Jeep 2022 Wagoneer będzie miał wbudowany Amazon Fire TV


Platforma rozrywkowa Amazon Fire TV wyruszy w drogę w SUV-ach Jeep Wagoneer i Grand Wagoneer 2022, które jako pierwsze będą miały wbudowaną obsługę Fire TV.

Nadchodzące Wagoneer i Grand Wagoneer mają zostać oficjalnie ujawnione 11 marca, ale firma macierzysta Jeepa, Stellantis, dał podgląd ogłaszając dziś nową integrację z Amazon.

Oprogramowanie Amazona będzie dostępne zarówno z głównego wyświetlacza, jak i z tylnych siedzeń. (Jeep mówi a filtr prywatności uniemożliwi kierowcy oglądanie treści Prime Video podczas jazdy, chociaż będzie mógł oglądać zaparkowane samochody).

Fire TV for Auto został zaprojektowany do współpracy z Uconnect 5, z dodatkowym wsparciem dla technologii Amazon Alexa Auto dla rzeczy takich jak inteligentne sterowanie domem. Dostępny jest również niestandardowy pilot Fire TV ze zintegrowanym mikrofonem Alexa i przyciskiem Uconnect, aby łatwo uzyskać dostęp do takich elementów, jak sterowanie temperaturą w samochodzie lub mapy. Użytkownicy będą również mogli pobierać kompatybilne treści na dłuższe wycieczki, podczas których nie mogą lub nie chcą używać danych do strumieniowego przesyłania swoich ulubionych programów i filmów.

Dodanie Fire TV to najnowszy trend polegający na tym, że producenci samochodów są coraz bardziej na pokładzie, włączając w to oprogramowanie od głównych firm technologicznych. Obejmuje to rozszerzenie Android Auto i Apple CarPlay do głębszych integracji, takich jak Polestar 2, który działa Android Automotive natywnie.

Fire TV for Auto będzie dostępny jesienią 2021 roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MSI prezentuje płyty główne z serii Z790 MAX na targach Computex z 5GbE i WiFi 7 w topowych modelach

MSI jest gotowe na gruntowne odświeżenie swojej linii płyt głównych Socket LGA1700, na czas dla procesorów Core „Raptor Lake Refresh”, które pojawią się...

Gigabyte Z790 Aorus Xtreme X zawiera wyświetlacz, w samą porę na odświeżenie Raptor Lake

Na targach Computex firma Gigabyte pokazała kilka zaktualizowanych wersji swoich płyt głównych Z790, w których oba modele otrzymały trochę dodatkowego blasku, ale także...

Innowacje w zakresie chłodzenia MSI VGA na targach Computex 2023: DynaVC i Fusion Chill AIO

MSI na targach Computex 2023 zaprezentowało kilka nowych innowacji w zakresie chłodzenia kart graficznych. Należą do nich DynaVC i Fusion Chill AIO....
Advertisment