Jak zdobyć prawdziwe zakończenie Dragon’s Dogma 2


The prawdziwy koniec z Dogmat smoka 2 to jedyny sposób na wejście do gry końcowej, która oferuje najlepsze ulepszenia, najfajniejszy sprzęt i najtrudniejsze wyzwania. Ale prawdziwym zakończeniem nie jest tylko zakończenie dla Dogmat smoka 2.

W tym Dogmat smoka 2 przewodniku, przeprowadzimy Cię przez to jak uzyskać prawdziwe zakończenie. Pokażemy Ci także, jeśli jesteś typem człowieka, który chce znać wszystkie wyniki, jak uzyskać dobre i złe zakończenia.

(Ostrzeżenie o spoilerze: Ten post zawiera główne spoilery dotyczące zakończenia Dogmat smoka 2.)


Jak uzyskać złe zakończenie w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

The złe zakończenie W Dogmat smoka 2 jest prawie komicznie proste do zdobycia.

Gdy pokonasz wielkiego tytana w zadaniu „The Guardian Gigantus”, podążaj za znacznikiem aż do pierwotnego obozu jenieckiego, w którym zacząłeś grę, na południu Wyspa wulkaniczna Agamen. Zanim jednak zrobisz cokolwiek innego, zrobić zajazd zapisz w pobliskim zajeździe.

Kiedy będziesz gotowy, wejdź na wieżę i obejrzyj przerywniki filmowe. Zadanie zmieni się na „Dziedzictwo”, a ty zmierzysz się z ogromnym smokiem, który przede wszystkim zmienił cię w Powstańców. Podążasz dokładnie tą ścieżką, aby dostać się również do pozostałych dwóch zakończeń. Jednak na złe zakończenie, po prostu odejdź od smoka.

Potwierdź u szefa, że ​​uciekasz, a stracisz kontrolę nad swoją postacią. Następnie zobaczysz komnatę królewską Vernworth, gdzie zasiądziesz na tronie w pokoju, który jest prawie pusty. Otrzymasz trochę kredytów, zanim gra przeniesie Cię z powrotem do menu głównego, gdzie możesz ponownie wczytać ostatni zapis zajazdu i spróbować ponownie.


Jak uzyskać dobre zakończenie w Dragon’s Dogma 2

Powstańcy jeżdżą na grzbiecie wielkiego smoka w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Aby uzyskać dobre zakończenie z Dogmat smoka 2postępuj zgodnie z instrukcjami, aż dojdziesz do zadania „Dziedzictwo”.

Zamiast uciekać przed smokiem zaatakuj go dowolną bronią. Rzuci cię na plecy i poleci na arenę z finałowym bossem. Pozostań na miejscu i przygotuj się do walki.

Kiedy wylądujesz, po prostu rozpraw się z wielkim smokiem, tak jak z każdym innym smokiem. Dźgnij lub strzel mu w głowę, aż w końcu jego serce się otworzy. Kiedy zobaczysz, że serce się otwiera, uderzaj w nie, aż jego słaby punkt ponownie się zamknie. Powtarzaj ten proces, aż umrze.

Powstańcy wchodzą do sali tronowej w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Po śmierci smoka zobaczysz nowy przerywnik filmowy, w którym Ty, Powstańcy, wkraczasz na dwór królewski Vernworth w otoczeniu poddanych. Tutaj możesz usiądź na tronie i czekaj aby kredyty minęły. Gdy ekran zgaśnie, otrzymasz trofeum lub osiągnięcie „Pokój”. Spowoduje to powrót do menu głównego, gdzie zobaczysz nową opcję umożliwiającą rozpoczęcie nowa gra plus.

Teraz możesz albo rozpocząć nową grę plus i zastąpić zapisany zapis, albo możesz wczytać ponownie zapis karczmy po raz ostatni, aby uzyskać prawdziwe zakończenie i zobaczyć końcówkę gry (która ostatecznie i tak zmusi cię do rozpoczęcia nowej gry plus).

Jeśli zabijesz smoka, udasz się na salę sądową i zdecydujesz, że zamiast tego naprawdę chcesz poznać prawdziwe zakończenie, porozmawiaj z Pathfinderem (facet-duch) dwa razy, a on odeśle cię z powrotem w czasie, do czasów, gdy byłeś na grzbiecie smoka. Znajdziesz go siedzącego przy stole w sali tronowej.


Jak zdobyć prawdziwe zakończenie w Dragon’s Dogma 2

Powstańcy czołgają się po odsłoniętym sercu wielkiego smoka w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Zanim wyruszysz w stronę prawdziwy koniecmusisz być absolutnie pewien trzech rzeczy:

  • Ukończyłeś wszystkie zadania, które chciałeś i zebrałeś wszystkie potrzebne przedmioty
  • Umieściłeś różne portkryształy wokół mapy
  • Masz co najmniej 40 poziom

Jeśli zaznaczysz wszystkie te pola, przejdź dalej i udaj się do smoka i zadania „Dziedzictwo”. Kiedy smok zapyta cię, co chcesz zrobić, zaatakuj go. Kiedy już znajdziesz się na plecach, zacznij przesuwać się wzdłuż kręgosłupa i przeczołgaj się do serca.

Gdy się zbliżysz, zaczniesz czuć wibrację kontrolera i zauważysz duży blask zarówno z serca smoka, jak i swojego. Otwórz swój ekwipunek i poszukaj Wzmocnione Ostrze Zguby Bogów. Wybierz „użyj”, a następnie naciśnij przycisk ataku, aby „użyć na sobie”. Wbijesz sobie ostrze w serce, zabijając siebie i wielkiego smoka.

Obudzisz się w wersji Dogmat smoka 2 Mapa świata brak wody: Niezacumowany Świat. Gratulacje. W końcu dotarłeś do końcówki gry i zobaczyłeś Dogmat smoka 2 karta tytułowa! Teraz nadszedł czas, aby uratować wszystkich.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 objaśnień, zobacz nasze przewodniki, jak uzyskać więcej Kamienie przebudzenianajlepszy portkryształ lokalizacje lub listę wszystkich kamień szczelinowy lokalizacje i efekty. Możesz także zapoznać się z naszą interaktywną stroną Dogmat smoka 2 mapa.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kalifornijska policja aresztuje cztery osoby w związku z kradzieżą popiersia z klocków Lego o wartości 300 000 dolarów

Mieszkańcy Los Angeles mogą spać spokojnie, wiedząc, że szajka przestępcza nie prześladuje już sklepów detalicznych w mieście, by zasilić czarny rynek klocków Lego....

Taylor Swift wykorzystuje teksty Apple Music do dzielenia się zagadkami na nowym albumie

Taylor Swift 19 kwietnia wyda swój najnowszy album zatytułowany „The Tortured Poets Department”. W zeszłym tygodniu piosenkarka nawiązała już współpracę z Apple Music...

Oto porównanie bezpłatnego miejsca i uaktualnień w iCloud na tle konkurencji

Firma Apple po raz pierwszy wprowadziła usługę iCloud na konferencji WWDC 2011, a Steve Jobs zachwalał ją jako najlepszy sposób przechowywania dokumentów, poczty,...
Advertisment