Jamf współpracuje z AWS, aby poprawić bezpieczeństwo komputerów Mac Amazon EC2


Jamfpopularna platforma Apple do zarządzania urządzeniami dla szkół i firm, ogłosiła w czwartek, że teraz współpracuje z Amazon Web Services (AWS), aby instancje Amazon EC2 Mac były jeszcze bardziej bezpieczne dzięki nowej warstwie ochrony.

Instancje Jamf Amazon EC2 Mac

Dla osób nieznających, instancje Amazon EC2 Mac umożliwiają osobom i organizacjom uruchamianie obciążeń macOS w chmurze w oparciu o Amazon Web Services. Klienci mogą wybrać uruchamianie wystąpień opartych na komputerach Mac minis z procesorami Intel (x86) lub M1 (ARM). Od teraz korzystanie z tych instancji będzie jeszcze bezpieczniejsze.

Według Jamfa, nowe wysiłki zespołu z AWS umożliwią „uproszczony i wydajny przepływ pracy do zarządzania i zapewnienia dodatkowej warstwy bezpieczeństwa instancjom Mac Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2) na dużą skalę”.

Dzięki nowym ulepszeniom organizacje mogą zapewnić „zaufany dostęp do wirtualnych komputerów Mac”, tak samo jak do komputerów fizycznych. Jamf podkreśla, że ​​wirtualne maszyny Mac są teraz tak samo bezpieczne, jak maszyny fizyczne. „Jamf rozwinął koncepcję wdrożenia bezdotykowego dalej niż wcześniej” – powiedziała firma w post na blogu:

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Jamf, aby pomóc organizacjom odnieść sukces z Apple” – powiedział David Brown, wiceprezes Amazon EC2 w AWS. „Teraz AWS, w połączeniu z Jamf, jest w stanie zapewnić całościowe, oparte na chmurze środowisko Apple Enterprise Management, zapewniając wysoki poziom dostępności produktów, szybką i wygodną dystrybucję oprogramowania do wszystkich punktów końcowych oraz idealne środowisko do uruchamiania i zarządzania dynamiczne, natywne zasoby Amazon EC2 w Apple dla wielu potrzeb organizacyjnych”.

Nowy przepływ pracy jest dostępny dla klientów Amazon Web Services i Jamf od dzisiaj. Ceny i więcej szczegółów są dostępne na oficjalna strona Jamf.

Przeczytaj także:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania. Więcej.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sojusz HDBaseT standaryzuje wysokowydajne rozszerzenie USB 3.2

Organizacja HDBaseT Alliance ogłosiła standaryzację rozszerzeń dalekiego zasięgu łączności USB 3.2, aby zaspokoić zapotrzebowanie na kompaktową technologię o dużej przepustowości, niskim poborze mocy...

Recenzja Castlevania: Nocturne: nowy serial Netflixa jest cholernie genialny

Netflixa Pierwszy Castlevania serial animowany wyróżnia się równoważeniem cichych, pięknie zagranych momentów ludzkiego dramatu z wybuchową i pomysłową scenografią akcji, która jest na...

CarPlay wyrusza na kemping z nową aplikacją Airstream do monitorowania funkcji podłączonych pojazdów kempingowych

Oficjalnie dostępna jest teraz aplikacja CarPlay do wszystkiego. Airstream, tak, ten Airstream ma teraz aplikację CarPlay do monitorowania funkcji kampera. Okazuje się,...
Advertisment