Jak zdobyć paralotnię w Zelda: Tears of the Kingdom


Podobnie jak jego poprzednik, The Legend of Zelda: Łzy królestwa demonstruje nowe moce Linka w małej, odizolowanej części rozległego otwartego świata. Gdy już nauczysz się korzystać z nowego Umiejętności Zonaia, a następnie skoczysz na powierzchnię, aby rozpocząć zwiedzanie w wolnym czasie. Aby jednak odblokować ww paralotnia (najbardziej przydatny przedmiot w grze) i sposób na rozpoczęcie odkrywania regionów na mapie, zalecamy skorzystanie z „Do Królestwa Hyrule linię zadań natychmiast.

Oto jak odblokować paralotnię w Łzy Królestwa i rozpocząć aktywację Wieże widokowe.


Jak odblokować paralotnię w Zelda: Tears of the Kingdom

Po wydostaniu się z jeziora poniżej Świątynia Czasupodążaj za żółtym znacznikiem do Lądowanie widokowe, prowizoryczny fort, w którym można kupić nową zbroję, zaopatrzyć się w zapasy i poznać mieszkańców miasta. Mówić do Puraszef Lądowiska Widokowego, przy znaczniku zadania, aby ukończyć „Do Królestwa Hyrule” i rozpocząć „Kryzys w zamku Hyrule”.

Doprowadzi cię to na obrzeża tytułowej siedziby, gdzie spotkasz się Kapitan Hoz a nawet świadkiem więcej dziwaczne zdarzenia. Wróć do Purah i zdaj relację z tego, co widziałeś. W tym momencie Purah zaprosi cię do eksploracji Lądowiska Widokowego, podczas gdy ona będzie przygotowywać się do następnej fazy zadania. Po zapoznaniu się z mieszkańcami i zwiedzaniu Schronienie ratunkoweudaj się do Skyview Tower po północno-zachodniej stronie Lookout Landing.

Podczas następnej rozmowy Purah pokaże ci, jak wykorzystać wieże rozsiane po całym Hyrule, aby odkryć powiązane regiony na twojej mapie. Ona również – podziękuj Zonai – da ci paralotnię.

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Jeśli grałeś Oddech dziczywiesz, jak przydatna jest paralotnia. Tak, możesz wspiąć się na prawie każdą powierzchnię w grze, ale zejście było znacznie bardziej skomplikowane, zanim King Rhoam dał ci urządzenie. Paralotnia pozwalała na spadanie z dowolnej wysokości (pod warunkiem, że otworzysz ją przed lądowaniem) oraz pokonywanie wąwozów, przepaści i rzek w pofałdowanej dziczy (przy założeniu, że starczy ci wytrzymałości).

Paralotnia jest jeszcze bardziej przydatna w Łzy Królestwa. Znacznie ułatwia nurkowanie z licznych podniebnych wysp unoszących się nad Hyrule (nie musisz już celować w głęboką wodę podczas upadku) i pozwala wejść do Depths, rozległej, podziemnej mapy, która obejmuje prawie tyle samo nieruchomości co Hyrule samo. W połączeniu z Wspiąć sięzdolność Zonai, która pozwala ci przeskakiwać przez sufity nad tobą, paralotnia sprawi, że zbadasz każdy z nich Łzy Królestwapoziomy użytkownika (Poziomy Królestwa?) czują się o wiele bardziej organicznie.


Jak latać na paralotni

Link szybuje po niebie na paralotni z motywem jajka w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Latanie paralotnią może być nieco trudne dla nowych graczy, ale nadal jest trudne przez całą grę. Kiedy jesteś w powietrzu, naciśnij przycisk X, aby otworzyć szybowiec, a jeśli chcesz zejść, możesz nacisnąć B, aby zamknąć szybowiec, lub R, aby zanurkować. Gdy paralotnia jest otwarta, użyj lewego drążka, aby kontrolować kierunek, w którym lecisz, a prawego drążka, aby zmienić kierunek, w którym skierowany jest aparat.

Czas, w którym możesz szybować w powietrzu, zależy od ilości posiadanej wytrzymałości. Jeśli chcesz szybować na dłuższy dystans, musisz ulepszyć swoją wytrzymałość, odwiedzając Posąg Bogini z czterema Światłami Błogosławieństw i wymieniając je na naczynie wytrzymałościowe. Kiedy jesteś w powietrzu i zauważysz, że koła wytrzymałości są prawie puste, pamiętaj, aby zejść bliżej ziemi, inaczej spadniesz i zginiesz! Jednym z przedmiotów, z którego możesz skorzystać, jeśli masz mało wytrzymałości podczas szybowania, jest skrzydłourządzenie Zonai w kształcie ptaka.

Aby wylądować na skrzydle w powietrzu, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Nie poruszaj się — nie ruszaj lewym drążkiem.
  2. Otwórz menu ekwipunku i upuść skrzydło.
  3. Przytrzymaj lewy drążek do przodu, aż znajdziesz się tuż nad skrzydłem.
  4. Naciśnij B, aby puścić szybowiec i wylądować na szczycie skrzydła.

Jak dostosować paralotnię za pomocą nowego materiału

Lokalizacja farbiarni w wiosce Hateno, która umożliwia zmianę projektu paralotni i koloru zbroi w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Ilustracja na zdjęciu: Johnny Yu/Polygon | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Aby zmienić projekt swojej paralotni w Łzy Królestwaudaj się do Wioska Hateno i porozmawiaj z Sayge w farbiarni. Wybierz opcję „przerób paralotnię”, aby zmienić projekt swojego szybowca kosztem ok 20 rupii.

Pamiętaj, że będziesz mógł zmienić projekt swojej paralotni tylko na taki, który już odblokowałeś. Aby uzyskać więcej projektów paralotni, możesz zeskanować amiibos lub ukończyć określone cele lub zadania; poboczne zadanie „Fotografowanie Chuchu”, które możesz otrzymać od samego Sayge, jest dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Aktualizacja (17 maja): Dodaliśmy jeszcze dwie sekcje o tym, jak używać paralotni i jak ją dostosować.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP zasila Computex mnóstwem wysokiej klasy zasilaczy

Jako detaliczna marka Fortron, jednego z największych producentów OEM zasilaczy w branży, FSP zajmuje centralne miejsce w pierwszym rzędzie, jeśli chodzi o innowacje...

Podstawowy iPad radykalnie zwiększył sprzedaż w USA

Pod koniec ubiegłego roku Jabłko w końcu zaktualizował poziom podstawowy iPada aby dostosować go do projekt na cały ekran swoich droższych modeli –...

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...
Advertisment