Jak zdobyć i uprawiać rudę w Palworld


Kiedy trafisz w określony punkt Palworldbędziesz potrzebować dużo Ruda do robienia wlewków. Chociaż złoża rudy są zaśmiecone na całym świecie w różnych miejscach, istnieje kilka miejsc zawierających tony złóż rudy, które warto ponownie odwiedzić.

Szczególnie, Odradzają się złoża rudywięc możesz założyć bazę w pobliżu tych złóż i ustawić swoich znajomych, aby wydobywali je automatycznie, chociaż będziesz potrzebować do tego kilku znajomych na wyższym poziomie.

Poniżej wyjaśniamy, gdzie znaleźć rudę Palworld.


Najlepsze lokalizacje do uprawy rudy w Palworld

Aby uprawiać rudę, potrzebujesz dowolnego kilofa. Kilof wyższego poziomu będzie go szybciej uprawiał, ale możesz uprawiać rudę nawet za pomocą kilofa startowego.

Pierwsza lokalizacja, która nam się podoba, znajduje się nad Opuszczony Kościółwidoczne na poniższej mapie:

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair

Drugie miejsce, które lubimy, to trochę na północ od bossa Chillet:

Mapa pokazująca, gdzie znaleźć rudę w Palworld na szczycie klifu.

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair

Jak widać rozbiliśmy już obozy, żeby maksymalnie wykorzystać teren. Ale jeśli nie chcesz tu rozbijać obozu, możesz też po prostu uprawiać rudę i nosić ją z powrotem. Ponadto, jeśli martwisz się noszeniem zbyt dużego ciężaru, możesz mieć przyjaciół takich jak Cattiva lub Broncherry, aby zwiększyć nośność.

Może być więcej złóż rudy Palworldale to właśnie te, które znaleźliśmy, są dość dostępne od razu.


Najlepsi kumple do pomocy w uprawie rudy w Palworld

Aby pomóc Ci w uprawie rudy, Pals muszą mieć umiejętności wydobywcze na co najmniej drugim poziomie. Koledzy lubią Digituj (które można znaleźć w centralnej części pustyni) może w tym pomóc.

Obszar pustynny, o którym mowa, znajduje się poniżej:

Mapa pokazująca gdzie znaleźć Digtoise w Palworld

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Jak widać na powyższej mapie, Digtoise można znaleźć również na dalekiej północy, ale pustynia będzie znacznie łatwiej dostępna w początkowej fazie gry. Na pustynię będziesz jednak potrzebować sprzętu odpornego na ciepło.

Niektórzy inni Pals lubią Penkinga mają także wydobycie drugiego poziomu, ale ponieważ Penking ma także wiele innych umiejętności — takich jak podlewanie, prace ręczne, transport i chłodzenie — rozprasza się i zajmuje dużo innych zadań. Uznaliśmy, że najlepiej będzie użyć Pal, który ma tylko możliwości wydobywania, np. Digtoise.


Jeśli zaczynasz w Palworldmamy dla Ciebie przewodniki, m.in Przewodnik dla początkujących I typ wykresu. Jeśli jesteś gotowy, aby podjąć się pierwszy szef wieżymamy też na to przewodnik.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment