Jak zdobyć trofeum Soar w Spider-Man 2 na PS5


The Wznieś trofeum nie pozwala ci szybować na znaczną odległość Spider-Man 2. Używając elementu spider-tech, Skrzydła siecibędziesz musiał przelecieć przez Wielkie Jabłko, od dzielnicy finansowej na Manhattanie do Astorii w Queens.

To trudne zadanie – wymagające opanowania sztuki latania, a także zdobycia kilku przydatnych umiejętności – i jedno z trudniejszych Spider-Man 2 trofea. Nasz Spider-Man 2 przewodnik może ci pokazać jak zdobyć trofeum Soar i najlepsza trasa na trofeum Soar.


Jak przygotować się do zdobycia trofeum Soar w Spider-Man 2

Reklama

Zdjęcie: Insomniac Game/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem Polygon

Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, jest szybka podróż do Dzielnicy Finansowej I ustaw znacznik mapy w Astorii aby uniknąć zawrócenia w trakcie lotu; wystarczy miejsce tuż za mostem na prawo od rzeki.

Mapa przedstawia Astorię w Spider Man 2 na PS5.

Zdjęcie: Insomniac Game/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem Polygon

Dodatkowo, choć nie jest to konieczne, próba zdobycia tego trofeum w trybie dzień może pomóc w nawigacji, ponieważ jasne oświetlenie ułatwia unikanie wszelkich przeszkód utrudniających pokonywanie przeszkód i łatwe dostrzeżenie przydatnych prądów wstępujących.


Najlepsze umiejętności pomocne w zdobyciu trofeum Soar

Uzyskać Spektakularne skrzydła zdolność w Podmenu przechodzenia w drzewie technologii kombinezonów. Spectacular Wings poprawiają odległość wznoszenia i sterowność dzięki Web Wings, które pomogą Ci zachować kontrolę podczas wykonywania ciasnych manewrów niezbędnych do ukończenia tego fatalnego lotu.

Ostateczne Skrzydłarównież w drzewie Traversal, poprawi twoje umiejętności nurkowania podczas korzystania ze skrzydeł sieciowych, chociaż nie jest to coś, czego potrzebowaliśmy podczas naszych udanych lotów między dzielnicą finansową a Astorią.


Jak zdobyć trofeum Soar w Spider-Man 2

Spider Man szybuje przez dzielnicę finansową w grze Spider Man 2 na trofeum PS5.

Zdjęcie: Insomniac Game/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem Polygon

Zanim zaczniesz, warto zauważyć, że nie ma jednego najlepszego sposobu na wykonanie lotu pomiędzy Dzielnicą Finansową a Astorią, ponieważ wiele tuneli aerodynamicznych rozsianych po mapie oferuje różne trasy do trofeum. W tym przewodniku skupimy się na jednej trasie, z której korzystaliśmy i która nie sprawiała nam większych problemów.

Na początek udaj się do tunelu aerodynamicznego znajdującego się w północno-wschodnia część dzielnicy finansowej. Możesz to zrobić poprzez szybką podróż na ulicę i z naszego doświadczenia wynika, że ​​jeśli szybko podróżujesz w pobliżu tunelu, Spider-Man aktywuje swoje Web Wings, gdy tylko przejmiesz kontrolę. Do tunelu możesz jednak przedostać się także nabierając rozpędu i skacząc z sąsiedniego wysokiego budynku. Kiedy już znajdziesz się w jego nurcie, podążaj wzdłuż tego tunelu aerodynamicznego, aż się skończy.

Spider Man szybuje nad budynkami na Manhattanie w grze Spider Man 2 na PS5.

Zdjęcie: Insomniac Game/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem Polygon

Po wyjściu z tunelu aerodynamicznego przechyl się zaraz pod kopułą i spójrz przed siebie, w kierunku małego budynku z otworem wentylacyjnym — oznaczonym pionowymi białymi strumieniami powietrza. Po odpaleniu odciągnij mocno lewy drążek i przepłyń pomiędzy pomarańczowym kompleksem apartamentów, a w Midtown dostrzeżesz kolejny prąd wstępujący. To powinno sprawić, że dotrzesz wystarczająco wysoko, aby dotrzeć do rzeki.

Spider Man szybuje w kierunku wschodniej rzeki w grze Spider Man 2 na PS5.

Zdjęcie: Insomniac Game/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem Polygon

Zbliżając się do rzeki, zobaczysz większe i szybsze tunele aerodynamiczne nakładające się na wodę, a jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz je podświetlić za pomocą R3. Powinieneś zobaczyć tunel biegnący prosto przez rzekęa także przecinający się nad nim tunel, biegnący na zachód w kierunku punktu orientacyjnego Astoria.

Spider Man szybuje nad Astorią w grze Spider Man 2 na PS5.

Zdjęcie: Insomniac Game/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem Polygon

Wskocz do pierwszego tunelu, następnie skręć w górę i wejdź do tunelu przyległy tunel prowadzący na zachód w kierunku Astorii. Podążaj nim do końca, podciągając się, aby uniknąć uderzenia w most na końcu, i udaj się do swojego znacznika. Gdy trafisz w Astorię, trofeum wpadnie.


Aby uzyskać więcej Spider-Man 2 trofeazobacz gdzie znaleźć Stadion Big Apple Ballers (o trofeum Home Run!), Grób cioci May (o trofeum Wiesz, co robić) lub trofeum naukowe (o trofeum Just Let Go). Możesz także nauczyć się najlepszego sposobu na pokonanie trudności Powiesić dziesięć trofeum.



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czaty na Instagramie i Facebooku Messenger zostaną rozłączone

Meta rozpoczyna proces odłączania możliwości prowadzenia „czatów między aplikacjami” z kontaktami na Instagramie za pośrednictwem Facebook Messenger i odwrotnie. W 2020 r. Meta –...

Dragon Age: Dreadwolf ma kolejny nowy zwiastun i obiecuje więcej szczegółów w „Latem 2024”

Choć wizualnie wideo nie zawiera zbyt wiele, ten zwiastun zawiera więcej treści niż którykolwiek z poprzednich zwiastunów razem wziętych. Zwiastun koncentruje się...

Obejrzyj nagranie wydarzenia „The Big Bang” w Fortnite na YouTube

Fortnite W sobotę fani mogli podziwiać występ rapera Eminema. Pojawił się praktycznie w ramach długo oczekiwanego występu Wydarzenie „Wielki Wybuch”. w...
Advertisment