Jak zdobyć Fierce Deity Armor i Sword w Zelda: Tears of the Kingdom


The Legend of Zelda: Łzy królestwa jest zalany pisankami i odniesieniami do innych gier z serii Zelda, a jedna z nich, The Zestaw okrutnego bóstwawymaga szczególnie zaangażowanej podróży przez Powierzchnia Hyrule. Zestaw jest nawiązaniem do formy jaką przybiera Link na końcu The Legend of Zelda: Maska Majory (pod warunkiem, że zebrał co drugą maskę w grze), co daje mu niesamowitą władzę nad finałowym bossem.

Poniżej przeprowadzimy Cię przez proces zbierania Zaciekła zbroja bóstwa, Maska, Butya na koniec tzw Mieczktórych lokalizacje wahają się od Centralny Hyruledo Region Eldindo Region Akkala w dalekiej północno-wschodniej części mapy.


Rozpocznij zadanie Fierce Deity Armor, znajdź Ember Trousers i rozwiąż zagadkę Misko’s Cave of Chests

Aby rozpocząć wymaganą misję, przenieś się do Sanktuarium Kisinona obok Jezioro Cefala W Kanion Eldin, i skieruj się nieco na północ, wokół dużego głazu blokującego widok, aż zobaczysz dym z ognia poniżej. Jeśli jeszcze nie odblokowałeś punktu szybkiej podróży w świątyni, możesz zobaczyć, dokąd zmierzasz na obrazku poniżej.

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Tam spotkasz poszukiwaczy skarbów Domidak I Prissen, którzy opierają się o ścianę klifu na zewnątrz Jaskinia Jeziora Cephla. (Być może spotkałeś już tę dwójkę gdzie indziej — szukają legendarnego skarbu sławnych Misko na wskroś Hyrule.) Porozmawiaj z nimi, a powiedzą ci, że w pobliskiej jaskini jest zbyt wiele skrzyń i nie mogą zorientować się, w której z nich znajduje się coś więcej niż zielona rupia. Jak zwykle freudowska pomyłka zasugeruje, że możesz nakarmić ich psa, który wyleguje się w pobliżu ich namiotu, i zaprowadzi cię do właściwej skrzyni. Nakarmiliśmy psa cztery jabłka (są dwa na pobliskiej drewnianej skrzyni, jeśli zaczyna ci brakować) i pies zaprowadził nas do pokrytej ziemią skrzyni, w której spoczywał Żarowe spodniektóre umożliwiają a Atak na upały.

Link otwiera skrzynię zawierającą Ember Trousers w Misko's Cave of Chests w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

[Ed. Note: Eagle-eyed readers will notice that we’re already wearing the Fierce Deity Armor in the above image. As is often the case in Tears of the Kingdom, we began this quest out-of-order in another region of the world. This guide outlines the intended way to gather the armor, though, so worry not.]

Spodnie Ember nie są tym, po co tu jesteśmy. Na szczęście Domidak i Prissen wchodzą do jaskini wkrótce po otwarciu skrzyni, aby niechętnie pogratulować, otworzyć ostatnią skrzynię i przekazać wiadomość od samego Misko. Ten list rozpocznie zadanie poboczne Skarb Misko: zaciekłe bóstwo.


Link czyta list od Misko szczegółowo opisujący położenie Zbroi Fierce Deity w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Gdzie znaleźć położenie Zbroi Dzikiego Bóstwa

Aby podążać za wskazówkami Misko i znaleźć Zbroję Zaciekłego Bóstwa, udaj się do Ruiny Cytadeli Akkala, jak pokazano na poniższym obrazku. Jeśli już ukończyłeś Sanktuarium Domizuinaskieruj się tam, a od razu znajdziesz się na szczycie.

Lokalizacja Ruin Cytadeli Akkala w The Legend of Zelda: Łzy Królestwa

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

sypialnia” którego szukasz (o czym Misko wspomniał w swoim liście) znajduje się po południowo-zachodniej stronie dużego centralnego budynku w Ruinach. Udaj się tam, ale bądź ostrożny — a Pomiot Mroku nawiedza tereny Cytadeli. Mamy szczegółowy przewodnik, jak pokonać Gloom Hands/Red Hands/Gloom Spawnale ominięcie go jest też opcją w drodze do sypialni.

Lokalizacja sypialni Akkala Citadel Ruins w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Aby wejść do sypialni, poszukaj niskiego otworu w ścianie, jak pokazano na środku poniższego obrazka. Kucnij i przejdź przez dziurę, aż znajdziesz się na krawędzi wejścia do jaskini.

Dziura prowadząca do sypialni w Akkala Citadel Ruins w The Legend of Zelda: Łzy Królestwa

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Wskocz do jaskini, otwórz skrzynię i zdobądź Zaciekła zbroja bóstwa.

Link otwiera skrzynię zawierającą Fierce Deity Armor w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon


Gdzie znaleźć lokalizację Zaciekłej Maski Bóstwa

Aby znaleźć Zaciekła maska ​​bóstwazmierzać do Jezioro Czaszekna zachód od Akkala Wildsi na północ od Góra Śmierci. Zgodnie z sugestią Misko, chcesz skoczyć ze spadochronem przez „lewe oko” (które w rzeczywistości jest prawym okiem na mapie). Aby to zrobić, wypaczyliśmy się Sanktuarium Sitsum w pobliżu szczytu Góry Śmierci, ominął grań, skoczył z północnych zboczy i szybował, aż znaleźliśmy się tuż nad otworem.

Mapa pokazuje Skull Lake w regionie Akkala w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Będąc w jaskini, przebij się przez grupę Stalkobliny i zniszczyć kilka ścian z głazów dopóki nie napotkasz A Stalnox. Kilka dobrze wymierzonych strzałów w jego ogromne oko i kilka potężnych zamachów nim wyskoczy z oczodołu i zacznie toczyć się po jaskini, powinno być w stanie błyskawicznie rozprawić się z wrogiem.

Po śmierci Stalnoxa wejdź na porośniętą mchem platformę z plemiennymi flagami i otwórz skrzynię, w której znajdziesz Maskę Zaciekłego Bóstwa.

Link otwiera skrzynię z Maską Zaciekłego Bóstwa w The Legend of Zelda: Łzy Królestwa

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon


Gdzie znaleźć lokalizację Fierce Deity Boots

Po raz kolejny wchodzimy do jaskini. (Zaczynasz widzieć tutaj motyw?) Następna lokalizacja znajduje się w Starożytny pniak na środku jeziora na północ od Góra Dafnes na zachodnim krańcu Pole Hyrule’a. Przejdź przez prowizoryczny drewniany most, aby dostać się do pnia i zanurkuj w środku.

Mapa pokazuje Starożytny Pniak, gdzie można znaleźć Zbroję Fierce Deity w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Tam będziesz stał na kolekcji chodników wykonanych z gigantycznych splątanych korzeni drzew. Udaj się do korzenia biegnącego wzdłuż powierzchni wody na dnie jaskini i idź nim do ściany wiszącej winorośli. Rozetnij je i przejdź na drugą stronę.

Link ślizga się w kierunku ściany winorośli na dnie starożytnego pnia drzewa w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Podążaj ścieżką za winoroślą i wspinaj się po kilku omszałych ścianach w następnym obszarze, aż dotrzesz do pokoju z większą liczbą korzeni i kolejną ścianą winorośli z tyłu. Rozetnij te pnącza, otwórz skrzynię i zbierz Zaciekłe Buty Bóstwa.

Link otwiera skrzynię z Fierce Deity Boots w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon


Gdzie znaleźć lokalizację Zaciekłego Miecza Bóstwa

Teraz, gdy zebrałeś wszystkie trzy Zaciekła zbroja bóstwa kawałki, wróć do Jaskinia Jeziora Cephlagdzie po raz pierwszy rozmawiałeś Domidak I Prissen. Po prostu wejdź do pokoju, w którym znajdowały się wszystkie skrzynie wabików, a kamienne drzwi, przypuszczalnie wyczuwające, że masz na sobie wszystkie trzy części Fierce Deity Armor, otworzą się z tyłu jaskini. Otwórz skrzynię, aby otrzymać Zaciekły Miecz Bóstwakompletny Skarb Misko: zaciekłe bóstwo, i dokończ swój hołd Maska majora.

Link otwiera skrzynię zawierającą Fierce Deity Sword w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez PolygonSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment