Jensen Huang omówi przyszłość sztucznej inteligencji na konferencji NVIDIA GTC 2024firmy NVIDIA Konferencja AI GTC 2024 przygotuje grunt pod kolejny krok naprzód w dziedzinie sztucznej inteligencji. W sercu tego bardzo oczekiwanego wydarzenia: przemówienie otwierające wygłoszone przez Jensena Huanga, wizjonerskiego założyciela i dyrektora generalnego firmy NVIDIA, który przemawia w poniedziałek, 18 marca o godzinie 13:00 czasu pacyficznego, w SAP Center w San Jose w Kalifornii.

Planowanie wrażeń z GTC
Istnieją dwa sposoby oglądania. Rejestr osobiście uczestniczyć w GTC, aby zapewnić sobie miejsce na wciągające doświadczenie w SAP Center. Centrum znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Centrum Kongresowego w San Jose, gdzie odbywa się pozostała część konferencji. Drzwi otwierają się o 11:00, a odbiór identyfikatorów rozpoczyna się o 10:30. Przemówienie przewodnie będzie również transmitowane na żywo o godz. www.nvidia.com/gtc/keynote/.

Niezależnie od tego, czy uczestniczysz osobiście, czy wirtualnie, zobowiąż się do dołączenia do nas przez cały tydzień. GTC to coś więcej niż tylko konferencja. To brama do kolejnej fali innowacji AI.

  • Transformacja sztucznej inteligencji: Posłuchaj więcej Huanga omawiającego pochodzenie i wpływ architektury transformatorowej sieci neuronowej z jej twórcami i pionierami branży. Poprowadzi panel z udziałem wszystkich ośmiu autorów legendarnego artykułu z 2017 r., który przedstawił koncepcję transformatorów: Ashish Vaswani, Noam Shazeer, Niki Parmar, Jakob Uszkoreit, Llion Jones, Aidan N. Gomez, Łukasz Kaiser i Illia Polosukhin.Śr. ., 20 marca, 11-11:50 czasu pacyficznego.
  • Dołącz do wizjonerów zmieniających nasz świat: Posłuchaj liderów, takich jak współzałożyciel xAI Igor Babuschkin; Wiceprezes Microsoft ds. GenAI Sebastian Bubeck, Fei-Fei Li z Uniwersytetu Stanforda, Meta Wiceprezes ds. badań nad sztuczną inteligencją Joelle Pineau; Brad LightCap, dyrektor operacyjny OpenAI; Założyciel i dyrektor generalny Adept AI David Luan; Założycielka i dyrektor generalna Waabi Raquel Urtasun; Dyrektor generalny Mistral Arthur Mensch; i wielu innych, przodujących w dziedzinie sztucznej inteligencji w różnych branżach.
  • Bądź częścią tego, co będzie dalej: Weź udział w warsztatach i nawiązywaniu kontaktów partnerskich oraz nawiąż kontakt z ekspertami w dniach 17–21 marca. Katalog tegorocznych sesji jest pełen tematów obejmujących wszystko, od robotyki po generatywną sztuczną inteligencję, prezentujących zastosowania w świecie rzeczywistym i najnowsze innowacje w dziedzinie sztucznej inteligencji.
  • Pozostawanie w kontakcie: Dołącz do wydarzenia online, aby nawiązać kontakt z wydarzeniem i innymi uczestnikami, korzystając z #GTC24 w mediach społecznościowych.

Dzięki wizjonerskim mówcom i kompleksowemu programowi obejmującemu podstawy sztucznej inteligencji i informatyki, GTC obiecuje, że będzie pouczającym doświadczeniem dla wszystkich.

Nie przegap swojej szansy być na czele ewolucji sztucznej inteligencji.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment