Jak zainstalować wersję beta dla programistów macOS Sequoia, która jest już dostępna


Dziś w swoim Przemówienie przewodnie WWDCApple opisał wszystkie nowości, które pojawią się na komputerach Mac tej jesieni macOS Sequoia uwolnienie. Niektóre z wyróżniających się funkcji obejmują dublowanie iPhone’a, dedykowaną aplikację Hasła i oczywiście Inteligencja Apple funkcje w modelach M1 i nowszych.

Firma Apple udostępniła teraz deweloperską wersję beta 1 systemu macOS Sequoia. Mimo że aktualizacja systemu operacyjnego zostanie udostępniona publicznie dopiero jesienią, dzisiejsza wersja beta oznacza, że ​​użytkownicy będą mogli zainstalować wersję przedpremierową i natychmiast ją uruchomić. Nie musisz nawet być programistą Apple.

Jak zainstalować deweloperską wersję beta systemu macOS Sequoia

Przed zainstalowaniem oprogramowania w wersji beta ważne jest, aby utwórz kopię zapasową na komputerze Mac i upewnij się, że masz wystarczająco dużo wolnego miejsca na pobranie systemu operacyjnego.

Po wykonaniu tych kroków możesz zainstalować wersję beta:

  1. Otwórz Ustawienia systemowe
  2. Przejdź do Ogólne ⇾ Aktualizacja oprogramowania
  3. Kliknij ikonę „i” obok Aktualizacji wersji beta
  4. Z menu rozwijanego w prawym górnym rogu wybierz wersję macOS Developer Beta
  5. Naciśnij „Gotowe”
  6. Aktualizacja wyświetli monit o jej zainstalowanie

Czy warto zainstalować wersję beta?

Apple ostrzega, że ​​oprogramowanie w wersji beta nie jest przeznaczone dla urządzeń, z których korzystasz na co dzień. Dzieje się tak dlatego, że oprogramowanie w wersji beta jest zwykle plagą wszelkiego rodzaju błędów i problemów z wydajnością, szczególnie na początku cyklu wersji beta.

Reklama

Każdy rok różni się pod względem stabilności bety Apple. macOS jest zwykle jedną z bardziej stabilnych platform, ponieważ zwykle nie otrzymuje tak wielu zmian i nowych funkcji, jak platformy takie jak iOS.

To powiedziawszy, zawsze jest możliwe, że jakakolwiek aplikacja lub funkcja może się zepsuć w danej wersji beta. Użytkownicy powinni instalować wersję beta jedynie z zachowaniem szczególnej ostrożności i świadomości, że może zaistnieć potrzeba powrotu do stabilnej wersji systemu macOS – co jest długotrwałym procesem.

Czy zainstalowałeś deweloperską wersję beta systemu macOS? Jak oceniasz stabilność i wydajność? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment