Jakie powołanie wybrać w Dragon’s Dogma 2


Powołania są w zasadzie zajęciami Dogmat smoka 2. Na początku dostępne są cztery profesje, ale w trakcie gry będziesz mógł odblokować ich więcej (za odpowiednią opłatą). I nie jesteś zamknięty w swoim wyborze: będziesz w stanie zmienić powołanie tak często, jak chcesz, po ich odblokowaniu.

Większość profesji wpisuje się w ustalone archetypy fantasy: łucznicy strzelają strzałami i noszą zabawne kapelusze, magowie rzucają zaklęcia i noszą zabawne szaty, złodzieje dźgają ludzi sztyletami. Ale czy naprawdę istnieje ogromna różnica pomiędzy wojownikiem a wojownikiem? A czym do cholery jest Mistyczna Włócznia?

Poniżej znajduje się lista wszystkie powołania w Dogmat smoka 2, a także kilka szczegółów na temat tego, jak je odblokować i jakiej broni będziesz używać w każdej z nich. Doradzimy także, jaką profesję wybrać na początek Dogmat smoka 2.


Wszystkie profesje w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Zdjęcie: Capcom

Jest 10 powołań Dogmat smoka 2. Cztery są dostępne, gdy po raz pierwszy tworzysz swoją postać: Wojownik, Łucznik, ZłodziejI Mag. Po kilku godzinach gry będziesz mógł odblokować Czarownik I Wojownik powołania poprzez misję w Gildii Zawodowej Vernworth. Możesz przypisać dowolną z tych sześciu profesji do swojego głównego pionka i możesz zatrudniać pionki (i wymieniać się między nimi) dowolnej z tych profesji w Gildii Zawodów.

Istnieją cztery dodatkowe profesje, w które możesz zagrać, gdyż nie są one dostępne dla pionków: Magiczny Łucznik, Mistyczna Włócznia, OszustI Wojownik.


Jaką profesję wybrać w Dragon’s Dogma 2

Znak Gildii Zawodowej stoi przed budynkiem Dragon's Dogma 2.

Uniwersalny symbol Gildii Zawodów — budynki z tym znakiem umożliwiają zmianę profesji.
Zdjęcie: Capcom

Podczas tworzenia postaci zostaniesz poproszony o wybranie profesji Dogmat smoka 2 — zwłaszcza zanim masz szansę wypróbować którykolwiek z nich. Chociaż nie jesteś zamknięty w swoim wyborze, upłynie trochę czasu, zanim będziesz mógł coś zmienić, co oznacza, że ​​pierwsza wybrana profesja jest dość ważna.

Jak wspomniano, cztery początkowe powołania ładnie wpisują się w typowe archetypy fantasy. The Mag oferuje prawdopodobnie najwyższy DPS we wczesnych godzinach rannych i jest uzdrowicielem. The Łucznik jest skuteczny w atakowaniu wielu wrogów w walce i precyzyjnym trafianiu w słabe punkty większych wrogów. Jednak żaden z nich nie ma zbyt dużo zdrowia ani nie może nosić najcięższego zestawu zbroi, więc w bitwie będziesz trzymać dystans. The Wojownikz drugiej strony jest zdecydowanie najsilniejszym powołaniem początkowym. Ponieważ jednak toczy się głównie w zwarciu, nadal możesz mieć pewne problemy we wczesnych godzinach porannych (chyba że podróżujesz z pionkiem Maga, który może ci pomóc w magii leczniczej).

Chociaż nie możesz się pomylić z tymi trzema, najlepszym wyborem jest Złodziej. Złodzieje są zarówno wyczuleni na dotyk, jak i taktyczni, zachowując równowagę pomiędzy walką w zwarciu a trudnymi umiejętnościami. I chociaż ich obrona jest niczym w porównaniu z Wojownikami, mogą wytrzymać znacznie więcej kar niż dwie startowe klasy dystansowe. Ale najlepsza część? Złodziej specjalizuje się w pełzaniu wokół dużych potworów, co jest jego zaletą Dogmat smoka 2. Wystarczy kilka rang w profesji, a odblokujesz bomby, które możesz podłożyć na bossach, lub możliwość podpalenia ostrzy w środku wspinaczki.

Oczywiście wybór zawodu jest ostatecznie kwestią preferencji i osobistego gustu. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat wszystkich powołań w Dogmat smoka 2 — łącznie z tymi, które możesz odblokować w przyszłości — czytaj dalej.


Wojownik

Czterech wojowników jest gotowych do walki, używając mieczy, tarcz i zbroi

Zdjęcie: Capcom

Jak odblokować: Powołanie startowe
Bronie: Miecze, maczugi i tarcze

Wojownik to klasyczna postać władająca mieczem i deską, oferująca przyzwoitą mieszankę ataku i obrony. To świetna klasa na start, ponieważ daje ci szansę na agresywną grę i sprawdzenie, jak sprawdza się walka wręcz Dogmat smoka 2 (a także odblokowuje ulepszenie, które może zwiększyć twoje wielkość zapasów). Zawód Wojownika naprawdę się otwiera, gdy opanujesz grę i zaczniesz doskonalić umiejętności blokowania, cięcia i kontrataku.

Aby jak najlepiej wykorzystać to powołanie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepsza konstrukcja myśliwca dla początkujących.


Łucznik

W Dragon's Dogma 2 czterech łuczników stoi z łukami w pogotowiu

Zdjęcie: Capcom

Jak odblokować: Powołanie startowe
Bronie: Łuki

Łucznik to Twoja prototypowa klasa walcząca na dystans. Pozwala uzyskać szerszy obraz pola bitwy i cofnąć się od potwora, z którym się mierzysz. Ta dodatkowa odległość sprawia, że ​​jesteś niezwykle skuteczny w trafianiu w słabe punkty większych potworów, zadając ogromne obrażenia, a czasem nawet sprowadzając tych wrogów na ziemię. Poza tym jest to najlepsza klasa do walki z harpiami i innymi latającymi stworzeniami, co jest ogromnym ułatwieniem na początku gry.

Aby jak najlepiej wykorzystać to powołanie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepsza wersja Archera dla początkujących.


Mag

Czterech magów jest gotowych do rzucania magii w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Jak odblokować: Powołanie startowe
Bronie: Laski

Magowie to czarodzieje, którzy potrafią zadać mnóstwo obrażeń – jeśli tylko masz cierpliwość. Rzucanie zaklęć jest trochę dziwne Dogmat smoka 2; proces ten polega na ładowaniu energii podczas stania w miejscu lub poruszania się bardzo powoli. Ale nawet z niskich poziomów, gdy twoje zaklęcia będą gotowe, możesz rozpętać burze z piorunami lub miotacze ognia na potworach. Magowie specjalizują się także w magii wspierającej, która może pomóc w leczeniu pionków lub nasycaniu ich broni ogniem.

Aby jak najlepiej wykorzystać to powołanie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszy build dla Maga dla początkujących.


Złodziej

Czterech złodziei dzierży sztylety i lekką zbroję w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Jak odblokować: Powołanie startowe
Bronie: Sztylety

Jako Złodziej możesz biegać po polu bitwy z dwoma sztyletami i korzystać ze zdolności, które utrudniają wrogom dostrzeżenie Cię. Możesz nie mieć dużo zdrowia w porównaniu z innymi profesjami skupiającymi się na walce wręcz, ale możesz zadać ogromne obrażenia, jeśli uda ci się unieruchomić cel i go zmiażdżyć. Ale najlepszą częścią gry Złodziejem jest to, jak dobrze potrafisz wspinać się na potwory i eliminować je za pomocą różnych bomb, lin i niszczycielskich pchnięć.

Aby jak najlepiej wykorzystać to powołanie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepsza wersja Złodzieja dla początkujących.


Wojownik

Czterech wojowników podnosi potężną broń w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Jak odblokować: Ukończ “Frustracja powołaniowa”Wyszukaj lub znajdź wielki miecz
Bronie: Wielkie miecze, młoty

Wojownicy to Wojownicy, którzy zamieniają tarcze na dwa razy więcej miecza. Będziesz machał bronią powoli, ale będziesz w stanie zadać jedne z najwyższych obrażeń w grze. Jeśli chodzi o umiejętności, Wojownicy i Wojownicy mają bardzo podobną ofertę, ale tam, gdzie Wojownicy są zrównoważeni, Wojownicy wymagają stylu gry opartego na ryzyku i nagrodzie. Jeśli zaczynasz od Dogmat smoka 2, Wojownik może być wyzwaniem. Ale kiedy już nauczysz się zachowań potworów i potrafisz odpowiednio zaplanować, możesz z łatwością przeciąć wszystko.


Czarownik

Czterech Czarnoksiężników dzierży swoje wielkie archiwa w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Jak odblokować: Ukończ “Frustracja powołaniowa” i znajdź architekta
Bronie: Archistawy

Czarowników i magów łączy wiele podobieństw Dogmat smoka 2 (w rzeczywistości mają wiele wspólnych zaklęć), ale tam, gdzie Mag pomaga innym poprzez bardziej bezinteresowną magię i leczenie, Czarnoksiężnik jest ofensywną potęgą magiczną. Dzięki swojemu archistaffowi będziesz w stanie zniszczyć wrogów eksplozją zadającą obrażenia od ognia, a nawet wieżyczką zbudowaną z błyskawicy. Wiedz tylko, że będziesz musiał polegać na swoich pionkach, które cię ochronią, gdy będziesz wyczarowywał te niezwykle potężne zaklęcia magiczne.


Mistyczna Włócznia

Cztery Mistyczne Włóczniki huśtają się wokół swoich potężnych lasek w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Jak odblokować: Skończyć “Ubój potworów” I znajdź Sigurda
Bronie: Duospear

Mystic Spearhands używa dwustronnej włóczni, aby połączyć magię i walkę wręcz. Dzięki swojej Duospear możesz stać się wirem obrażeń, siekając potwory i wrogów obiema stronami, aż upadną. Jednakże, chociaż możesz nosić przyzwoitą zbroję, nie masz tak wielu umiejętności defensywnych jak Wojownik czy nawet Złodziej, więc nieustępliwy atak jest najlepszym sposobem na sukces.


Oszust

Czterech oszustów dzierży swoje cenzory w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Jak odblokować: Zasięg Battahl I znajdź Luza
Bronie: Kadzielnica

Twoim zadaniem jako Trickstera jest wzmacnianie pionków i dezorientowanie wrogów iluzjami. Twoje umiejętności i ataki zadają bardzo małe obrażenia, ale rozprzestrzeniający się dym wokół pola bitwy stwarza idealne środowisko, w którym Twoja drużyna może pozostać w cieniu. Pomyśl o Tricksterze jako o Dogmat smoka 2najprawdziwsza klasa wsparcia.


Magiczny Łucznik

Czterech magicznych łuczników dzierży swoje bezcieniowe łuki w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Więcej informacji o powołaniu Magicznego Łucznika już wkrótce!


Wojownik

Czterech wojowników dzierży wszelkiego rodzaju broń w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Więcej informacji o powołaniu Wojownika już wkrótce!Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment