Jak zdobyć świtę w Manor Lords i jak naprawić brakujących rekrutów


Porozumiewawczy jak zdobyć świtę W Panowie dworscy jest niezbędna, jeśli chcesz mieć największe szanse na pokonanie przeciwników, takich jak najeźdźcy i bandyci, którzy odważą się najechać twoją ziemię i rzucić ci wyzwanie. Żołnierze świty są silniejsi niż jakikolwiek członek twojej standardowej armii, więc chociaż twoja świta prawdopodobnie nie jest aż tak duża, mogą z łatwością odwrócić losy bitwy.

Orszak zasadniczo oznacza sługę, a dokładnie tym są ci żołnierze. Podczas gdy twoja armia składa się z ludzi z twojej wioski, którzy zwykle wykonują standardową pracę i stają się wojownikami tylko wtedy, gdy zbliża się walka, członkowie twojej świty traktują walkę jako jedyny cel.

Oto podsumowanie jak pozyskać świtę Panowie dworscy I jak zwiększyć rozmiar retinue. Wyjaśnimy również dlaczego brakuje nowych rekrutów.


Jak zdobyć świtę w Manor Lords

Reklama

Zdjęcie: Słowiańska magia/Koń z kapturem przez wielokąt

Po pierwsze, zajmijmy się tym, jak w ogóle zdobyć żołnierzy świty. Aby to zrobić, musisz mieć Dwór w Twojej osadzie.

Zbudowanie posiadłości automatycznie przydzieli do twojej świty pięciu żołnierzy, którzy rozmieszczą się, gdy walka ma się rozpocząć. Ponieważ są silniejsi niż twoi zwykli żołnierze, zalecamy, abyś poprowadził szarżę wraz z nimi, a reszta standardowych wojowników z tyłu.

Menu Manor Lords pokazuje, jak obsługiwać orszak.

Zdjęcie: Słowiańska magia/Koń z kapturem przez wielokąt


Jak zwiększyć liczebność świty w Manor Lords

Aby zwiększyć wielkość swojej świty, musisz kliknąć opcję armii na dole, pomiędzy konstrukcją a mapą. Twoja świta zostanie tutaj wymieniona, a wybranie jej umożliwi ci zebranie się, co można zrobić tylko podczas walki, lub dostosowanie, czyli miejsce, w którym musisz się udać, aby zwiększyć rozmiar.

W ramach dostosowywania świty możesz wydać pieniądze ze swojego skarbca na zatrudnienie większej liczby pomocników. Rekrutacja zbrojnego kosztuje 50 sztuk złota i chociaż istnieje możliwość awansowania jednego z obywateli do drużyny, obecnie jest ona wyszarzona we wczesnym dostępie.

Menu Manor Lords pokazuje, jak dostosować orszak.

Zdjęcie: Słowiańska magia/Koń z kapturem przez wielokąt

Tutaj też możesz uaktualnij swoją świtę, poprawiając zbroję każdego pojedynczego żołnierza. Możesz zaimportować pełną zbroję za 34 sztuki złota lub jeśli posiadasz płatnerza w swojej osadzie, za 17 sztuk złota.

Możesz w ten sposób zrekrutować do 12 żołnierzy, płacąc 50 sztuk złota na raz, ale jeśli masz Wieżę Garnizonową dołączoną do swojej posiadłości, pozwoli to na utworzenie kolejnych 12. Możesz umieścić jedną Wieżę Garnizonową na kontrolowany przez siebie region, co oznacza, że możesz mieć maksymalnie 24 żołnierzy świty, zanim będziesz musiał rozszerzyć swoją kontrolę nad ziemią.


Jak naprawić brakujących rekrutów w orszaku

Jeśli wyświetli się wyskakujące okienko z informacją, że brakuje Ci rekrutów, oznacza to jedynie, że Twoi żołnierze zginęli. Dzieje się tak w przypadku twojej zwykłej armii (poprawka polega na tym, aby wprowadzić się po prostu więcej rodzin, co dzieje się automatycznie, gdy współczynnik akceptacji jest wystarczająco wysoki), ale w przypadku twojej świty rozwiązaniem jest po prostu powrót do ekranu dostosowywania i ponowne zatrudnienie zaginionych żołnierzy.

To wszystko, co warto wiedzieć o retinue in Panowie dworscyale pamiętaj, aby przeczytać także dalej jak handlować jeśli chcesz zaimportować brakujące produkty do swojej osady.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

G-Cloud 14: Zagraniczni dostawcy ryzykują nieprzestrzeganiem przepisów, ponieważ CCS zmienia stanowisko w sprawie brytyjskich wymogów dotyczących podatku VAT

Służbę handlową Crown Commercial Service (CCS) oskarża się o wysyłanie mieszanych wiadomości do dostawców usług w chmurze mających siedzibę poza Wielką Brytanią, którzy...

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...
Advertisment