Jak zdobyć pakiety aktywności skupienia w Destiny 2


Pakiety aktywności skupionych są nowym dodatkiem do Przeznaczenie 2i jest aktywny tylko podczas świątecznego wydarzenia Guardian Games, które trwa od 5 do 26 marca. Aby zdobyć te specjalne skrzynie, będziecie musieli rywalizować w nowych playlistach Aktywności Fokusowej, aby przyczynić się do ogólnego wyniku swojej klasy i osiągnąć określone progi.

Otwarcie trzech z tych pakietów to drugi najszybszy sposób na zdobycie tej niesamowitej nowości Deskorolka skimmerowa pojazd Allstar Vector. Ale jest pewien haczyk: zajęcia skoncentrowane są dostępne tylko co kilka godzin Przeznaczenie 2 i trwać tylko przez ograniczony czas.

W tym Przeznaczenie 2: Przewodnik Guardian Games 2024, nauczymy Cię, jak zdobywać pakiety aktywności fokusowej, dzięki którym będziesz mógł zdobyć własny egzotyczny skimmer.

Kiedy pojawiają się playlisty Focus Activity Przeznaczenie 2?

Reklama

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Listy odtwarzania Focus Activity zwykle pojawiają się co jakiś czas cztery godziny. Gdy jest aktywna, pod aktywną listą odtwarzania pojawi się specjalna biała linia i licznik czasu wskazujący, ile czasu pozostało do powrotu listy odtwarzania do normalnego stanu.

W dni powszednie (od poniedziałku do czwartku) będziesz mieć tylko dwie godziny rozegrać jak najwięcej meczów Nightfalls, Gambit lub Supremacy (w zależności od tego, który z tych trzech zostanie przedstawiony). A w weekend (piątek-niedziela) będziesz mieć trzy godziny czasu aktywności skupienia, zanim playlista powróci do normalnego stanu.

Jak otworzyć pakiety aktywności Focus w Przeznaczenie 2

Rzuć okiem na ranking aktywności skupienia w Grach Strażników w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Grając na liście odtwarzania Focus Activity, będziesz zdobywać punkty w zależności od tego, jak dobrze sobie radzisz, co wpłynie na ogólną pulę punktów, które będziesz udostępniać swoim kolegom z klasy. Guardian Games to konkurs mający na celu wyłonienie najlepszej z trzech klas, więc zablokujesz swoje zarobki w dowolnej klasie, z którą rozpoczniesz playlistę Fokus. Jeśli więc zaczniesz jako Tytan na jeden mecz, a następnie zmienisz się na Czarnoksiężnika, wszystkie zdobyte punkty nadal będą przekazywane Zespołowi Tytanów.

Każde okno Aktywności Fokusowej ma trzy progia Twoja klasa będzie mogła odblokować brązowy, srebroLub złoto w zależności od tego, jak sobie poradzicie — im wyższy poziom, tym lepsze łupy otrzymacie. Gdy Twoja klasa osiągnie nowy poziom, wszystko, co musisz zrobić, aby odebrać Pakiet, to uruchomić działanie na liście odtwarzania Guardian Games i ukończyć je. Nagrody z pakietu spadną wraz z innymi nagrodami z aktywności.

Możesz także otworzyć plik Pakiet Mistrzów jeśli twoja klasa uzyskała najwyższy wynik na koniec ćwiczenia fokusowego. Ta skrzynia nagrodzi Cię skrzynką z medalionami pełną medali (bez diamentowych medali), dzięki czemu możesz zapewnić swojej klasie ogromny wzrost rankingu w Guardian Games. Tylko upewnij się, że masz na sobie Przedmiot klasowy Gry Strażników gdy rywalizujesz na liście odtwarzania Focus Activity, w przeciwnym razie nie będziesz uprawniony do żadnych nagród w postaci pakietów.

Otwarcie paczki liczy się do „Evy”Wpadać”, które musisz wykonać, jeśli chcesz odblokować stałą, egzotyczną wersję Allstar Vector, nowego pojazdu Skimmer.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...

Szczegóły edycji kolekcjonerskiej Homeworld 3

Po dwumiesięcznym opóźnieniu, Świat ojczysty 3 jest gotowa do premiery 13 maja, ale możesz zagrać w nią trzy dni wcześniej dzięki...
Advertisment