Jakie bezprzewodowe słuchawki douszne kupić?


 • Beats Studio Buds +

  Beats Studio Buds+ to bezprzewodowe słuchawki douszne najnowszej generacji marki należącej do Apple. Nowe wkładki douszne mają 1,6-krotnie lepszą ANC w porównaniu z pierwszą generacją, do 36 godzin pracy na baterii, wodoodporność IPX4, większe mikrofony zapewniające wyraźne rozmowy, nowy niestandardowy układ, który umożliwia obsługę „Hej Siri” i nie tylko. Słuchawki są dostępne w trzech kolorach: czarno-złotym, kości słoniowej i zupełnie nowym przezroczystym wykończeniu.

  Zalety

  • Silikonowe wkładki douszne zapewniają wygodne dopasowanie
  • Aktywna redukcja szumów
  • Obsługuje zarówno Androida, jak i iPhone’a
  Cons

  • Brak ładowania bezprzewodowego
  • Brak automatycznej pauzy i odtwarzania

 • Apple AirPods 3

  Apple AirPods 3

  AirPods 3 to bezprzewodowe słuchawki douszne najnowszej generacji firmy Apple. Obsługuje Spatial Audio, Adaptive EQ i ma czujniki siły, które pozwalają łatwo kontrolować słuchawki douszne podczas słuchania muzyki, oglądania filmów lub odbierania połączeń. Wkładki douszne są odporne na pot i wodę oraz mogą działać do 6 godzin na jednym ładowaniu lub 30 godzin dzięki etui ładującemu MagSafe.

  Zalety

  • Adaptacyjny EQ dla lepszego spersonalizowanego dźwięku
  • Automatyczne wstrzymywanie i odtwarzanie
  • Obsługa ładowania MagSafe i bezprzewodowego
  Cons

  • Brak silikonowych wkładek dousznych
  • Port Lightning, brak złącza USB-C

POCKETNOW WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Reklama

W 2021 Beaty ogłosił pierwszą generację Studio Buds, oferując możliwości podobne do słuchawek AirPods w niskiej cenie. Firma wypuściła teraz zaktualizowaną wersję oryginalnych wkładek dousznych, znaną jako Beats Studio Buds +, i są one wyposażone w kilka nowych funkcji, takich jak obsługa „Hey Siri”, synchronizacja iCloud, dźwięk przestrzenny, lepsza ANC i połączenia głosowe, dłuższa żywotność baterii , i wiele więcej. Co więcej, wyceniony na 169 USD, Beats Studio Buds + bezpośrednio konkuruje z własnym Apple AirPodsy 3. W tym artykule porównamy te dwie wkładki douszne, aby pomóc Ci zdecydować, którą powinieneś kupić.


 • Beats Studio Buds + Apple AirPods 3
  Marka Bije Jabłko
  Żywotność baterii Do 36 godzin Do 30 godzin
  Redukcja szumów Tak, obsługiwane ANC Nieobsługiwany
  Słuchanie mono Tak Tak
  Mikrofony Mikrofony z podwójną wiązką Podwójny mikrofon kształtujący wiązkę, skierowany do wewnątrz
  Łączność Obsługuje zarówno urządzenia z systemem Android, jak i Apple, szybkie parowanie Kompatybilny z urządzeniami Apple, obsługa szybkiego parowania
  Klasa IP Wkładki douszne: IPX4 Wkładki douszne: IPX4, etui ładujące: IPX4
  Waga (wkładki douszne) 5g 4,28 g
  Materiał Silikonowe wkładki douszne Niesilikonowe półdouszne końcówki douszne
  Ładowanie Ładowanie przewodowe USB-C, brak obsługi ładowania bezprzewodowego Ładowanie przewodowe, obsługa ładowania bezprzewodowego MagSafe i Qi
  Kolor Czarno-złoty, kość słoniowa, przezroczysty Biały
  Żeton Bije niestandardowy chip Czip Apple H1
  dźwięk przestrzenny Tak Tak
  Cechy szczególne Obsługa funkcji „Hej Siri”, pojedynczy przycisk wielofunkcyjny z każdej strony, obsługa usługi Find My zarówno dla systemu Android, jak i iPhone’a Obsługa „Hej Siri”, czujniki siły, czujnik wykrywania skóry, obsługa funkcji Znajdź mój dla iPhone’a
  Port USB typu C port błyskawicy


Cena i dostępność

Zarówno Beats Studio Buds +, jak i Apple AirPods 3 kosztują 169 USD. Jednak biorąc pod uwagę, że AirPods 3 są dostępne już od jakiegoś czasu, można je znaleźć w niższej cenie w Internecie. Spodziewamy się, że w najbliższej przyszłości dostępne będą również atrakcyjne rabaty na słuchawki Beats Studio Buds +, ale obecnie są one sprzedawane w sugerowanej cenie detalicznej 169 USD. Możesz kupić obie wkładki douszne od zaufanych sprzedawców, takich jak Najlepsza oferta, Amazonka, Uroczai inne podobne sklepy.

Projekt

Beats Studio Buds Plus projekt 2

Zaczynając od przewodnika porównawczego Apple AirPods 3 vs. Beats Studio Buds + od projektu, zauważysz, że obie wkładki douszne oferują bardzo różne projekty. Beats Studio Buds + mają ten sam język projektowania, co wkładki douszne pierwszej generacji, z konstrukcją pozbawioną trzpienia, w której wkładki douszne leżą prawie równo w uszach (a także silikonowe końcówki douszne).

Z drugiej strony, AirPods 3 oferują konstrukcję, która jest mieszanką AirPods 2 i AirPods Pro, z długim trzonkiem, a jednocześnie nadal zgodnym z projektem otwartych uszu. Podczas gdy niektórzy ludzie preferują konstrukcję AirPods 3, wielu skarżyło się, że ciągle wymykają się one z uszu z powodu otwartej konstrukcji.

AirPods 3 na stole
źródło: Pocketnow

I odwrotnie, Beats Studio Buds + zapewniają bezpieczne dopasowanie dzięki silikonowym końcówkom dousznym. Trzpień słuchawek AirPods 3 jest wyposażony w czujnik siły nacisku, który umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki i głośnością. Z drugiej strony Beats Studio Buds + mają fizyczny przycisk na zewnętrznej stronie, podobnie jak produkt pierwszej generacji, który pozwala kontrolować odtwarzanie muzyki, a także tryby ANC.

Patrząc na etui ładujące, Beats Studio Buds + ma owalną obudowę, która przypomina konstrukcję produktu pierwszej generacji. Z kolei obudowa AirPods 3 ma podobny styl do AirPods Pro, aby pasowała do zaktualizowanego projektu. Jedną z zauważalnych różnic jest to, że etui Beats Studio Buds + ma port USB-C, podczas gdy etui ładujące AirPods 3 wykorzystuje zastrzeżony port Lightning.

Zabarwienie

Beats Studio Buds Plus Kolory

Beats Studio Buds + są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-złotej, kości słoniowej i przezroczystym wykończeniu przypominającym Nic Ucho (2). Chociaż Beats określa to wykończenie jako „przezroczyste”, dokładniej opisuje się je jako półprzezroczyste i nie tak wyraźne jak wykończenie ucha (2). Niemniej jednak pozwala przyjrzeć się wewnętrznym komponentom zarówno wkładek dousznych, jak i etui ładującego. Natomiast Apple AirPods 3 są dostępne wyłącznie w jednej białej opcji kolorystycznej.

Zgodność

Podobnie jak oryginalne Beats Studio Buds, nowszy model obsługuje zarówno Androida, jak i iPhone’a. Co więcej, Beats Studio Buds + obsługuje również szybkie parowanie na obu platformach. Natomiast AirPods 3 są obsługiwane tylko przez iPhone’y i cały ekosystem Apple’a.

Jakość dźwięku i funkcje

Beats Studio Buds Plus Audio

Jeśli chodzi o funkcje, Beats Studio Buds + i Apple AirPods 3rd Gen oferują stosunkowo podobne możliwości. AirPods 3 są wyposażone w układ Apple H1, podczas gdy Beats Studio Buds + wykorzystują własny niestandardowy chipset, umożliwiając funkcje podobne do AirPods.

Obie słuchawki oferują funkcję synchronizacji iCloud z urządzeniami Apple, automatyczne przełączanie urządzeń, szybkie parowanie, funkcję „Hey Siri”, obsługę dźwięku przestrzennego i integrację z aplikacją Find My. Podczas gdy AirPods 3 są wyposażone w funkcję precyzyjnego wyszukiwania dla nowszych iPhone’ów, Beats Studio Buds + oferują wsparcie Find My zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie.

Wkładka douszna trzymana w dłoni za nóżkę

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, chociaż jeszcze nie wypróbowaliśmy wkładek dousznych, wiele recenzji online sugeruje, że Beats naprawił problemy z dźwiękiem w Studio Buds +. Wkładki douszne nie są bardzo ciężkie w basie – pojęcie powszechnie kojarzone z marką Beats – i podobno zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Właściwie wg KrawędźStudio Buds + „nie są daleko od AirPods Pro pod względem sygnatury dźwiękowej”, co mówi nam, że wkładki douszne przeszły długą drogę pod względem jakości dźwięku.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku Apple AirPods 3, uznaliśmy je za „całkiem świetne”. w Recenzja AirPods trzeciej generacjinasz własny Jaime’a Rivery powiedział, że Apple znacznie poprawiło dźwięk dzięki połączeniu Adaptive EQ i nowego przetwornika o niskim poziomie zniekształceń. Jednak jego otwarta konstrukcja nadal przeszkadza w byciu „naprawdę doskonałym”.

Aktywna redukcja szumów

Beats Studio Buds Plus Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne z redukcją szumów

Ze względu na otwartą konstrukcję słuchawek AirPods 3. generacji nie obsługuje aktywnej redukcji szumów. Z drugiej strony Beats Studio Buds + oferują jeszcze lepsze możliwości redukcji szumów w porównaniu z poprzednią generacją. Firma twierdzi, że nowe wkładki douszne oferują 1,6 razy lepszą redukcję szumów w porównaniu do swojego poprzednika. Co więcej, tryb przezroczystości w nowszym modelu jest dwa razy lepszy niż w produkcie pierwszej generacji.

Beats twierdzi, że było to możliwe dzięki większym mikrofonom na słuchawkach, a także algorytmowi „inteligentnego kierowania głosem”, który znacznie lepiej blokuje otaczający hałas w porównaniu z pierwszą generacją. To z kolei prowadzi również do znacznie lepszej jakości połączeń.

Bateria

Ładowanie AirPods 3

AirPods 3. generacji oferują łącznie 30 godzin pracy na baterii, podczas gdy Beats Studio Buds + mogą działać do 36 godzin na jednym ładowaniu, biorąc pod uwagę żywotność baterii wkładek dousznych i etui do ładowania. Jeśli chodzi o ładowanie, Beats Studio Buds + jest wyposażony w port ładowania USB-C z obsługą szybkiego ładowania. Nie ma jednak obsługi ładowania bezprzewodowego. Natomiast AirPods 3 oferuje obsługę ładowania bezprzewodowego i można je ładować zarówno za pomocą ładowarek MagSafe, jak i inne ładowarki z certyfikatem Qi.

Beats Studio Buds + lub Apple AirPods 3: który wybrać?

Ogólnie rzecz biorąc, Beats Studio Buds + oferują bardziej kompletny pakiet. Ma kilka znaczących zalet, takich jak silikonowe wkładki douszne dla lepszego dopasowania, aktywna redukcja szumów, kompatybilność z platformami Android i iPhone, ładowanie przez USB-C i funkcje oprogramowania na równi z AirPods, dzięki czemu Beats Studio Buds + są wyraźnie lepsze wybór.

PBI Beats Studio Buds Plus

Beats Studio Buds +

Wybór redaktorów

Beats Studio Buds+ to bezprzewodowe słuchawki douszne najnowszej generacji marki należącej do Apple. Nowe wkładki douszne mają 1,6-krotnie lepszą ANC w porównaniu z pierwszą generacją, do 36 godzin pracy na baterii, wodoodporność IPX4, większe mikrofony zapewniające wyraźne rozmowy, nowy niestandardowy układ, który umożliwia obsługę „Hej Siri” i nie tylko. Słuchawki są dostępne w trzech kolorach: czarno-złotym, kości słoniowej i zupełnie nowym przezroczystym wykończeniu.

Jeśli jednak inwestujesz w ekosystem Apple i wolisz wkładki douszne z otwartą konstrukcją, AirPods 3. generacji są doskonałą opcją. Te wkładki douszne zapewniają imponującą jakość dźwięku i oferują płynne funkcje oprogramowania, które sprawiają, że korzystanie z nich z urządzeniami Apple to prawdziwa przyjemność.

Apple AirPods 3

Apple AirPods 3

Świetna alternatywa

AirPods 3 to bezprzewodowe słuchawki douszne najnowszej generacji firmy Apple. Obsługuje Spatial Audio, Adaptive EQ i ma czujniki siły, które pozwalają łatwo kontrolować słuchawki douszne podczas słuchania muzyki, oglądania filmów lub odbierania połączeń. Wkładki douszne są odporne na pot i wodę oraz mogą działać do 6 godzin na jednym ładowaniu lub 30 godzin dzięki etui ładującemu MagSafe.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment