JMGO oficjalnie prezentuje na Kickstarterze N1 Ultra, swój najnowszy trójkolorowy laserowy projektor gimbalowy 4K


Dzisiaj JMGO, pionier inteligentnych projektorów, ogłosił wprowadzenie na Kickstarter swojego najnowszego trójkolorowego laserowego projektora kardanowego N1 Ultra 4K w ramach 45-dniowego projektu crowdfundingowego. N1 Ultra to najnowocześniejszy zestaw projektorów, który ułatwia postęp technologiczny w branży projektorów. Wyposażony w samodzielnie opracowaną trójkolorową optykę laserową MALC (Microstructure Adaptive Laser Control) i zintegrowaną konstrukcję gimbala, N1 Ultra oferuje nowatorskie rozwiązanie, które gwarantuje najwyższej jakości wrażenia audiowizualne i jednocześnie najwyższy poziom elastyczności.

„Nasz najnowszy produkt, JMGO N1 Ultra, został zaprojektowany tak, aby zapewniać niezrównane wciągające wrażenia wizualne dzięki wszechstronnej i przenośnej formie” – powiedział Will Wang, CPO JMGO. „Wprowadzając na świat ten pierwszy w branży trzykolorowy laserowy projektor gimbalowy, podtrzymujemy nasz innowacyjny impet w naszej nieustającej misji zmiany doświadczeń użytkowników”.

Wciągające wideo i audio

Wykorzystując trójkolorową optykę laserową MALC, N1 Ultra jest w stanie wyświetlać nieskazitelne szczegóły i rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160 dzięki swojej kompaktowej, ale potężnej mikrostrukturze. Opatentowany silnik laserowy MALC wykorzystuje technologię Modularized Laser Stacking, która zapewnia lepszą wydajność optyczną, mniejszy rozmiar i lepszą wydajność rozpraszania ciepła. Co więcej, czterowarstwowy system dyfuzorów umożliwia precyzyjne rozproszenie w celu uzyskania lepszej jednorodności jasności, a technologia dynamicznej redukcji plamek światła (LSR) znacznie redukuje plamki lasera o 96%, zapewniając równomierną jasność na całym obrazie.

Oprócz zalet silnika laserowego MALC, natura trójkolorowego lasera oznacza, że ​​N1 Ultra jest w stanie wyświetlać realistyczne obrazy w żywych kolorach, które przyćmiewają projektory LED i projektory jedno-laserowe. Oferuje wiodącą w branży szeroką gamę kolorów 110% BT.2020 dla żywych, bardzo szczegółowych obrazów. Ma imponującą wydajność reprodukcji kolorów z 10-bitową głębią kolorów i dokładnością kolorów △E<1, a także współczynnik kontrastu 1600:1, który zapewnia wyraźne szczegóły w jasnych i głębokich czerniach. Dodatkowo, dzięki jasności 4000 ANSI lumenów, użytkownicy mogą doświadczyć wyjątkowej jasności bez uszczerbku dla realistycznego odwzorowania kolorów, nawet w świetle dziennym.

Opierając się na oszałamiających efektach wizualnych, projektor jest wyposażony w system audio stworzony wspólnie z Dynaudio, który zapewnia dźwięk o kinowej jakości. Dzięki dwóm głośnikom o mocy 10 W system dźwiękowy oferuje basy o ekstremalnie niskich częstotliwościach 45 Hz i jest certyfikowany przez dekodowanie Dolby Audio i DTS w celu zapewnienia żywej reprodukcji dźwięku.

Rozrywka w dowolnym miejscu
Wyposażony w doskonałą konstrukcję mechaniczną i algorytmiczną, projektor N1 Ultra jest wyposażony w zintegrowane rozwiązania gimbala zapewniające optymalną adaptację. Jego ultracienki 2-osiowy gimbal umożliwia bezstopniową regulację obrotu do 135° w pionie i 360° w kierunku poziomym, umożliwiając ustawienie w stabilny i elastyczny sposób. Technologia Instant Gimbal-like Display Correction i Multi Adaptive System umożliwiają projektorowi automatyczną regulację wyświetlanego obrazu i sprawiają, że wygląda on prawidłowo umieszczony w ciągu kilku sekund po włączeniu projektora. W rezultacie nie ma potrzeby przenoszenia samego urządzenia, co upraszcza konfigurację i obsługę, nawet gdy użytkownicy próbują wyświetlać film na suficie.

Reklama

Eksploracja bez ograniczeń
Projektor N1 Ultra to idealne urządzenie do budowy kina domowego lub pokoju gier, wyposażone w dwa porty HDMI 2.1 do podłączenia różnych konsol do gier, pendrive’ów do streamowania oraz dedykowanych systemów nagłośnienia. Oferuje również wszechstronne opcje łączności, umożliwiając użytkownikom korzystanie z innych urządzeń w celu uzyskania wysokiej jakości obrazu i dźwięku w celu uzyskania ulepszonych wrażeń kina domowego.

Ponadto jest wyposażony w pełną obsługę systemu Android TV 11, zapewniając użytkownikom dostęp do tysięcy aplikacji w sklepie Google Play oraz milionów filmów i muzyki dostępnych na różnych platformach streamingowych. Co więcej, wbudowany Chromecast umożliwia użytkownikom szybkie przesyłanie zdjęć, filmów, muzyki i innych treści z ich ulubionych urządzeń bezpośrednio do projektora, pozwalając im cieszyć się ulubionymi treściami bez żadnych problemów.

Ceny i dostępność
N1 Ultra jest już dostępny na Kickstarterze. W ciągu pierwszych 48 godzin projektu crowdfundingowego osoby wspierające mogą otrzymać projektor w specjalnej cenie 1099 USD w dniu premiery, oszczędzając 52% od sugerowanej ceny detalicznej 2299 USD.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!