Jeśli uważasz, że Fall Guys byłaby idealną grą mobilną, Chiny mają dla Ciebie wiadomość


Niezwykle popularna gra Fall Guys: Ultimate Knockout podobno trafia na urządzenia mobilne. Analityk gier Daniel Ahmad tweetował że chińska firma rozrywkowa Bilibili zabezpieczyła sobie prawa do opublikowania mobilnej wersji gry, ale tylko w Chinach.

Na jego strona internetowa, mówi Bilibili będzie „wyłącznym agentem” prawdziwej gry mobilnej w Chinach kontynentalnych, którą Google tłumaczy na „Jelly Bean: Ultimate Knockout”, z „Jelly Bean” będącym prawdopodobnie odniesieniem do postaci w grze. W Chinach wersje gry na PC i PS4 noszą tę samą nazwę.

Krążyło wiele plotek kręci się wokół mobilnej wersji Fall Guys które do tej pory okazały się błędne. Oficjalne konto na Twitterze dotyczące gry opublikowało 17 sierpnia na Twitterze: „Jeśli widzisz reklamy wersji mobilnej, są one oszustwem”, ale nie skomentowało jeszcze dzisiejszych wiadomości.

Skontaktowaliśmy się z firmą Mediatonic, twórcami Fall Guys, a także Bilibili, aby uzyskać więcej informacji i zaktualizujemy, gdy otrzymamy od nich odpowiedź.

Od premiery na początku tego miesiąca na PS4 i PC, Fall Guys był wielkim hitem i przyciągnął więcej niż 1,5 miliona graczy w pierwszych 24 godzinach. Uproszczona gra Battle Royale obsługuje do 60 graczy w serii mini-gier, w których skaczesz, nurkujesz i łapiesz drogę do zwycięstwa; gracze są eliminowani przez kilka rund, a po drodze gracze zdobywają modyfikacje.

Sensowne jest, aby istniała mobilna wersja Fall Guys w pewnym momencie, ponieważ jest to gra stworzona na urządzenia mobilne, wymagająca tylko kilku przycisków i joysticka. W przeciwieństwie do innych popularnych gier battle royale na urządzenia mobilne, Fall Guys nie musiałby przykrywać małego ekranu mobilnego mnóstwem wirtualnych przycisków. A ponieważ jest zwykle rozgrywany w bardzo krótkich sesjach, ponieważ tak wiele osób traci przytomność w każdej rundzie, byłaby to dobra opcja do gry w ruchu.

Reklama

Nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawi się mobilna wersja Fall Guys będzie dostępny w Chinach lub kiedy możemy go zobaczyć w USA. Ale Mediatonic powiedział chciałoby „przenieść grę na inne platformy w przyszłości”.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!