Jak zmienić swój wygląd w Dragon’s Dogma 2


Najpierw stworzysz swoją postać i określisz jej wygląd Dogmat smoka 2. Jak wyglądacie ty i twój główny pionek – ich rasa, ogólny kształt ciała i waga, wiek i prezentacja płci – od tego momentu są w zasadzie zamknięte. Istnieje jednak kilka (drogich) sposobów na zmianę wyglądu Ciebie i Twojego pionka.

Nasz Dogmat smoka 2 przewodnik wyjaśni jak zmienić swój wygląd po stworzeniu postaci i ograniczeniach z tym związanych.


Odwiedź barbarie, aby strzyżyć włosy

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

W stolicy Vernworthapo zachodniej stronie znajdziesz sklep o nazwie Fryzjer Clovisa — ma nawet z przodu znak przypominający słup fryzjerski i jest oznaczony na mapie ikoną nożyczek.

W salonie fryzjerskim możesz zmienić swoje fryzura (i zarost na twarzy), makijażI znakowania (tatuaże i blizny) za 10 000 sztuk złota każdy. Dostępny jest również pakiet za 25 000 sztuk złota, który umożliwia wymianę wszystkich trzech.

Zobaczysz także opcję modyfikować wygląd, ale jest wyszarzony. To dlatego, że będziesz potrzebować do tego specjalnego przedmiotu.


Kup książkę Sztuka metamorfozy

W gildii lombardów w Vernworth pracownik ma sklep, w którym można kupić kadzidła zmieniające nachylenie i głos głównego pionka. Sprzedają także książkę pt.Sztuka Metamorfozy za 500 Kryształów Szczeliny (RC), chociaż ilość dostępnych jest ograniczona do dwóch. (W chwili pisania tego tekstu nie znaleźliśmy dodatkowej lokalizacji, w której można by sprzedać tom ani nie ustaliliśmy, w jaki sposób wraca on do magazynu, ale gdy to zrobimy, zaktualizujemy ten przewodnik.)

Będziesz zdobywać RC, znajdując je w skrzyniach, przywracając zapomniane kamienie szczelin oraz jako nagrody po ustawieniu zadania pionków dla twojego głównego pionka.

Aby zmienić swój wygląd, wymagany jest tom Dragon's Dogma 2 Art of Metamorphosis

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Jeśli kupisz jedną, możesz zmienić wygląd swojego Powstańca lub głównego pionka — będziesz musiał kupić obie książki, aby zmienić oba wyglądy. Aby to zrobić, zabierz swoją „Sztukę metamorfozy” do fryzjera i modyfikować wygląd opcja będzie dostępna.

Użycie go pozwala wrócić do kreatora postaci, ale nie do końca od zera. Ty Nie mogę przemiana między ludźmi a bestiami. To jednak jedyne ograniczenie. Wszystko inne można dostosować — możesz zacząć od zupełnie nowego wyglądu lub zmienić prezentację płci. Możesz nawet użyć tego do zwiększenia całkowitej masy ciała i rozmiaru, aby zwiększyć swoje wielkość zapasów.

Cena 500 RC jest nieco wysoka na początku gry, a ograniczone zapasy oznaczają, że nie będziesz chciał (ani nawet mógł) zmieniać swojego wyglądu pod wpływem kaprysu.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 przewodnikizapoznaj się z naszymi przewodnikami dla początkujących walka i pionek systemu lub przejrzyj naszą listę wszystkie powołania. Mamy też włączone wyjaśnienia jak zmienić porę dnia, jak zwiększyć wielkość zapasówI jak zmienić powołanie.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment