Jeep 2022 Wagoneer będzie miał wbudowany Amazon Fire TV


Platforma rozrywkowa Amazon Fire TV wyruszy w drogę w SUV-ach Jeep Wagoneer i Grand Wagoneer 2022, które jako pierwsze będą miały wbudowaną obsługę Fire TV.

Nadchodzące Wagoneer i Grand Wagoneer mają zostać oficjalnie ujawnione 11 marca, ale firma macierzysta Jeepa, Stellantis, dał podgląd ogłaszając dziś nową integrację z Amazon.

Oprogramowanie Amazona będzie dostępne zarówno z głównego wyświetlacza, jak i z tylnych siedzeń. (Jeep mówi a filtr prywatności uniemożliwi kierowcy oglądanie treści Prime Video podczas jazdy, chociaż będzie mógł oglądać zaparkowane samochody).

Fire TV for Auto został zaprojektowany do współpracy z Uconnect 5, z dodatkowym wsparciem dla technologii Amazon Alexa Auto dla rzeczy takich jak inteligentne sterowanie domem. Dostępny jest również niestandardowy pilot Fire TV ze zintegrowanym mikrofonem Alexa i przyciskiem Uconnect, aby łatwo uzyskać dostęp do takich elementów, jak sterowanie temperaturą w samochodzie lub mapy. Użytkownicy będą również mogli pobierać kompatybilne treści na dłuższe wycieczki, podczas których nie mogą lub nie chcą używać danych do strumieniowego przesyłania swoich ulubionych programów i filmów.

Dodanie Fire TV to najnowszy trend polegający na tym, że producenci samochodów są coraz bardziej na pokładzie, włączając w to oprogramowanie od głównych firm technologicznych. Obejmuje to rozszerzenie Android Auto i Apple CarPlay do głębszych integracji, takich jak Polestar 2, który działa Android Automotive natywnie.

Fire TV for Auto będzie dostępny jesienią 2021 roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment