Jak wydostać się z więzienia w Dragon’s Dogma 2


Prawdopodobnie trafisz do więzienia (lub aresztaby użyć poprawnej pisowni) w pewnym momencie Dogmat smoka 2. Może prześliznąłeś się po obszarze o ograniczonym dostępie. Może byłeś człowiekiem próbującym odblokować Wojownik powołanie.

Kiedy jesteś w Ja-ahem, areszttymczasowo utracisz większość swoich zasobów spisi znajdziesz się w pułapce zamkniętej celi. W grze znajdziesz wiele sposobów ucieczki, ale nie będzie szczegółowo opisane, jak to zrobić.

Nie wiń nas, ale byliśmy w więzieniu wystarczająco dużo razy, żeby wiedzieć dokładnie jak wydostać się z więzienia Dogmat smoka 2. Czytaj dalej, aby zapoznać się z opisem wszystkich metod oraz wyjaśnieniem, jak odzyskać swój sprzęt, gdy w końcu wyjdziesz z slammera.


Przekup strażników

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Gra podpowiada o tej metodzie już przy pierwszym aresztowaniu. Możesz porozmawiać ze strażnikami patrolującymi Twoją celę, gdy będą przechodzić obok niej, a oni z radością Cię uwolnią – w zamian za pieniądze.

Poproszą o sporą porcję reszty, zwykle 10 000 G (według naszych testów w Vernworth). Czasami, gdy mieliśmy mniej, poszli dalej i zabrali wszystko, zanim pozwolili nam odejść.

To niezawodny sposób na ucieczkę, ale istnieją inne metody wydostania się z więzienia, które są mniej szkodliwe dla kieszeni.


Użyj prowizorycznego klucza do więzienia

Bohater rozbija garnek i znajduje prowizoryczny klucz do więzienia w Dragon's Dogma 2.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Prowizoryczne klucze do więzienia to przedmioty jednorazowego użytku, które pozwolą ci wyjść z więzienia. Istnieje kilka sposobów, aby je znaleźć lub zdobyć.

  • Jeśli już przebywasz w więzieniu, rozejrzyj się po celi za tłukącym się garnkiem. Nie zawsze taki jest w pobliżu, ale jeśli tak jest, w środku może być ukryty klucz.
  • Aby zabezpieczyć się na wypadek więzienia, możesz także kupić prowizoryczne klucze do więzienia od niektórych handlarzy. Na przykład Dudley przy wejściu do Melve sprzeda ci jednego za 3000G.
  • Na koniec, na początku otrzymasz klucz do więzienia (trwały, który się nie łamie). „Sędzia w klatce” główne zadanie. Jeśli planujesz popełniać przestępstwa, być może warto rozpocząć to zadanie.

Nawet jeśli w celi stracisz prawie cały swój ekwipunek, klucze pozostaną przy tobie, więc będziesz mógł ich użyć do szybkiej ucieczki.

Chociaż więzienie patrolują strażnicy, nie wydają się szczególnie przejęci uciekinierami. Kiedy wydostaniesz się z celi, powinieneś być w stanie przebiec obok nich bez problemu, pod warunkiem, że nie pozostaniesz zbyt długo.

Jeśli cię zaatakują, po prostu biegnij dalej, ponieważ nie będziesz miał żadnego sprzętu, aby móc z nimi walczyć. Zostawią cię w spokoju, jeśli stworzysz wystarczający dystans.


Wyrwać się – dosłownie

Bohater Dragon's Dogma 2 patrzy na rozpadający się mur w celi więziennej.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Niektóre cele mają zniszczalne ściany, przez które można przebić.

Będą one prowadzić do kanałów, a droga do wolności będzie dość łatwa. Możesz nawet znaleźć tu kilka cennych przedmiotów, więc jest to zdecydowanie bardziej opłacalne niż przekupywanie strażników. Kto powiedział, że zbrodnia nie popłaca?


Jak przywrócić sprzęt po ucieczce z więzienia w Dragon’s Dogma 2

Podczas ucieczki nie zawracaj sobie głowy szukaniem skrzyni zawierającej twój ekwipunek. Kiedy już dotrzesz w bezpieczne miejsce, jeden z twoich pionki zwróci Ci wszystkie Twoje zasoby i sprzęt. Będziesz jednak musiał ponownie wyposażyć wszystko ręcznie.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 wyjaśnienia, oto jak to zrobić zmień swój wyglądjak zwiększyć swoje wielkość zapasówjak załadować dalej Kamienie przebudzeniai jak znaleźć 30 Żetony Poszukiwacza.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment