Jaki strój kąpielowy Costa del Sol założyć w FF7 Rebirth


W Final Fantasy 7: Odrodzeniewkrótce po przybyciu na Costa del Solaby je odblokować, będziesz musiał rozegrać kilka minigier stroje kąpielowe dla Cloud, Tifa i Aerithw tym A Polowanie na zdjęcia naklejek z kaktuarami i przekręć grę Queen’s Blood o nazwie Karnawał Karnawałowy.

Możesz zdobyć wszystkie stroje, ale który kostium kąpielowy faktycznie założysz na plażę, otrzymasz małą nagrodę. Poniżej wyjaśniamy jaki strój kąpielowy wybrać na plażę Costa del Sol w Final Fantasy 7: Odrodzenie.


Jaki kostium kąpielowy wybrać na Costa del Sol w FF7 Rebirth

Jeśli ty dopasuj kostium kąpielowy Cloud do kostiumu kąpielowego Aerith lub Tify, a wtedy poprawisz swój związek z tą dziewczyną. To powiedziawszy, jeśli dopasujesz się do obu, otrzymasz wzmocnienie w obu przypadkach!

Ubrania są dostępne w pasujących zestawach. Dosłowne kostiumy kąpielowe to jeden zestaw, a drugi to bardziej swobodny letni strój. Zestawy przedstawiają się następująco, a ich wygląd możecie zobaczyć w galerii poniżej:

  • Zestaw kostiumów kąpielowych: Dzika Surf (Chmura), Lśniący Duch (Tifa), Różowa Syrenka (Aerith)
  • Casualowy zestaw: Ocean Chocobo (Chmura), Majestic Glamour (Tifa), Kwiatowa rozkosz (Aerith)

Aby zmaksymalizować zyski, wszystkie trzy postacie powinny nosić stroje z tych samych zestawów. Lub, jeśli tak naprawdę nie zależy ci na korzyściach w związku, możesz po prostu ustawić ich tak, aby nosili dowolne stroje. Poniżej możecie zobaczyć galerię wszystkich sześciu kreacji.

Kiedy już zakończysz swoje zajęcia na Costa del Sol, będziesz mógł kupić dowolne stroje, których nie kupiłeś za Gila, więc nie przejmuj się zbytnio zebraniem ich wszystkich.


Aby uzyskać dodatkową pomoc w regionie Costa del Sol, zapoznaj się z naszymi przewodnikami gdzie znaleźć wszystkie tyrolkigdzie to wszystko znaleźć Naklejki z kaktuarami, jak rozwiązać Karnawał Karnawałowy wyzwania i gdzie je znaleźć Tonberry Król.

Jeśli potrzebujesz więcej konkretów Final Fantasy 7: Odrodzenie przewodników, oto lista Karty Krwi Królowej i podsumowanie nagrody za aktywność poboczną.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment