Jak zdobyć węgiel w Palworld


W Palworldbędziesz potrzebował węgiel w celu wytworzenia włókna węglowego i rafinowanego metalu, które są potrzebne w kluczowych technologiach, takich jak kule i działa wysokiego poziomu.

Czytaj dalej, aby się dowiedzieć gdzie znaleźć węgiel Palworld i kilka doskonałych lokalizacji do wydobywania zasobów.


Jak zdobyć węgiel w Palworld

Najłatwiejszym miejscem do zdobycia węgla jest pustynia w pobliżu środka mapy oraz Zielony Potok, obszar na południe od zaśnieżonej góry:

Poszukaj na pustyni dużych czarnych skał, które są ciemniejsze niż zwykłe kamienne węzły i bardziej monochromatyczne niż węzły rudy.

Węgiel można wydobywać dowolnym kilofem, ale kilof wyższego poziomu sprawi, że proces wydobycia będzie nieco szybszy. Na pustyni nie ma zbyt wielu punktów teleportacyjnych, więc noszenie węgla tam i z powrotem do bazy może być trochę trudne. Aby temu zaradzić, oto kilka najlepszych lokalizacji, w których można umieścić zapasowy Palbox, dzięki czemu będziesz mógł łatwo szybko podróżować do swojej bazy.

Lokalizacje węgla na pustyni

Na pustyni są dwa miejsca, w których znajduje się blisko siebie pięć węzłów węglowych, ale nie zapomnij nosić pancerza odpornego na ciepło w ciągu dnia i pancerza odpornego na zimno w nocy.

Miejsce wydobycia węgla oznaczone na mapie Palworld gwiazdką.

Grafika: Johnny Yu | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair za pośrednictwem Johnny’ego Yu

Pierwszą lokalizację znajdziesz na współrzędnych (-157, -92). Uważaj, gdyż w pobliżu może przebywać szef Alpha Pal Anubis.

Jedna lokalizacja do wydobycia pięciu węzłów węglowych oznaczona na mapie Palworld gwiazdką.

Grafika: Johnny Yu | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair za pośrednictwem Johnny’ego Yu

Drugą lokalizację znajdziesz na współrzędnych (-97, -120). Lokacja ta znajduje się na szczycie formacji skalnej, więc jest stosunkowo bezpieczna przed atakami na bazę.

Lokalizacje węgla w Verdant Brook

W przypadku obu lokalizacji w Verdant Brook zalecamy zakup latający wierzchowiec bo inaczej będziesz musiał sporo się wspinać.

Lokalizacja węgla w Zielonym Potoku oznaczona na mapie Palworld gwiazdką,

Grafika: Johnny Yu | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair za pośrednictwem Johnny’ego Yu

The pierwsze i prawdopodobnie najlepsze miejsce do poszukiwania węgla można znaleźć pod współrzędnymi (189, -40). Ta lokalizacja również ma osiem węzłów rudnychco z pewnością pomoże w produkcji Twoich kul.

Kolejna lokalizacja wydobycia węgla oznaczona na mapie Palworld gwiazdką.

Grafika: Johnny Yu | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair za pośrednictwem Johnny’ego Yu

Drugą lokalizację znajdziesz na współrzędnych (290, -20). Niestety w tej lokacji nie ma ośmiu węzłów rudy bezpośrednio obok węgla, ale są siedem węzłów rudnych tylko krótka wędrówka na wschód.


Aby uzyskać więcej Palworld przewodniki, jesteśmy z Tobą. Jeśli dopiero zaczynasz, mamy dla Ciebie Przewodnik dla początkującychLista wszyscy kumpleoraz typ wykresu. Mamy też włączone wyjaśnienia hodowla, jajkai podsumowanie tego, jak to zrobić tryb wieloosobowy Pracuje.

W pogoni za zasobami? Sprawdź nasze poradniki jak się tam dostać Ruda, polimer, skóra, siarka, nasiona pszenicy, czysty kwarc, Punkty Starożytnej TechnologiiI starożytne części cywilizacji. Dla zaawansowanych graczy, sprawdź nasze listy wszystkich lokalizacje bossów wieżWszystko umiejętności pasywneWszystko latające wierzchowceoraz najlepsze lokalizacje bazowe.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...

Samsung opracowuje pierwszą w branży pamięć DRAM HBM3E 12H o pojemności 36 GB

Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii pamięci, ogłosiła dzisiaj, że opracowała pamięć HBM3E 12H, pierwszą w branży 12-stosową pamięć DRAM...

„Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą

Dziękuję, że dołączyłeś! Uzyskaj dostęp do swojego Profesjonalny+ Treść poniżej. 27 lutego 2024 r „Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą Udostępnij ten przedmiot w swojej sieci: W...
Advertisment