Jak zdobyć osiągnięcie/trofeum Back in the Field w MW3


Powrót na pole to osiągnięcie/trofeum, które możesz zdobyć podczas „Głęboka przykrywka” misja Modern Warfare 3. Aby zdobyć Powrót w terenie, musisz zdobyć kartę Majora – kluczowy cel „Głębokiej osłony” – w ciągu 90 sekund i pozostać niezauważonym.

„Głęboka przykrywka” sama w sobie jest wystarczająco trudną misją; Powrót w terenie dodaje dodatkową warstwę wyzwań. Oto jak zdobyć kartę Majora w 90 sekund i jak zdobyć osiągnięcie/trofeum Back in the Field W Modern Warfare 3.

Jak zdobyć osiągnięcie Back in the Field w MW3

W „Deep Cover” wcielasz się w przebranego żołnierza, który musi dostać się do pokoju i porozmawiać ze swoim kontaktem. Zachowanie ukrycia jest kluczowe dla ukończenia misji.

Pamiętaj, że nadal możesz zdobyć Powrót w terenie, nawet jeśli zostaniesz odkryty i zabity przez żołnierzy wroga po złapaniu karty-klucza, więc musisz po prostu pozostać w ukryciu podczas pierwszej części „Głębokiej osłony”.

Oto najszybsza droga do zdobycia karty Majora w „Głębokiej ukryciu” bez wykrycia:

1. Po rozpoczęciu misji biegnij i przeskocz przez ścianę worków z piaskiem, aby zaoszczędzić czas. Możesz biec sprintem, aż dotrzesz do zaparkowanej ciężarówki po lewej stronie drogi. Zachowaj ostrożność w przypadku ciężarówki jadącej obok Ciebie. Jeżeli podejdziesz za blisko lub przebiegniesz obok niego, wrogowie Cię zauważą.

Reklama

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

2. Podczas spaceru unikaj tych dwóch grup żołnierzy zmierzających w twoją stronę – jednego po lewej, drugiego po prawej.

Żołnierz przekrada się obok dwóch żołnierzy w pobliżu budynku w Deep Cover w MW3, zdobywając trofeum Back in the Field.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

3. Następnie zamiast podążać tą samą drogą co ciężarówka, jedź wewnątrz budynku po lewej stronie i idź blisko murów, starając się zachować dystans od żołnierzy.

Czołg parkuje w pobliżu ściany w misji Deep Cover w MW3, zdobywając trofeum Back in the Field.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

4. W następnej sekcji możesz zobaczyć parking ciężarówki w pobliżu kabiny ochrony. Najpierw musisz iść za żołnierzem który zaczyna iść w twoją stronę; Następnie, możesz przejść obok kabiny. Chociaż żołnierz w środku może spojrzeć na ciebie podejrzliwie, szybko o tobie zapomni.

Żołnierz idzie w stronę bazy, zdobywając trofeum Back in the Field w MW3.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

5. Gdy znajdziesz się w nowej sekcji, idź prosto, aż do widzisz funkcjonariusza opuszczającego budynek za nimi dwóch strażników. Możesz zawrócić i schować się wewnątrz budynku obok chaty lub pomiędzy dwiema zaparkowanymi niedaleko ciężarówkami i poczekać na odpowiedni moment.

Żołnierz wchodzi do budynku, zdobywając osiągnięcie Back in the Field w MW3.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

6. Najlepszym sposobem na zdobycie karty-klucza na czas jest poczekaj, aż ostatni strażnik z oficerem będzie daleko od dwóch stacjonujących żołnierzy, aby przejść od tyłu i rozpocząć wspinaczkę schody za majorem. Nie czekaj, aż żołnierze przestaną iść, żeby zbliżyć się do schodów. Musisz zachować bezpieczną odległość od nich, ale gdy Major już to zrobi prawie w pokoju na szczycie schodów podejdź blisko i użyj komendy Takedown.

Żołnierz podąża za majorem do budynku, zdobywając trofeum Back in the Field w MW3.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Po zakończeniu animacji możesz znaleźć kartę na ziemi.


Aby uzyskać więcej Modern Warfare 3 poradniki, zobacz jak zarobić Trofeum Zablokowany Strzałdowiedz się, gdzie znaleźć wszystkie przedmioty i broń „Cenny ładunek”, lub sprawdź naszą solucję „Głęboka przykrywka”. Jeśli chcesz grać w trybie wieloosobowym, gdy zostanie on udostępniony, zapoznaj się z naszymi przewodnikami na stronie najlepszy zestaw napastników, najlepszy zestaw MCWI najlepsze wyposażenie AMR9.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment