Jaki jest kod strzelby w Alan Wake 2?


The strzelba jest jednym z najlepszych narzędzi do radzenia sobie z nimi Słowikbyły badacz zamienił zwłoki w Pochwyconego potwora, który służy jako Alan Wake 2′pierwsze duże zło. Znalezienie strzelby jest dość proste — gra wrzuci cię do pokoju, w którym jest ona ukryta w ramach fabuły — ale znalezienie kodu otwierającego gablotę strzelby to inna sprawa.

W tym Alana Wake’a 2 przewodnik, powiemy Ci gdzie znaleźć strzelbęi opowiem Ci kod strzelby aby móc otworzyć gablotę.

Gdzie znaleźć strzelbę w Alan Wake 2

Reklama

Zdjęcie: wydawnictwo Remedy Entertainment/Epic Games za pośrednictwem Polygon

Obrzynana strzelba jest w strasznym, opuszczonym miejscu sklep wielobranżowy w Cauldron Lake — pierwsza z dużych lokacji, którą będziesz mógł eksplorować. Jednakże strzelbę będziesz mógł zdobyć dopiero podczas drugiej wizyty nad jeziorem, w Rozdział 2. (Albo przynajmniej nie mogliśmy znaleźć sposobu, aby to zrobić w rozdziale 1, a i tak nie będziesz go potrzebować aż do rozdziału 2).

Gdy po krótkiej wizycie w mieście wrócisz do Cauldron Lake, kontynuuj zadanie, korzystając z akt sprawy, dopóki Saga nie będzie musiała go wyśledzić Serce Słowika. To przekieruje Cię bezpośrednio do sklepu wielobranżowego — chociaż warto wspomnieć, że możesz chwycić za strzelbę w dowolnym momencie podczas drugiej wizyty, przed lub po wyśledzeniu serca.

Saga przechodzi przez wybitą dziurę w ścianie biura w Alan Wake 2

Zdjęcie: wydawnictwo Remedy Entertainment/Epic Games za pośrednictwem Polygon

Wejdź przez wejście do sklepu wielobranżowego (nie do pralek) i skręć w lewo. Idź dalej w stronę tylnej ściany i przygotuj się na strach przed skokami. Jeden z członków sekty przebije się przez ścianę i spróbuje cię zamordować. Skieruj na niego latarkę i podkręć ją, aby wypalić ciemność. Gdy będzie bezbronny, zabij go i udaj się do małego biura, w którym się ukrywał. Zabierz serce z lodówki po lewej stronie i odwróć się. Na przeciwległej ścianie znajdziesz sakiewkę, dzięki której poszerzysz swój ekwipunek (bezcenne ulepszenie w grze takiej jak Alana Wake’a 2) i zamkniętą gablotę mieszczącą przepiłowana strzelba.

Teraz wystarczy uwolnić broń ze skrzynki zamkowej, a otrzymasz nowe narzędzie, które pomoże Ci pokonać Nightingale’a.

Kod i rozwiązanie łamigłówki do strzelby Alan Wake 2

Saga Anderson pracuje nad rozszyfrowaniem specjalnego kodu w Alan Wake 2

Zdjęcie: wydawnictwo Remedy Entertainment/Epic Games za pośrednictwem Polygon

Poniżej omówimy, jak rozwiązaliśmy kod gabloty, ale jeśli chcesz po prostu zdobyć swój boomstick i zmierzyć się ze Słowikiem, Kod strzelby to 739.

Włóż ten kod do zamka, chwyć obciętą strzelbę i udaj się do znaku wiedźmy. Tylko pamiętaj, aby przed wyjazdem włożyć strzelbę do szybkiego gniazda.

Dla detektywów, którzy potrzebują tylko szturchnięcia we właściwym kierunku:

Jeśli sprawdzisz notatkę w pobliżu zamka strzelby, otrzymasz wskazówkę: „Sprawdź u Lady Fortuny przy kasie.” Częściowo to tak naprawdę czerwony śledź, ale wyprzedzamy samych siebie.

Podejdź do kontuaru niedaleko wejścia. Znajdziesz rolodex liczb otwarty dla jasnowidza. Zignoruj ​​to, bo to tylko miły żart, mający na celu marnowanie Twojego czasu. Zamiast tego spójrz na zeszyt i bilet na loterię na ladzie — „Lady Fortuna” w tym przypadku odnosi się do losu na loterię i nie jest to bezczelne imię dla wróżki.

W notatniku zobaczysz liczby 705, 713, 717 i 723, wszystkie przekreślone na stronie, a pod nimi notatkę o treści „Nie zapomnij! Zaktualizuj kod.” Jeśli spojrzysz na kupon lotto, zobaczysz, że jest na nim napisane: 05 13 17 23 39 45.

Aby znaleźć aktualny kod, zacznij od cyfry 7, a następnie dodaj jedną z par liczb lotto na końcu. Jak widać w notatniku, właściciele sklepu wykorzystali już pierwsze cztery pary cyfr jako kody. Odkryliśmy to, korzystając z naszych umiejętności dedukcji SAT „znajdź wzór”. obecny kod to 739ponieważ 39 to następna para w sekwencji lotto.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...
Advertisment