Jak znaleźć Giant White Stallion w Zelda: Tears of the Kingdom


Chwila Złoty koń Zeldy może być The Legend of Zelda: Łzy królestwanajbardziej wymyślny koń, w żadnym wypadku nie jest największy. Ten tytuł należy do trafnie nazwanego Gigantyczny Biały Ogier.

Nasz Łzy Królestwa Poradnik Giant White Stallion pomoże ci znaleźć ogromnego konia do zadania pobocznego „Obrazek dla górskiej stajni”. Co ważniejsze, pokażemy Ci, jak najlepiej oswoić i ujeżdżać tego niezwykle dużego końskiego przyjaciela.


Highland Stable // Zadanie poboczne „Obrazek dla Highland Stable”.

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Każda stajnia ma ramkę na zdjęcia zainstalowaną przez Stowarzyszenie Stajni. Poboczne zadanie obrazkowe Highland Stable wymaga odnalezienia plotek Gigantyczny Biały Ogier w pobliżu.


Przygotuj się do złapania olbrzymiego białego ogiera

Nasza rada dla jak znaleźć i oswoić konie obowiązuje również tutaj. Zwiększ swoje ukrycie za pomocą podstępne posiłki I eliksiryi wzmocnij swoje wytrwałość z energetyzujące posiłki I eliksiry.

Przygotuj się na podróż. Dotarcie do Jeziora Boga Konia to nie lada wyprawa — albo będziesz musiał wspiąć się na góry, albo iść długą drogą, więc odwiedź stajnię, aby przyprowadź swojego ulubionego konia.


Lokalizacja Giant White Stallion

Mapa The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pokazująca lokalizację Gigantycznego Białego Ogiera w pobliżu Jeziora Boga Konia

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Od Padok z Highland Stable dowiesz się, że Giant White Stallion można znaleźć w Jezioro Boga Konia. Aby się tam dostać, podążaj drogą na południowy zachód od Highland Stable, a następnie skręć w pierwszą w lewo. Powinieneś teraz kierować się na południowy wschód. W końcu przekroczysz Most Boga Konia, a potem dotrzesz gdzie był bóg koni Malanya W Oddech dziczy (Malanya przeniósł się do Stajni East Akkala na Pogórzu Północnym Akkala w r Łzy Królestwa).

Jeśli wolisz podróżować pieszo i po nierównym terenie, możesz też udać się prosto ze stajni nad Jezioro Boga Konia przez wspinaczka (Lub latający) nad górami.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom używa aparatu do robienia zdjęcia gigantycznego białego ogiera w majestatycznej pozie.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Kiedy dotrzesz do kanionu pudełkowego na wschód od Mostu Boga Konia i Jeziora Boga Konia, Olbrzymi Biały Ogier będzie… po prostu tam stał. Zrób zdjęcie i zabierz je z powrotem na Padok, aby ukończyć „Obrazek dla Highland Stable”.

Ale zanim to zrobisz…


Jak złapać i oswoić olbrzymiego białego ogiera

Obraz jest świetny iw ogóle, ale jeszcze lepszy byłby ujeżdżanie tego śmiesznego klina. Co ważniejsze, złapanie go jest wymagane do ukończenia Świątynia Ishokin.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Link próbuje uspokoić gigantycznego białego ogiera, gdy ten dramatycznie szaleje

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Zanim zbliżysz się do Olbrzymiego Białego Ogiera, upewnij się, że zdejmiesz cały hałaśliwy sprzęt i zwiększysz swoją zdolność ukrywania się. Ta piękna bestia ucieknie za każdym razem, gdy się zbliżysz — tak jak złoty koń Zeldy — więc będziesz musiał pokonać kilka ostatnich kroków sprintem.

Olbrzymi biały ogier potrzebuje około dwóch pełnych pierścieni wytrzymałości łagodzić. Pamiętaj, aby później karmić go dużą ilością smacznych jabłek, aby zmaksymalizować obligacja.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Link i Lester w mini stajni w Lookout Landing

To zdjęcie nie ma nic wspólnego z łapaniem olbrzymiego białego ogiera, po prostu chciałem, żebyś je zobaczył.
Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Kiedy przywieziesz Giant White Stallion z powrotem do stajni, będziesz mógł go normalnie zarejestrować, ale każdy właściciel stajni zauważy, że nie ma innej uzdy ani siodła, które by do niego pasowały. Nie możesz stylizować jego grzywy ani ogona (ponieważ ten duży koń już to robi doskonały jak jest).Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...

Intel identyfikuje główną przyczynę problemów ze stabilnością jeziora Raptor w wadliwym algorytmie mikrokodu eTVB

Firma Intel zidentyfikowała główną przyczynę problemów ze stabilnością obserwowanych w niektórych wysokiej klasy modelach procesorów Core „Raptor Lake” 13. i 14. generacji, które...
Advertisment