Jak zdobyć czysty kwarc w Palworld


W Palworldbędziesz potrzebował czysty kwarc do produkcji płytek drukowanych, które są wykorzystywane do produkcji linii montażowych wyższego rzędu i artykułów elektrycznych.

Kontynuuj, aby się dowiedzieć gdzie znaleźć czysty kwarc Palworldi kilka lokalizacji usianych węzłami czystego kwarcu.


Jak zdobyć czysty kwarc w Palworld

Pamiętaj, aby nosić najlepszą zbroję odporną na zimno, ponieważ czysty kwarc można znaleźć w zaśnieżonych górach na północnej wyspie.

Reklama

Grafika: Johnny Yu | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair za pośrednictwem Johnny’ego Yu

Szukaj czarnej skały, z której wystają postrzępione szklane kolce. Skały te są tak ciemne jak węzły węglowe, ale nie są tak monochromatyczne. Nieco łatwiej jest dostrzec węzły czystego kwarcu w nocy, ponieważ kolor kwarcu naprawdę wyłania się w ciemności.

Czysty kwarc można wydobywać dowolnym kilofem, ale kilof wyższego poziomu znacznie przyspieszy proces wydobycia. Na tej wyspie znajduje się wiele posągów Wielkiego Orła, do których można się teleportować, ale poruszanie się po górzystym terenie może być nie lada wyzwaniem. Oto kilka lokalizacji wypełnionych węzłami czystego kwarcu, które stanowią świetne miejsca do umieszczenia Palboxa.

Lokalizacja dziewięciu węzłów czystego kwarcu zaznaczonych na mapie Palworld gwiazdką.

Grafika: Johnny Yu | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair za pośrednictwem Johnny’ego Yu

Pierwszą lokalizację znajdziesz na współrzędnych (-212, 249). Istnieją łącznie dziewięć węzłów czystego kwarcu Tutaj.

Miejsce wydobycia czystego kwarcu oznaczone na mapie Palworld gwiazdką.

Grafika: Johnny Yu | Zdjęcia źródłowe: Pocketpair za pośrednictwem Johnny’ego Yu

Drugą lokalizację znajdziesz na współrzędnych (-256, 392). Istnieją łącznie osiem węzłów czystego kwarcu tutaj i dwa węzły rudy. Dotarcie do tej lokalizacji może być nieco trudniejsze, ale jeśli masz latający wierzchowiecjest dość blisko Statuy Orła Wielkiego w Krainie Zero Absolutnego na współrzędnych (-238, 491).


Aby uzyskać więcej Palworld przewodniki, jesteśmy z Tobą. Jeśli dopiero zaczynasz, mamy dla Ciebie Przewodnik dla początkującychLista wszyscy kumpleoraz typ wykresu. Mamy też włączone wyjaśnienia hodowla, jajkai podsumowanie tego, jak to zrobić tryb wieloosobowy Pracuje.

W pogoni za zasobami? Sprawdź nasze poradniki jak się tam dostać Ruda, węgiel, polimer, skóra, siarka, nasiona pszenicy, Punkty Starożytnej TechnologiiI starożytne części cywilizacji. Dla zaawansowanych graczy, sprawdź nasze listy wszystkich lokalizacje bossów wieżWszystko umiejętności pasywneWszystko latające wierzchowceoraz najlepsze lokalizacje bazowe.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Alan Cumming w momencie drugiego sezonu Zdrajców, który zaskoczył go najbardziej

Jeśli myślisz, że Alan Cumming, gospodarz amerykańskiej wersji Zdrajcy, wywołuje wrażenie „faceta, który kogoś zabił”, będzie się śmiał – wychwytujesz to,...

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...
Advertisment