Jak zdobyć bilety na dynie w wydarzeniu Halloween Monster Hunter Now


Halloween W Łowca potworów teraz to pierwsze wydarzenie tematyczne, które odbędzie się w grze AR o polowaniu na potwory firmy Capcom i Niantic.

Główną atrakcją jest zdobycie Halloweenowa zbroja Jack-o’-Headktóre można pozyskać ze zbieractwa Bilety na dynięwaluta specyficzna dla wydarzenia.

Oprócz tego weekend wprowadza: skała dyniowa Kulu-Ya-Ku i szansa na dodanie Halloweenowy medal do swojej kolekcji.

Oto wszystko, o czym wiemy Łowca potworów teraz”impreza Halloweenowa — od sposobu zdobycia biletów na dynie po daty, godziny i inne bonusy związane z wydarzeniami.


Daty, godziny i bonusy wydarzeń Halloweenowych Monster Hunter Now

Reklama

Zdjęcie: Niantic/Capcom

Łowca potworów terazHalloweenowe wydarzenie odbywa się pomiędzy Środa, 25 października o 9:00 do wtorku, 31 października o 23:59 czasu lokalnegoi ma dwie fazy:

 • Początek wydarzenia i później: Dostępne bilety na dynie, Halloweenowe polowanie na dynie (aktywne do końca wydarzenia)
 • Sobota, 28 października od 9:00 czasu lokalnego i później: Skała dyniowa Kulu-Ya-Ku na wolności, Dostępne misje zdobycia medalu Halloween (aktywne do końca wydarzenia)

Podsumowując — możesz zacząć zdobywać Dyniowe Bilety w dowolnym momencie, wykonując serię zadań, ale dopiero w sobotni poranek możesz spotkać dyniową skałę Kulu-Ya-Ku i zdobyć medal Halloween.

Oprócz powyższych zadań, potworów i walut, różne areny w grze również przejdą Halloweenową metamorfozę — mapa świata, ekran spotkań i arena bitwy zostaną ozdobione dyniami.


Jak zdobyć bilety na dynie w Monster Hunter teraz

Plakat przedstawiający Bilety Dyniowe i zbroję Jacko'-Head w grze Monster Hunter Now

Zdjęcie: Niantic/Capcom

Zbieranie Kuponów Dyniowych umożliwia zdobycie ekskluzywnego dla wydarzenia elementu zbroi Jack-o’-Head. Bilety na dynię można kupić w sklepie Łowca potworów teraz przez:

 • Wykonywanie zadań związanych z polowaniem na dynie w zakładce Specjalne podczas wydarzenia Halloween (w sumie 18: 1 na misję w pierwszym kroku, 5 na misję w drugim)
 • Pokonanie dyniowej skały Kulu-Ya-Ku (sobota, 28 października, godz. 9:00 czasu lokalnego do zakończenia wydarzenia)

Oznacza to, że do sobotniego poranka liczba kuponów dyniowych, które możesz zdobyć, będzie ograniczona, dopóki dyniowy rock Kulu-Ya-Ku nie zadebiutuje.

Obydwa powyższe źródła są dostępne dla graczy, którzy dotarli Ranga Łowcy 11 i więcej.


Etapy zadania Monster Hunter Now Halloween Pumpkin Hunt

Poniższe kroki znajdziesz w części Wydarzenia ekranu Zadań specjalnych. Wszystkie kroki wygasną wraz z zakończeniem wydarzenia Halloween, które nastąpi pod koniec 31 października.

Krok 1 z 3

 • Zdobądź cukierki Lollipop z punktów gromadzenia (10) — 1 bilet na dynię, 100 punktów HR
 • Zabij duże potwory (15) — 1 bilet na dynię, 100 punktów HR
 • Zabij potwory (30) — 1 bilet na dynię, 100 punktów HR

Krok 2 z 3

 • Zdobądź cukierki Lollipop z punktów gromadzenia (20) — 5 kuponów dyniowych, 150 punktów HR
 • Zabij duże potwory (30) — 5 talonów na dynie, 150 punktów HR
 • Zabij potwory (50) — 5 talonów na dynie, 150 punktów HR

Krok 3 z 3

 • Zdobądź cukierki Lollipop z punktów gromadzenia (50) — 1000 Zenny, 200 punktów HR
 • Zabij duże potwory (60) — 1000 Zenny, 200 punktów HR
 • Zabij potwory (80) — 1000 Zenny, 200 punktów HR

Dzięki FranklyNinja na Reddicie za pomoc w uzupełnieniu luk w powyższym. Podobnie jak w przypadku przedmiotów fabularnych, które musisz zdobyć w dziczy, cukierki Lollipop możesz zdobyć wchodząc w interakcję z dowolnym punktem zbiórki.


Jak zdobyć zbroję Jack-o’-Head, wymagania dotyczące ulepszeń

Aby założyć zbroję Jack-o’-Head Łowca potworów terazw wydarzeniu Halloween, musisz najpierw zdobyć 10 kuponów na dynię.

Oto jak to wygląda w grze dzięki uprzejmości minimi_249 na Twitterze / X:

Ulepszenie zbroi wymaga wówczas kolejnych Dyniowych Talonów, które można zdobyć wyłącznie podczas wydarzenia Halloween. Deweloper Niantic powiedział, że gdy wydasz 70 Talonów Dyniowych na ulepszenia zbroi Jack-o’-Head, dalsze ulepszenia będą dotyczyły jedynie zwykłych materiałów rzemieślniczych. Jest to zatem dobra liczba, do której warto dążyć, jeśli wolisz kontynuować ulepszanie po zakończeniu wydarzenia.


Wyjaśniono umiejętność pancerza Jacko’-Head

Po założeniu zbroja Jack-o’-Head posiada tę umiejętność Solidarność (polowanie na dynię). Jest to umiejętność oparta na drużynie, wymagająca posiadania wielu graczy z aktywną umiejętnością zwiększa siłę ataku. Podczas wydarzenia Halloween efekt ten zwiększa się o pięć.

Jako taka, jest to raczej umiejętność sytuacyjna, ponieważ nie tylko musisz polować z innymi graczami, ale zrobienie tego podczas wydarzenia Halloween (które kończy się po 31 października) przyniesie największe korzyści.

Jest całkiem możliwe, że umiejętność ta pojawi się w przyszłych elementach zbroi, aby zwiększyć jej moc (na przykład podczas przyszłorocznego wydarzenia Halloween), więc stworzenie jej teraz może być rozsądną inwestycją dla tych, którzy chcą bawić się z innymi łowcami. W przeciwnym razie dla graczy solo może to być po prostu element do dodania do swojej kolekcji, szczególnie jeśli pewnego dnia w grze pojawi się możliwość transmogi (zmiany wyglądu pancerza).


Gdzie znaleźć dyniową skałę Kulu-Ya-Ku w Monster Hunter Now

Infografika przedstawiająca Kulu-Ya-Ku w Monster Hunter Now

Zdjęcie: Niantic/Capcom

Kulu-Ya-Ku z motywem Halloween trzymający kamień dyniowy „pojawi się w większej liczbie niż zwykle” od soboty 28 października o godzinie 9:00 czasu lokalnego do końca 31 października.

Ze swej natury Kulu-Ya-Ku pojawia się we wszystkich trzech siedliskach (Lasie, Pustyni i Bagnie), co oznacza, że ​​może pojawić się w dowolnym miejscu na mapie.

Oprócz nowości polegającej na walce z potworem z motywem Halloween, zniszczenie tej specjalnej dyniowej skały Kulu-Ya-Ku nagrodzi Cię Dyniowymi Talonami.

Niantic potwierdziło, że jakikolwiek kamień dyniowy Kulu-Ya-Ku jest oznaczony tagiem kulki do paintballa podczas wydarzenia będą nadal upuszczać Bilety Dyniowe po jego zakończeniu — dając ci dodatkowy czas, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Szukasz więcej przewodników? Nasz Łowca potworów teraz porady i wskazówki strona może dać ci dodatkowe wskazówki, podczas gdy nasza lista potworów zagłębia się we wszystkie inne dostępne spotkania.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wadliwa aktualizacja systemu Windows od CrowdStrike uderza w banki i linie lotnicze na całym świecie

Wadliwa aktualizacja oprogramowania komputerów korporacyjnych firmy cyberbezpieczeństwa CrowdStrike spowodowała wyłączenie milionów komputerów, z których większość znajduje się w środowisku komercyjnym lub korporacyjnym lub...

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....
Advertisment