m
Dyrektor: Jamesa C. Strouse’a
Rzucać: Priyanka Chopra Jonas, Sam Heughan, Celine Dion

Zmagająca się ze śmiercią narzeczonego młoda kobieta (Priyanka Chopra Jonas) wysyła romantyczne wiadomości na jego stary numer telefonu komórkowego, opłakując to, co straciła, tylko po to, by zostały one wysłane do czarującego młodego dziennikarza (Sam Heughan). Dziennikarka i kobieta, którym powierzono zadanie napisania o niej opowiadania, przypadkowo przypadli sobie do gustu, pokonując wyzwania związane z miłością po żałobie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...

MSI prezentuje płyty główne z serii Z790 MAX na targach Computex z 5GbE i WiFi 7 w topowych modelach

MSI jest gotowe na gruntowne odświeżenie swojej linii płyt głównych Socket LGA1700, na czas dla procesorów Core „Raptor Lake Refresh”, które pojawią się...

Gigabyte Z790 Aorus Xtreme X zawiera wyświetlacz, w samą porę na odświeżenie Raptor Lake

Na targach Computex firma Gigabyte pokazała kilka zaktualizowanych wersji swoich płyt głównych Z790, w których oba modele otrzymały trochę dodatkowego blasku, ale także...
Advertisment