Jeep 2022 Wagoneer będzie miał wbudowany Amazon Fire TV


Platforma rozrywkowa Amazon Fire TV wyruszy w drogę w SUV-ach Jeep Wagoneer i Grand Wagoneer 2022, które jako pierwsze będą miały wbudowaną obsługę Fire TV.

Nadchodzące Wagoneer i Grand Wagoneer mają zostać oficjalnie ujawnione 11 marca, ale firma macierzysta Jeepa, Stellantis, dał podgląd ogłaszając dziś nową integrację z Amazon.

Oprogramowanie Amazona będzie dostępne zarówno z głównego wyświetlacza, jak i z tylnych siedzeń. (Jeep mówi a filtr prywatności uniemożliwi kierowcy oglądanie treści Prime Video podczas jazdy, chociaż będzie mógł oglądać zaparkowane samochody).

Fire TV for Auto został zaprojektowany do współpracy z Uconnect 5, z dodatkowym wsparciem dla technologii Amazon Alexa Auto dla rzeczy takich jak inteligentne sterowanie domem. Dostępny jest również niestandardowy pilot Fire TV ze zintegrowanym mikrofonem Alexa i przyciskiem Uconnect, aby łatwo uzyskać dostęp do takich elementów, jak sterowanie temperaturą w samochodzie lub mapy. Użytkownicy będą również mogli pobierać kompatybilne treści na dłuższe wycieczki, podczas których nie mogą lub nie chcą używać danych do strumieniowego przesyłania swoich ulubionych programów i filmów.

Dodanie Fire TV to najnowszy trend polegający na tym, że producenci samochodów są coraz bardziej na pokładzie, włączając w to oprogramowanie od głównych firm technologicznych. Obejmuje to rozszerzenie Android Auto i Apple CarPlay do głębszych integracji, takich jak Polestar 2, który działa Android Automotive natywnie.

Fire TV for Auto będzie dostępny jesienią 2021 roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dyrektor generalny Sonos przeprasza za katastrofalne wdrożenie nowej aplikacji

Wiemy, że zbyt wielu z Was doświadczyło poważnych problemów z naszą nową aplikacją, która została wprowadzona 7 maja, i chciałbym zacząć od osobistych...

Gra karciana Palii „Hot Pot” to rozrywka, która wywołała konflikt między graczami

Ostatnio w symulatorze życia super przytulnego pojawiła się dziwnie wroga strona Palia — i nie mówię o ukrytym karcianym dole pod...

Obejrzyj ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich

Ten Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 oficjalnie rozpocznie się w piątek 26 lipca i potrwa do 11 sierpnia. Dowiedz się, jak oglądać ceremonię otwarcia...
Advertisment