Jak zmienić porę dnia w Dragon’s Dogma 2


Zmiana pory dnia jest kluczowym aspektem masteringu Dogmat smoka 2. Gra różni się znacząco niezależnie od tego, czy jest dzień, czy noc. Ale czekanie 20 minut na zachód słońca nie jest zbyt wygodne. Innymi słowy, od czasu do czasu będziesz chciał kontrolować porę dnia.

Nasz Dogmat smoka 2 przewodnik ci pokaże jak zmienić porę dnia na dwa sposoby — drzemać przez kilka godzin lub spać dłużej — i gdzie musisz być, aby to zrobić.


Jak długi jest dzień w Dragon’s Dogma 2?

Reklama

Zdjęcie: Capcom

Dogmat smoka 2 ma mniej więcej Cykl dnia i nocy trwający 48 minutwedług naszych testów. Niektóre zadania odbywają się tylko w określonych porach dnia, różni wrogowie pojawiają się o różnych porach, a niektóre zasoby można zebrać tylko w nocy.

Na niektóre zadania — zadania czasowe — wpływa również upływ czasu i jeśli będziesz zbyt długo czekać z ukończeniem zaakceptowanego zadania, albo zakończysz się „złym” zakończeniem, albo po prostu nie ukończysz zadania.

Tymczasem elementy w twoim spis może się zmieniać w miarę upływu czasu: na przykład jabłko w ciągu kilku dni staje się dojrzałym jabłkiem (które leczy lepiej), a następnie zgniłym jabłkiem (które zatruwa).


Jak zmienić porę dnia w karczmie lub obozie

Gracz Dragon's Dogma 2 zbliża się do gospody

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Kiedy jesteś w dziczy, będziesz okresowo znaleźć kempingi. Przy tych ogniskach można używać zestaw kempingowy Do rozbić obóz. Jeśli jesteś w osadzie, możesz znaleźć Zajazd — budynki z niebieskim napisem z kominkiem z przodu.

Gracz Dragon's Dogma 2 zbliża się do obozowiska

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

W obozie interakcja z pościelą pozwala ci zdecydować się spać do następnego Poranek Lub wieczór. W gospodzie będziesz musiał zapłacić za łóżko. Cena jest dość wysoka i zwykle kosztuje około 1500 do 2000 sztuk złota za noc.

Gdziekolwiek śpisz, będziesz mieć taką możliwość odpocząć do rana Lub odpocząć do zmroku. Każda z opcji umożliwia szybkie przewinięcie czasu do następnego dnia lub nocy. Jeśli śpisz w gospodzie, tworzysz także zapis, do którego możesz wrócić wczytaj ostatni zapis zajazdu opcję — pamiętaj tylko, że spowoduje to zastąpienie ostatniego automatycznego zapisu.


Jak zmienić porę dnia na ławce

Gracz Dragon's Dogma 2 zbliża się do ławki

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

W miastach i osadach zobaczysz ławki, z którymi możesz wejść w interakcję. Możesz wchodzić w interakcję tylko z tymi, które mają czerwony materiał na siedzeniu — inne to tylko dekoracja. Możesz sprawdzić, które ławki pozwalają ci spędzać czas, sprawdzając, czy na minimapie znajduje się ikona w kształcie ławki.

Kilka sekund po tym, jak usiądziesz na ławce, pojawi się taka możliwość zasnąć (tak jak to robisz w wozie szybkie podróżowanie).

Kiedy śpisz w obozie lub w gospodzie, czas przewija się szybko do następnego dnia lub nocy, a drzemka zajmuje ci mniej więcej połowę drogi. Jeśli chcesz przejść całą drogę z dnia na noc, być może będziesz musiał zasnąć dwa razy z rzędu.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 przewodnikizapoznaj się z naszymi przewodnikami dla początkujących walka i pionek systemu lub przejrzyj naszą listę wszystkie powołania. Mamy też włączone wyjaśnienia jak zmienić swoje powołanie, jak zmienić swój wygląd, jak zwiększyć wielkość zapasówI jak szybko podróżować.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple wycofuje WhatsApp i Threads z App Store w Chinach [U: Signal and Telegram]

Aktualizacja: Zarówno Signal, jak i Telegram zostały również usunięte pod naciskiem Chin. Oświadczenie Apple w historii. Na prośbę chińskiego rządu Apple usunął dwie...

Kaiju nr 8 jest już pretendentem do jednego z najlepszych anime roku

Kaiju nr 8nowe anime akcji science-fiction oparte na trwającej mandze Shōnen Jump Plus Naoyi Matsumoto, miało swoją premierę w zeszłą sobotę....

Jak planowanie i infrastruktura zawiodły podczas pożarów na Maui

W tym tygodniu pojawiły się nowe szczegóły na temat kaskadowych awarii, które doprowadziły do ​​pożarów, które w sierpniu ubiegłego roku szalały na Maui....
Advertisment