Jak zdobyć zestaw Frostbite Armor w Zelda Tears of the Kingdom


The Odmrożona Zbroja to zestaw o doskonałych właściwościach na wycieczki w zimne środowiska The Legend of Zelda: Łzy królestwa. Noszenie części tej zbroi nasyca ataki Linka obrażeniami od lodu, ilekroć znajduje się w środowisku o niskiej temperaturze. Jeśli odkrywasz wioskę Rito i jej lokalizację, ten zestaw to świetna opcja, aby jak najlepiej wykorzystać zimną pogodę.

Prawdopodobnie otrzymasz wskazówki, gdzie znaleźć Frostbite Armor od NPC lub starych map rozsianych po Hyrule. Ale jak z Żarowa Zbrojajeśli chcesz pominąć dodatkowe kroki i przejść od razu do skarbu, jak najszybciej wyjaśnimy, gdzie go znaleźć — wyszczególniając miejsca na Koszula Odmrożenia, Spodnie Frostbite, I Odmrożone nakrycie głowy.


Lokalizacja napierśnika Frostbite Armor

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Możesz znaleźć Koszula Odmrożenia wewnątrz jaskini Brightcap na współrzędnych (-3002, 1641, 0201), na wschód od wioski Rito. Z Lucky Clover Gazette jedź główną drogą, która prowadzi do Tabantha Hills, aż znajdziesz się w tej samej pionowej pozycji, co Staw Tama na północy (patrząc na mapę w celach informacyjnych). Wejście jest nieco na południe, a tuż przed nim rozmawiają dwie postacie.

Link słucha, jak Meghyn i Nat rozmawiają o jaskini Brightcap w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Zaczynamy od dość prostej jaskini. Wkrótce po wejściu przywita Cię Horriblin. Przypomnienie sobie czegoś jest tu twoim najlepszym przyjacielem, na wypadek gdyby wróg rzucił w ciebie kamieniem. Ale jak zwykle strzała w głowę wystarczy, by ogłuszyć i rzucić ich na ziemię.

Link celuje bombową strzałą kwiatową w Like Like wewnątrz jaskini w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Następnie kontynuujemy smackdown z Like Like. Możesz go przebiec i zignorować, jeśli chcesz, lub poczekać, aż odsłoni swój język, aby móc go zaatakować i ogłuszyć.

Nie ma nic więcej, jeśli chodzi o walkę, naprawdę. Kontynuuj przedzieranie się przez jaskinię, a w końcu znajdziesz się kilka kroków od skarbu.

Link przedostaje się przez jaskinię w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Ostatnią przeszkodą są pnącza pokrywające obszar klatki piersiowej. Jeśli masz ognisty owoc, spali je i oczyści ci drogę. Jeśli nie, możesz po prostu wskoczyć na ścianę po obu stronach i wspiąć się na drugi koniec.

Link stoi w pobliżu skarbca, którego strzeże ściana winorośli w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Gdy będziesz mieć dostęp do skrzyni, idź dalej i podnieś Koszula Odmrożenia wewnątrz. Dodaje zbroja 2 obrona i zapewnia ataki zimnej pogody w środowiskach o niskiej temperaturze.

Jeśli jesteś ciekawy, jak dwie postacie rozmawiają na zewnątrz jaskini, poproszą o 10 jasnych czapek. Możesz je łatwo podnieść w jaskini, jeśli nie masz ich tak dużo. Nagrodą jest pikantny gulasz pomidorowo-grzybowy, który zapewnia pięć i pół minuty odporności na zimno. To kończy zadanie poboczne „Grzyby jaskiniowe, które rosną”.


Umiejscowienie nóg pancerza Frostbite

Zrzut ekranu z lokalizacją na mapie jaskini Hebra Headspring w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Możesz znaleźć Spodnie Frostbite wewnątrz jaskini Hebra Headspring na współrzędnych (-2897, 2511, 0393)znajduje się na północnym krańcu Hebra Headspring, nad rzeką na północny wschód od Hebra Plunge, na południe od gór Hebra.

Połącz paralotnie z wejściem do jaskini Hebra Headspring w grze Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Idąc brzegiem rzeki trafisz do jaskini. Jeśli chodzi o wrogów, musisz martwić się tylko o dwa Ice Keeses, które możesz zdjąć atakami wręcz, jeśli się zbliżą, lub użyć strzał z daleka.

Link stawia pierwsze kroki w jaskini w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Problemem jest tutaj przedostanie się na drugą stronę jaskini, gdzie znajduje się pomieszczenie ze skarbami. Polecam doskakiwać do pionowych konstrukcji, gdyż Link może trzymać się fragmentów znajdujących się blisko szczytu, które nie są pokryte lodem.

Link stoi na lodowej konstrukcji wewnątrz jaskini w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Następnie skocz i przeleć na paralotni na drugą stronę. Następnie rzuciłem białą galaretkę chuchu w wodę, aby stworzyć platformę lodową (lodowy owoc też dobrze sobie poradzi), celując tuż pod ścianą, która prowadzi do skarbca.

Link używa Recall na pływającej strukturze lodu, aby uniknąć zamarznięcia wody w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Stamtąd trochę odczekałem, aż prąd wody powoli przesunie platformę lodową w kierunku Link. Potem użyłem Przypomnienie sobie czegoś wskoczyć na nią i zbliżyć się do ściany bez dotykania wody (co zaszkodzi Linkowi ze względu na niską temperaturę). Pamiętaj, że platforma lodowa nie będzie trwała wiecznie, więc gdy tylko zbliżysz się do ściany, wskocz i złap się.

Link wykonuje skok podczas wspinaczki, aby dostać się do skarbca w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Chociaż lodowy segment ściany nie jest odpowiedni dla Linka, aby właściwie się do niego przyczepić, może go złapać na kilka sekund. To dało mi wystarczająco dużo czasu, aby wskoczyć do skarbca.

Tam, otwarcie skrzyni da ci sieć Spodnie Frostbite. Ten element zbroi ma 2 obrona i zapewnia ataki zimnej pogody w środowiskach o niskiej temperaturze.


Umiejscowienie części głowy pancerza Frostbite

Zrzut ekranu przedstawiający jaskinię Lake Kilsie w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Możesz znaleźć Koszula Odmrożenia wewnątrz jaskini Lake Kilsie na współrzędnych (-3930, 2859, -0015), na północnym krańcu jeziora Kilsie. Lokalizacja znajduje się na zachód od gór Hebra i na północny zachód od wioski Rito.

Link stoi przed jaskinią Lake Kilsie, patrząc wstecz, w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Dotarcie tutaj jest dość trudne — aby dostać się do wejścia, trzeba zejść na parter. Polecam podnieść się z Rospro Pass Skyview Towera następnie użyj swojej paralotni, aby uzyskać najwyższą możliwą wysokość.

Następnie, gdy będziesz blisko jaskini, po prostu skocz ze spadochronem z dowolnego miejsca, a kiedy się zbliżysz, powoli zbliż się do jeziora z paralotnią.

Link przygotowuje się do ataku na Horriblina w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Horriblin przywita cię niemal natychmiast, co jest irytujące. Pamiętaj, aby użyć Przypomnienie sobie czegoś i wszelkie ataki dystansowe, które posiadasz.

Teraz wnętrze jaskini ma wyłom w ziemi, przez który ciągle wydostaje się powietrze. Wspaniale jest wznieść się za pomocą paralotni.

Link celuje strzałą ognistego owocu w lodowe stalaktyty w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Pomieszczenie, do którego chcesz się dostać, znajduje się po prawej stronie jaskini, widocznej na powyższym obrazku. Wejście blokują lodowe stalaktyty, ale możesz się ich pozbyć, łącząc ognisty owoc ze strzałą. Lub jeśli masz bombowy kwiat, możesz się ich pozbyć i jednym strzałem pokonać kolejną przeszkodę.

Połącz paralotnie w kierunku skalnej ściany w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Dalej jest ściana skalna. Jeśli wcześniej nie używałeś kwiatu bomby, możesz użyć dowolnej broni połączonej ze skałą, aby go rozbić (jest kilka kamieni w pobliżu, na wypadek gdybyś potrzebował nowej).

Link ujawnia skarbiec po zniszczeniu skalnej ściany w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Po wejściu do pokoju ze skarbami otwórz skrzynię, aby uzyskać Odmrożone nakrycie głowy i skompletuj zestaw. Ta zbroja zapewnia 2 obrona, a także ataków zimnej pogody w środowiskach o niskiej temperaturze. To wszystko, jeśli chodzi o zestaw Frostbite Armor!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak uzyskać bezpieczeństwo kwantowe iMessage

Apple ogłosiło poważną aktualizację zabezpieczeń dla iMessage – ochronę przed komputerami kwantowymi. Przeczytaj dalej, jak zapewnić bezpieczeństwo kwantowe iMessage na swoim iPhonie,...

AT&T przeprasza za awarię i twierdzi, że jej sieć znów jest w pełni sprawna

Dziś po południu AT&T potwierdziło, że przywróciło świadczenie usług mobilnych poważna awaria co zakłóciło działanie sieci dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych przez...

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...
Advertisment