Jak zdobyć zestaw Ember Armor w Zelda: Tears of the Kingdom


The Żarowa Zbroja jest czymś więcej niż tylko doskonałym dopasowaniem do Link in The Legend of Zelda: Łzy królestwa. Noszenie części tej zbroi zapewnia bohaterowi obrażenia od ognia, gdy przebywa w środowisku o wysokiej temperaturze. Jeśli eksplorujesz pustynię Gerudo lub miasto Goron i jego okolice, ten zestaw to świetna opcja, aby jak najlepiej wykorzystać upalną pogodę.

Prawdopodobnie otrzymasz wskazówki, gdzie znaleźć Ember Armor Zelda: Łzy królestwa od NPC lub starych map rozsianych po całym Hyrule. Podobnie do Odmrożona Zbrojajeśli chcesz pominąć dodatkowe kroki i przejść od razu do skarbu, w tym przewodniku wyjaśniono, gdzie znaleźć zestaw Ember Armor — wyszczególniając miejsca na Koszula żarowa, Żarowe spodnieI Żarowe nakrycie głowy.


Lokalizacja napierśnika Ember Armor

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Możesz znaleźć Koszula żarowa wewnątrz Jaskini Rzeki Goronbi na współrzędnych (1415, 2108, 0287), znalezione między rzekami Golow i Goronbi, które znajdują się na południowy zachód od miasta Goron. Jeśli spojrzysz na mapę, wejście do jaskini znajduje się na południowym krańcu rzeki, zwrócone na zachód.

Link wychodzi na wejście do Jaskini Rzeki Goronbi z klifu powyżej w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

W pobliżu jest kilku wrogów, których możesz po prostu zignorować i wbiec do środka. Aby wejść do jaskini, będziesz potrzebować Zbroi Łamacza Ognia, którą możesz kupić w Kwaterze Głównej YunoboCo.

Od razu przywita Cię Horriblin. Zapamietaj to Przypomnienie sobie czegoś jest bardzo przydatny do rzucania w nich głazami, a także wszelkich ataków z dużej odległości, dzięki czemu spadają z sufitu.

Link obserwuje dwie platformy skalne płynące po lawie w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Gdy w pełni wejdziesz do jaskini, zobaczysz małą rzekę lawy. Z prawej strony wychodzą ruchome platformy, dzięki którym możesz przedostać się przez jaskinię. W zasięgu wzroku jest skrzynia, w której znajduje się rubin. Chcesz kontynuować poruszanie się w prawo.

Link używa Recall, aby zmienić ruch platformy skalnej pływającej po lawie w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

W dalszym ciągu korzystaj z ruchomych platform skalnych. W tym momencie będą się poruszać w przeciwnym kierunku niż Link. Możesz użyć Przypomnienie sobie czegoś zmienić to jednak, co okaże się przydatne dla ściany lawy przed tobą.

Uważaj na Like Like przed nami. Jak zwykle poczekaj, aż wróg odsłoni język i zaatakuj go, by go ogłuszyć.

Link używa Ultrahand do przeniesienia platformy skalnej na drugą stronę rzeki lawy w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Następnie będziesz musiał jeszcze raz przejść przez rzekę lawy. Kolejna platforma skalna powinna naturalnie pojawić się na Twojej drodze. Jeśli nie, użyj Ultraręczny złapać jeden i po prostu umieścić go na tej drugiej rzece, która zabierze cię dalej do jaskini.

Link wychodzi na przejście po prawej stronie, które prowadzi do skarbca w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Prawie na miejscu. Gdy tylko wyjdziesz na drugą stronę, skręć w pierwszy zakręt w prawo, który zobaczysz, co wymaga trochę wspinaczki. Doprowadzi cię to do wnętrza skarbca.

Link stoi obok wejścia do skarbca ze skrzynią w grze Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Stąd idź dalej i otwórz skrzynię, aby złapać Koszula żarowa. Ten element zbroi ma 2 obrona i dodaje ognia do twoich ataków, gdy jesteś w środowiskach o wysokiej temperaturze.


Lokalizacja części nóg Ember Armor

Zrzut ekranu z lokalizacją na mapie Cephla Lake Cave w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Możesz znaleźć Żarowe spodnie wewnątrz jaskini Cephla Lake na współrzędnych (2591, 1332, 0153), które znajduje się na zachód od samego jeziora, które z kolei znajduje się na północny zachód od Domeny Zory i na południe od Góry Śmierci. Gdy się zbliżysz, zauważysz dym z ogniska.

Link patrzy z góry na wejście do jaskini Cephla Lake Cave, stojąc na klifie w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Przy wejściu stoją dwie osoby. Będziesz musiał z nimi porozmawiać, aby otrzymać pozwolenie na wejście do jaskini. To uruchamia „Jaskinia Skrzyń Miskozadanie poboczne.

W tej jaskini nie ma wrogów, co jest odświeżające. Teraz, jak sugeruje nazwa zadania, jest mnóstwo skrzyń. Większość z nich da ci jedną rupię po otwarciu, co nie jest zbyt pomocne.

Link używa Ultrahand i celuje w skrzynię na drugim końcu jaskini, która utknęła w ziemi w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Skrzynia, którą chcesz, w rzeczywistości utknęła w ziemi, więc przygotuj się do użycia Ultraręczny aby go złapać. Następnie wyceluj w skrzynię znajdującą się nieco na lewo od środka jaskini i w stronę zaznaczonej na powyższym obrazku tylnej ściany. Jeśli jako punkt odniesienia weźmiesz ziarno jasnego kwiatu na ścianie, właściwa skrzynia znajduje się na lewo od niego.

Link podnosi Ember Trousers ze skrzyni w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Otwórz skrzynię, aby położyć ręce (a raczej nogi) na Żarowe spodnie. Ten element zbroi ma 2 obrona i dodaje ognia do twoich ataków, gdy jesteś w środowiskach o wysokiej temperaturze.


Lokalizacja nakrycia głowy Ember Armor

Zrzut ekranu z lokalizacją na mapie południowej jaskini YunoboCo HQ w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Możesz znaleźć Żarowe nakrycie głowy wewnątrz południowej jaskini kwatery głównej YunoboCo na współrzędnych (1713, 2719, 0403), na północ od Miasta Goron i na zachód od Góry Śmierci. Patrząc na mapę, znajduje się obok torów wózków kopalnianych, które łączą miasto Goron z kwaterą główną YunoboCo, na południowy wschód od samej kwatery głównej i pomiędzy jeziorem Darunia a rzeką Golow pod względem położenia poziomego.

Link kieruje się w stronę wejścia do południowej jaskini YunoboCo HQ w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Aby wejść do środka, będziesz potrzebować Zbroi Łamacza Ognia. Dwa Horribliny czekają, by cię powitać. Pamiętaj, aby użyć Przypomnienie sobie czegoś aby zwrócić wszystkie kamienie, które w ciebie rzucają, a także łuk, aby zaatakować ich z daleka.

Link przygotowuje się do walki z Horriblinem w południowej jaskini YunoboCo HQ w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Jeśli spojrzysz na prawą stronę jaskini, zobaczysz ścianę skalną, którą możesz zniszczyć bombowym kwiatem lub dowolną bronią stopioną ze skałą; w pobliżu jest kilka skał na wypadek, gdybyś potrzebował nowej.

Link wchodzi do pokoju po prawej stronie jaskini z urządzeniami Zonai w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Po wejściu do środka będziesz mógł dokończyć budowę swego rodzaju samochodu Zonai. Brakuje tylko dwóch kółek. Jeden z nich leży na ziemi, a drugi utknął w wewnętrznej ścianie tego pomieszczenia.

Link używa Ultrahand, aby chwycić koła i ukończyć konstrukcję Zonai w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Następnie wystarczy przeskoczyć nad nim, chwycić dźwignię, aby go przesunąć i przejść przez kałużę lawy na drugą stronę.

Link podchodzi do skrzyni po drugiej stronie jaskini w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Po krótkiej wycieczce zeskocz z miejsca, w którym znajdują się dwie rudy świecących kamieni i otwórz skrzynię, aby je zdobyć Żarowe nakrycie głowy. Ten element zbroi ma 2 obrona i dodaje ognia do twoich ataków, gdy przebywasz w środowiskach o wysokiej temperaturze, takich jak ta jaskinia. To wszystko, jeśli chodzi o zestaw Ember Armor!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

COLORFUL wprowadza na rynek laptop do gier EVOL X15 AT

Colorful Technology Company Limited, profesjonalny producent kart graficznych, płyt głównych, wszechstronnych rozwiązań do gier i multimediów oraz wysokowydajnych pamięci masowych, ogłasza globalną premierę...

MSI prezentuje flagowy dysk SSD Spatium M570 PRO z rozwiązaniami chłodzącymi FROZR i FROZR+

Powtarzającym się trendem w Computex było wprowadzanie na rynek flagowych dysków SSD NVMe 5. generacji i rozwiązań chłodzących wymaganych do osiągnięcia ich potencjału,...

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...
Advertisment