Jak zdobyć Greavarda i Houndstone’a w Pokémon Go


Greavarda debiutuje w Pokemon Go w ramach 2023 r Impreza Halloweenowa.

Typ ducha 9. generacji ma jedną ewolucję, Houndstone, którą można również dodać do swojego Pokédexu.

W przeciwieństwie do przybycia Smolowa do „Święto plonów”, Greavard nie jest dostępny na wolności, co sprawia, że ​​złapanie większej liczby Pokémonów jest trudniejsze niż w przypadku większości nowych Pokémonów.


Jak zdobyć Greavarda w Pokémon Go

Greavarda, który po raz pierwszy pojawi się podczas wydarzenia „Halloween część 1” w 2023 r., można złapać z następujących źródeł:

  • Nagroda „Halloweenowe badania w określonym czasie” (trzy spotkania)
  • Naloty na trzy gwiazdki
  • Badania terenowe (podczas „Halloween część 2” między 26 a 31 października)

Podsumowując, Greavard nie pojawia się na wolności ani w jajach, co oznacza, że ​​poza nagrodami za badania w określonym czasie musisz znaleźć trzygwiazdkowe najazdy lub poczekać, aż pojawi się w badaniach terenowych w drugiej połowie wydarzenia Halloween.

Ze względu na rzadkość występowania Greavarda i jego sezonowy charakter, po 31 października prawdopodobnie zniknie z gry aż do uroczystości Halloween w 2024 rokuwięc złap jednego, póki możesz.


Jak zdobyć Houndstone w Pokémon Go

Reklama

Aby wprowadzić Houndstone’a Pokemon Go, musisz ewoluować Greavarda za pomocą 50 cukierków.

Nawet jeśli użyjesz Pinap Berry w trzech nagrodach „Halloweenowe badania czasowe” obok aktywnego Megaewolucja aby jeszcze bardziej zwiększyć masę, nadal będzie ci mało cukierków. Oznacza to, że musisz szukać Greavarda w trzygwiazdkowych rajdach, mając Greavarda jako swojego kolego Pokémonlub wydaj rzadkie cukierki, aby zrekompensować różnicę.


Czy Greavard może lśnić w Pokémon Go?

W swoim debiucie Greavard nie może błyszczeć Pokemon Go. Przypuszczamy, że do następnego wydarzenia Halloween w 2024 r. trzeba będzie poczekać co najmniej rok — choć możliwe, że deweloper Niantic każe nam czekać dłużej.

Można jednak już zobaczyć, jak dzięki temu wygląda lśniący Greavard Pokémon Scarlet i Violet, jak w tym filmie z Sabiana na YouTube.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment