Jak zwiększyć rozmiar ekwipunku w Dragon’s Dogma 2


Ile możesz nosić w swoim ekwipunku — Twój maksymalne obciążenie — określa, ile rzeczy możesz zebrać Dogmat smoka 2. I jest działka rzeczy do zebrania dzięki niekończącemu się strumieniowi części potworów, owoców, rud i przedmiotów leczących.

Frustrujące jest to, że nośność twojej postaci nie jest zbyt duża, a ty szybko zapełnisz swój ekwipunek i staniesz się przeciążony, co zmniejszy twoją prędkość ruchu i sprawi, że twoja wytrzymałość będzie się szybciej zużywać. Jest to problem, ponieważ twój sprzęt – twoja broń i zbroja – pochłania dużo tego obciążenia, zanim w ogóle cokolwiek podniesiesz.

Nasz Dogmat smoka 2 przewodnik wyjaśni jak zwiększyć wielkość zapasóworaz dodatkowo omówić sposób działania systemu maksymalnego obciążenia.


Jak zwiększyć rozmiar ekwipunku w Dragon’s Dogma 2

Poniżej omówimy bardziej szczegółowo, ale aby uzyskać najwyższą nośność Dogmat smoka 2musisz:

  • Stwórz największą postać, jaką możesz w twórca postaci.
  • Wybierz Wojownik powołanie.
  • Jedz dużo robaków — mianowicie Chrząszcze Złote Trove.
  • Wyposaż A Pierścień Naliczania (lub dwa).
  • Odblokuj Thew wzmocnienie z powołania Wojownika.

Przyjrzyjmy się, dlaczego każdy z nich zwiększa maksymalne obciążenie, a tym samym wielkość zapasów.


Daj się wciągnąć w kreator postaci

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Maksymalne początkowe obciążenie twojej postaci jest faktycznie określane podczas tworzenia postaci. Postaci (ta sama matematyka dotyczy zarówno Powstańców, jak i pionków) masy ciała określa nośność. Jeśli chcesz od razu zwiększyć swój udźwig, stań się największą postacią, jaką możesz.

Największy wpływ mają tutaj suwaki kreatora postaci, które kontrolują takie elementy, jak wzrost, mięśnie oraz górna i dolna część ciała. Spraw, aby Twoja postać była wysoka (maks. suwak wynosi 215 cm) i ogólnie duża dzięki suwakom rozmiaru górnej i dolnej części ciała. Mięśnie nie wpływają bezpośrednio na twoją nośność, ale możesz dodać kilka kilogramów do swojej masy ciała, maksymalnie je zwiększając. Matematyka wymaga trochę zaokrąglenia, więc jeśli chcesz, masz trochę miejsca na estetykę.

Mięśnie same w sobie nie zwiększają maksymalnego obciążenia, ale zwiększają masę ciała. Według naszych testów rasa (niezależnie od tego, czy grasz człowiekiem czy zwierzęciem), prezentacja płci i wiek nie wydają się mieć żadnego wpływu na twoją nośność.

Masa ciała określa również, jak szybko odnawia się wytrzymałość (wyższa masa ciała oznacza wolniejsze ładowanie), więc jest to kompromis między noszeniem większej ilości a łatwiejszym zmęczeniem. Tymczasem to, jak blisko wagi twojego ekwipunku jest maksymalne obciążenie, wpływa na to, jak szybko wyczerpuje się twoja wytrzymałość.

Podsumowując, możesz uzyskać maksymalne początkowe obciążenie do około 33 kg. A potem możesz dostać trochę więcej (lub mniej) w zależności od Twojego powołania.


Wybierz zawód Wojownika

Twoje powołanie również przyczynia się (w niewielkim stopniu) do maksymalnego obciążenia. Ze startu powołania, Wojownicy może unieść najwięcej, Strażnicy I Złodzieje przyjdź drugi i Magowie może unieść najmniej. To tylko dodaje (lub odejmuje) kilka kilogramów, ale to może być duża różnica.

To faktycznie zmienia twoje maksymalne obciążenie, gdy zmieniasz profesję w dowolnym momencie. Jeśli udasz się do Gildii Zawodowej, nawet po wielu godzinach, i zmienić powołanie od Maga do Wojownika, Twoje maksymalne obciążenie wzrośnie. Jeśli przełączysz się z Wojownika na Złodzieja, wartość ta zmniejszy się.

Możesz zmieniać profesje tylko w Gildii Zawodów lub w niektórych gospodach. Jeśli chcesz zwiększyć swoje maksymalne obciążenie bez zmiany profesji, będziesz musiał spróbować czegoś innego, na przykład…


Jedz chrząszcze Golden Trove

Podczas eksploracji świata Dogmat smoka 2, możesz dostrzec (lub twoje pionki mogą dostrzec) ogromne, świecące chrząszcze — zwykle zobaczysz je na pniach drzew. Te Chrząszcze Złote Trove są materiałem eksploatacyjnym.

Ekwipunek Dragon's Dogma 2 z wyróżnionym Złotym Żukiem Trove

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Jeśli wybierzesz jeden ze swojego ekwipunku i jeść to, Twoje maksymalne obciążenie wzrośnie o 0,15 kg. To niewiele, ale w miarę postępów znajdziesz dziesiątki chrząszczy i to się sumuje.


Wyposaż się w Pierścień Naliczania (lub dwa)

Ekran sprzedawcy Dragon's Dogma 2 z wybranym Pierścieniem Naliczania

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Większe zwiększenie maksymalnego obciążenia uzyskasz dzięki elementowi wyposażenia zwanemu a Pierścień Naliczania. Założenie jednego z tych pierścieni zwiększy maksymalne obciążenie o mieszkanie 5 kg. Możesz go założyć zarówno na prawą, jak i lewą rękę, aby uzyskać 10-kilogramowy guz.

Pierścienie Naliczania można kupić u niektórych sprzedawców — podróżujący kupiec w Melve ma taki, podobnie jak płatnerz w Vernworth — za 6500 sztuk złota. Znacznie tańszym sposobem na wcześniejsze zdobycie jednego jest ukończenie zadania „Ozdobne pudełko”. Kosztuje to tylko 800 sztuk złota i trochę czasu.


Odblokuj i włącz ulepszenie Thew

Ulepszenia to umiejętności profesji, które odblokujesz w miarę zdobywania rang w każdej profesji. W przeciwieństwie do umiejętności związanych z bronią, ulepszeń można używać w przypadku innych profesji.

Pionek myśliwca Dragon's Dogma 2 z ulepszeniem Thew

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Ulepszenie myśliwca 6. rangi, Thew, zwiększa Twoje maksymalne obciążenie. Po odblokowaniu go w profesji Wojownika możesz zastosować go na swojej postaci, niezależnie od tego, jaką profesją grasz.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 przewodnikizapoznaj się z naszymi przewodnikami dla początkujących walka i pionek systemu lub przejrzyj naszą listę wszystkie powołania. Mamy też włączone wyjaśnienia jak zmienić porę dnia, jak zmienić swój wyglądI jak zmienić powołanie.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment