Jak znaleźć nowy numer karty Apple Cash w iOS 17.4


iOS 17.4, czyli teraz dostępne dla każdego, zawiera istotną zmianę dla użytkowników Apple Cash. Jak po raz pierwszy zauważył Reddit użytkownik u/simpledsp w zeszłym miesiącu użytkownicy Apple Cash mogą teraz skonfigurować numer karty wirtualnej, której można używać do zakupów, gdy usługa Apple Pay online nie jest dostępna.

Apple Cash to przedpłacona karta debetowa firmy Apple, z której użytkownicy mogli dotychczas korzystać wyłącznie za pomocą usługi Apple Pay, bez podawania numeru karty. Pieniądze zapisane na karcie Apple Cash można także wysyłać do znajomych i rodziny, przelewać do banku lub zasilać saldo karty Apple Card.

Jak znaleźć numer karty Apple Cash

W systemie iOS 17.4 Apple udostępnia klientom Apple Cash nowy sposób wydawania salda, nawet jeśli usługa Apple Pay nie jest dostępna. Nowa wiadomość wyskakująca w aplikacji Portfel przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji:

Skonfiguruj numer karty wirtualnej

Chroń dane swojej karty dzięki nowemu kodowi zabezpieczającemu dla każdej transakcji.

Uzyskaj łatwy dostęp do tego numeru karty w Safari AutoFill i używaj go do zakupów online, gdzie usługa Apple Pay nie jest dostępna.

Po wyrażeniu zgody na skonfigurowanie numeru karty wirtualnej Apple Cash możesz wyświetlić ten numer karty, wygenerować nowe numery kart i kody zabezpieczające i nie tylko. Jest to zasadniczo ta sama funkcjonalność, która była dostępna dla karty kredytowej Apple Card od chwili jej wprowadzenia, ale teraz jest dostępna dla karty debetowej Apple Cash.

Aby znaleźć numer swojej karty po zakończeniu procesu konfiguracji, po prostu dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu.

Reklama

Nowa funkcja numeru karty wirtualnej Apple Cash jest dostępna w ramach iOS 17.4, czyli jest teraz dostępny dla wszystkich. Jak zawsze pamiętajcie, że Apple Cash jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Dziękuję, Jonathanie!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

24-calowy iMac M3 zaczyna się od 1199 USD, a do tego sprzęt Anker MagSafe i akcesoria Satechi Mac

Najlepsze oferty z piątku pojawiają się na pierwszych stronach gazet Nowy 24-calowy iMac M3 firmy Applektóry się zaczyna z 1199 dolarów. Dołącza...

Oto każda postać Hades 2, o której wiemy z testu technicznego

Hades 2 jest wciąż we wczesnej fazie testów, ale gra wygląda dobrze. Naprawdę dobre. W środę deweloper Supergiant Games wypuściło...

Apple wycofuje WhatsApp i Threads z App Store w Chinach [U: Signal and Telegram]

Aktualizacja: Zarówno Signal, jak i Telegram zostały również usunięte pod naciskiem Chin. Oświadczenie Apple w historii. Na prośbę chińskiego rządu Apple usunął dwie...
Advertisment