Jak zamienić przewodową funkcję CarPlay w bezprzewodową za mniej niż 100 USD


Czy bezprzewodowe adaptery CarPlay rzeczywiście działają? Moja Honda Civic jest wyposażona w przewodową usługę Apple CarPlay. Bardzo chciałem korzystać z bezprzewodowej funkcji CarPlay w Civicu, ale wymiana systemu rozrywki wydawała mi się nierozsądna. Istnieje jednak rozwiązanie polegające na toczeniu standardowego CarPlay w Wireless CarPlayi działa z iOS 17.5 i iPhonem 15.

Łatwa instalacja

Konfiguracja adaptera nie jest trudniejsza niż parowanie z funkcją Wireless CarPlay. Podłącz adapter do portu USB w samochodzie, który zasila przewodową funkcję CarPlay, a następnie sparuj iPhone’a z adapterem przez Bluetooth w aplikacji Ustawienia.

Domyślny obraz logo witryny

Wypróbowałem adapter po otrzymaniu, aby sprawdzić, czy jest sparowany. Właśnie wtedy, kilka dni później, przeżyłem totalne zaskoczenie i zachwyt.

Zrobiłem krótką przejażdżkę po mieście z iPhonem w kieszeni, nie myśląc o adapterze, a CarPlay automatycznie pojawił się na moim ekranie.

Spodziewaj się pewnego opóźnienia

Doskonały! Cóż prawie. Z mojego doświadczenia w jeździe ze standardową i bezprzewodową funkcją CarPlay wiem, że podczas używania elementów sterujących na kierownicy do pomijania utworów należy spodziewać się opóźnień.

Reklama

Ważne jest to, że elementy sterujące głośnością, pomijaniem utworów i wprowadzaniem głosowym na kierownicy faktycznie działają.

Domyślny obraz logo witryny

Bezprzewodowy adapter CarPlay

Jestem niesamowicie zadowolony z Adapter CarLinka przez lata. Gorąco polecam wypróbowanie tego adaptera lub podobnego, jeśli masz już CarPlay, ale chciałbyś, aby był bezprzewodowy.

Domyślny obraz logo witryny

Cena może być znacznie bardziej przystępna niż kupno radioodtwarzacza Wireless CarPlay na rynku wtórnym i opłacenie instalacji. Ten adapter jest obecnie dostępny w sklepie Amazon za około 55 dolarów.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment