Jak zarabiać pieniądze w GTA Online


GTA Online działa na pieniądze. Dlatego w grze nie ma na to żadnych cheatów. (Istnieją jednak oszukuje GTA V właściwy.)

Wszystko, w czym chcesz robić GTA Online kosztuje — w zasadzie wszystko, od wysokiej klasy samochodu po nieruchomość potrzebną do rozpoczęcia nowego rodzaju wydarzenia, będzie kosztować niewiele ponad 2 000 000 GTA.

Nasz przewodnik na jak zarobić w GTA Online powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby szybko wzbogacić się w Los Santos. Cóż, szybko.


Bądź cierpliwy

Odpowiedź na pytanie „Jak zarabiać pieniądze w GTA Online?” Jest powoli. To, co robisz, aby zarobić pieniądze, zależy tak naprawdę od tego, ile czasu i wysiłku chcesz włożyć. Więcej czasu i wysiłku oznacza więcej pieniędzy.

Reklama

Obraz: Gry Rockstar

Bardzo niewiele rzeczy, które możesz zrobić, pozwoli ci zarobić miliony GTA$ na godzinę (lub nawet dzień) — szczególnie jeśli grasz solo. Zaoszczędzenie wystarczającej ilości pieniędzy na nowy samochód, łódź podwodną lub firmę będzie dużą inwestycją.


Jak szybko zarobić trochę pieniędzy w GTA Online

Te czynności nie zmienią Twojego życia, ale wystarczą do uzupełnienia amunicji lub zakupu regenerujących przekąsek.

 • Ukradnij samochód i sprzedaj go w urzędzie celnym w Los Santos. Zarobisz tylko kilka tysięcy GTA$ i możesz to zrobić tylko kilka razy dziennie, ale jest to szybki i łatwy sposób na zarobienie trochę gotówki.
 • Weź udział w wydarzeniach w okolicach Los Santos. Za takie rzeczy jak wyścigi możesz zarobić do około 5000 GTA$ za każde 10 minut wysiłku.
 • Obrabować sklep. Wejdź do dowolnego sklepu i wyceluj pistolet w kasjera, a wyjdziesz z kilkoma tysiącami GTA$ (i poziomem lub dwoma gończego).

Obserwuj cotygodniowe wydarzenia 2x i 3x

Co tydzień za określone wydarzenia i zajęcia wypłacane jest podwójne lub nawet potrójne wynagrodzenie GTA$. Możesz sprawdź nasz cotygodniowy przewodnik żeby zobaczyć, co jest w tym tygodniu. W zależności od tygodnia możesz nawet otrzymać darmowe pieniądze za samo zalogowanie się – na przykład 188 888 GTA$ z okazji Księżycowego Nowego Roku.


Jak codziennie zarabiać pieniądze w GTA Online

Gracz GTA Online przy kołem szczęścia w kasynie Diamond

Obraz: Gry Rockstar

Oprócz wielkich rzeczy (poniżej) możesz także zapewnić sobie stały dochód, wykonując codziennie określone czynności. Rzeczy jak:

 • Zakręć kołem w Diamond Casino. Masz około 20% szans na wygranie od 20 000 do 50 000 GTA$. Masz także szansę wygrać samochód, który zmienia się co tydzień.
 • Opróżnij sejfy swoich legalnych firm. Twoje firmy, takie jak bar w klubie motocyklowym lub składowisko złomu, będą codziennie zarabiać trochę pieniędzy i przechowywać je w sejfie. Będziesz jednak musiał odwiedzić każdą z nich, aby ją odebrać.
 • Znajdź skrytkę G. Gerald upuści paczkę, która każdego dnia zapewni Ci około 20 000 GTA$ w gotówce. Lokalizacja się jednak zmienia, więc będziesz musiał trochę pojechać, aby ją znaleźć.
 • Wyczyść skrytki. Każdego dnia znajdziesz także jedną skrytkę gdzieś w Los Santos, z której będziesz mógł oczyścić wrogów dla Gerarda. Gdy znajdziesz szyfr i otworzysz sejf, wystarczy uciec z miejsca zdarzenia. Zostaniesz nagrodzony niewielką ilością GTA$ i, co równie ważne, otrzymasz zaopatrzenie dla jednej ze swoich firm.

Kupuj firmy i obiekty, aby odblokować nowe sposoby zarabiania pieniędzy

Większość działań, na których zarabiasz pieniądze GTA Online wymagają posiadania określonego rodzaju firmy lub obiektu, a koszt wejścia do prawie wszystkich z nich waha się od 1 000 000 do 2 000 000 GTA$.

Grafika GTA Online dla agencji Security Contracts

Obraz: Gry Rockstar

Pamiętaj jednak, że za każdym razem, gdy kupujesz nową nieruchomość lub nowy biznes, odblokowujesz kolejny sposób na zarabianie pieniędzy. I miej oko na cotygodniowe aktualizacje — co tydzień nieruchomość (lub rodzaj nieruchomości) jest wystawiona na sprzedaż z 30% rabatem.

 • Agencje odblokuj kontrakty bezpieczeństwa i trafienia na automaty telefoniczne
 • Twoje mieszkanie zapewnia dostęp do napadów (w których zarobisz najwięcej pieniędzy)
 • Sklepy samochodowe odblokuj usługi Auto Shop, kontrakty i egzotyczny eksport
 • Bunkry (lub obiekty) odblokowują biznes dozbrojeniowy
 • Kluby odblokuj kontrakty MC i pracę MC (oraz pasek)
 • Hangary odblokuj biznes frachtu lotniczego
 • Kluby nocne pozwalają na przechowywanie dodatkowego towaru od innych firm i samodzielne zarabianie pieniędzy
 • Biura odblokuj ładunek specjalny, ładunek pojazdu i misje pojazdu specjalnego
 • Składowiska złomu odblokuj napady na złomowisko i usługę holowania

Najlepsze aktywności za duże pieniądze w GTA Online

Dzięki odpowiednim właściwościom i dobrej załodze (lub szczęśliwemu rzutowi losowej puli) możesz dość szybko zarobić dużo pieniędzy GTA Online koncentrując się na najlepiej płatnych wydarzeniach.

 • Napady to wieloetapowe wydarzenia, których ukończenie zajmie Ci około godziny. Zapewniają także najlepszą wypłatę, jaką otrzymasz w grze, z nagrodami od 100 000 do 4 000 000 GTA$.
 • Roberie ze składowiska złomu działają podobnie jak napady, ale można je wykonać tylko z jedną osobą. Za około godzinę pracy zarobią od 200 000 do 300 000 GTA$.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...
Advertisment