Jak znaleźć i zabić Chargers w Helldivers 2


Ładowarki są duże, paskudne robaki Helldivers 2i będziesz musiał zdjąć ich wiele, jeśli chcesz wykonać niektóre zamówienia osobiste (w chwili pisania tego tekstu jest to „Ubój szczepu”) i odebrać dodatkowe Medale.

W tym Helldivers 2 przewodniku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć Ładowarki i podamy kilka dodatkowych wskazówek, jak sobie z nimi radzić.


Gdzie znaleźć ładowarki w Helldivers 2

Reklama

Zdjęcie: Studio gier Arrowhead

Ładowarki nie są pierwsze”mini-szef”, styl wroga, z którym się spotkasz Helldivers 2, ale to one jako pierwsze powinny Cię naprawdę przestraszyć. Mają mnóstwo zbroi, są bardzo szybcy po szarży, a nawet ich słaby punkt może wytrzymać mnóstwo kar. Ale o tym, jak je zabić, dowiemy się później; najpierw musisz znaleźć ładowarkę.

Ładowarki wydają się pojawiać tylko w misjach, które są oceniane Średni lub wyższym (co oznacza, że ​​będziesz musiał pokonać trudności, przechodząc najpierw łatwiejsze misje). Jednak nawet na poziomie Medium znajdziesz Chargerów tylko w misjach, które wymagają od ciebie konkretnego zabicia Chargerów. I podczas gdy to Móc przydatne, żaden z Szarżujących, których zabiłem na średnim poziomie trudności, nie liczył się do „Wytężenia uboju”. To może mieć coś wspólnego z Problemy z serwerem w momencie pisania tego tekstu, ale niezależnie od tego najlepiej będzie grać na poziomie trudności wyższym niż średni: Wyzywający.

Zaczynając od trudnego poziomu trudności, Szarża pojawi się po prostu w gniazdach lub gdy będziesz próbował osiągnąć jakiś cel. Wydaje się, że pojawiają się częściej, gdy jesteś w grupie (co może być trudne, biorąc pod uwagę wyżej wymienione problemy z serwerem). Po prostu graj dalej w misje w trybie Trudnym i poluj gniazda. Powinieneś znaleźć wszystkie potrzebne ładowarki w ciągu zaledwie kilku misji.


Jak zabić Chargera w Helldivers 2

Helldiver zabija Chargera w Helldivers 2

Zdjęcie: Studio gier Arrowhead

Znalazłeś kilka Chargerów, ale teraz musisz się z nimi uporać. Nie będę cię okłamywać, dopóki ty i twój oddział nie zrozumiecie, jak to zrobić Helldivers 2 naprawdę działa, Ładowarka prawdopodobnie zabije jednego lub dwóch z was, chyba że jesteście bardzo dobrze wyposażeni i wyjątkowo ostrożni.

Ale to właściwie prowadzi nas do jednej z naszych pierwszych ważnych wskazówek dotyczących Chargerów lub innych dużych wrogów: Upuść bezpośrednio na nich. Tak, zgadza się, możesz upuścić kapsułę odradzania na robaka, a on eksploduje. Nie warto wskrzeszać, jeśli możesz zabić Chargera w inny sposób, Ale jeśli już ściągasz posiłki, postaraj się zmiażdżyć Chargera w drodze do środka. To dość szybki sposób na zakończenie każdej walki.

Teraz nie zmiażdżysz Szarży za każdym razem, gdy kogoś zabijesz, dlatego ważne jest, aby zastosować inną taktykę. Po pierwsze, możesz po prostu w niego strzelić duży, świecący tyłek. Charger jest mocno opancerzony z przodu, ale jego tył jest odsłonięty. Zniszcz go za pomocą wieży lub własnego ciężkiego karabinu maszynowego. Możesz oczywiście użyć swojego podstawowego karabinu szturmowego lub pistoletu, ale na poziomie wymagającym i wyższym zajmie to dużo czasu.

Możesz również zniszcz zbroję Chargera z czymś takim jak Karabin bezodrzutowy. Jest to świetna opcja, jeśli potrafisz konsekwentnie oddać dwa do trzech strzałów w to samo miejsce na robaku, ponieważ karabin bezodrzutowy i inna broń przeciwpancerna wydają się lepiej przebijać pancerz i kończyć robotę w ten sposób niż surowe obrażenia przeciwko już odsłoniętym słabym punktom.

Najlepszym rozwiązaniem dla Chargerów jest jednak po prostu wysadzenie ich w powietrze Podstępy zanim w ogóle będą mieli szansę cię zobaczyć. Są duże — na tyle duże, że dostrzeżesz je w gnieździe, zanim one zauważą ciebie. I dopóki nie poczują się zagrożeni, poruszają się dość wolno. Ty i Twoja grupa możecie wykorzystać to na swoją korzyść, upuszczając Uderzenia Orbitalne, Biegi Ostrzałowe Orłów i wszystkie inne rodzaje forteli na wierzchu Ładowarki. Jeśli uda ci się zadać bezpośrednie trafienie, prawdopodobnie zabijesz go, zanim zdąży cię gonić.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment