Jak uzyskać szczepienie na COVID-19 – Facebook ma odpowiedzi


Facebook byłoby prawdopodobnie ostatnim miejscem, do którego należy się zwrócić, aby uzyskać dokładne informacje o tym, jak uzyskać plik COVID-19 szczepień, ale sieć społecznościowa współpracuje ze szpitalami, rządami i władzami ds. zdrowia, aby pomóc ludziom uzyskać odpowiedzi…

Dyrektor generalny Mark Zuckerberg stworzył ogłoszenie tego ranka.

Dziś rozpoczynamy globalną kampanię, która ma pomóc 50 milionom ludzi zbliżyć się o krok do otrzymania szczepionek Covid-19.

Połączyliśmy już ponad 2 miliardy ludzi z wiarygodnymi informacjami dotyczącymi Covid-19. Teraz, gdy wiele krajów zbliża się do szczepień dla wszystkich dorosłych, pracujemy nad narzędziami, które ułatwią również każdemu zaszczepienie.

Po pierwsze, uruchamiamy narzędzie, które pokazuje, kiedy i gdzie można się zaszczepić, oraz podaje link do umówienia się na wizytę. Będzie to miało miejsce w Centrum informacyjnym Covid, które pokażemy ludziom bezpośrednio w ich kanale aktualności. Widzieliśmy już, jak ludzie używają Facebooka do wyszukiwania terminów szczepień, więc powinno to umożliwić milionom więcej ludzi zrobienie tego samego.

Po drugie, przenosimy Centrum informacyjne firmy Covid na Instagram i tam też będziemy pokazywać je ludziom w widocznym miejscu.

Po trzecie, współpracujemy z organami zdrowia i rządami, aby rozszerzyć ich chatboty WhatsApp, aby pomóc ludziom zarejestrować się w celu uzyskania szczepionek. Ponad 3 miliardy wiadomości związanych z Covid zostało już wysłanych przez rządy, organizacje non-profit i organizacje międzynarodowe do obywateli za pośrednictwem oficjalnych chatbotów WhatsApp, więc ta aktualizacja pomoże również w wysiłkach związanych ze szczepieniami.

Dane pokazują, że szczepionki są bezpieczne i działają. Są naszą największą nadzieją na pokonanie tego wirusa i powrót do normalnego życia. Nie mogę się doczekać zdobycia mojego i mam nadzieję, że Ty też.

Aby uzyskać informacje o tym, kiedy i gdzie można zaszczepić się COVID-19, Facebook ma partner ze Szpitalem Dziecięcym w Bostonie.

Lokalizacje w tym narzędziu są dostarczane przez VaccineFinder i obejmują godziny pracy, informacje kontaktowe oraz linki umożliwiające umówienie spotkania. Możesz uzyskać dostęp do tego narzędzia w Centrum informacyjne COVID-19 i będzie obsługiwany w 71 różnych językach. Planujemy rozszerzyć działalność na inne kraje, ponieważ szczepionki są szerzej dostępne.

„Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Facebookiem, aby stworzyć narzędzia, które mają wspierać konsumentów w poszukiwaniu szczepionek COVID-19. Poprawa dostępu do szczepionek i równego dostępu do szczepionek w całym kraju będzie kluczowym krokiem w osiąganiu odporności stadnej i doprowadzeniu do końca tej pandemii ”- powiedział John Brownstein, dyrektor ds. Informatyki w Boston Children’s Hospital

Facebook również ciężko pracuje, aby usunąć zalew fałszywych postów na temat szczepionek, z których większość uważa się za pochodzących rosyjska kampania dezinformacyjna zaprojektowany, aby zwiększyć popyt na własną szczepionkę.

W lutym, w porozumieniu z wiodącymi organizacjami zdrowotnymi, w tym Światową Organizacją Zdrowia, rozszerzyliśmy listę fałszywych roszczeń, które usuniemy podczas pandemii, o dodatkowe obalone twierdzenia dotyczące koronawirusa i szczepionek. Od czasu wprowadzenia naszej nowej polityki obejmującej zarówno stare, jak i nowe treści, usunęliśmy dodatkowe 2 miliony treści z Facebooka i Instagrama. Większość tej dodatkowej zawartości była wcześniej wyświetlana na ekranach ostrzegawczych, a teraz została usunięta z platformy.

Nadal rozszerzamy nasze wysiłki, aby zająć się błędnymi informacjami dotyczącymi szczepionek COVID-19, dodając etykiety do postów na Facebooku i Instagramie, które omawiają szczepionki. Etykiety te zawierają wiarygodne informacje o bezpieczeństwie szczepionek COVID-19 Światowej Organizacji Zdrowia. Na przykład dodajemy etykietę do postów, które omawiają bezpieczeństwo szczepionek COVID-19, z informacją, że szczepionki COVID-19 przechodzą testy bezpieczeństwa i skuteczności, zanim zostaną zatwierdzone. Ta etykieta jest wprowadzana na całym świecie w języku angielskim, hiszpańskim, indonezyjskim, portugalskim, arabskim i francuskim, a w najbliższych tygodniach dodamy kolejne języki.

W nadchodzących tygodniach udostępnimy etykiety na wszystkich postach ogólnie dotyczących szczepionek COVID-19, które kierują ludzi do Centrum informacyjnego COVID-19 na całym świecie, i planujemy dodać dodatkowe ukierunkowane etykiety dotyczące podtematów dotyczących szczepionek COVID-19. Dodamy również dodatkowy ekran, gdy ktoś przejdzie do udostępnienia posta na Facebooku i Instagramie z informacyjną etykietą szczepionki COVID-19. Zapewni więcej informacji, dzięki czemu ludzie będą mieli kontekst, którego potrzebują, aby podejmować świadome decyzje dotyczące tego, co udostępniać.

zdjęcie zrobione przez Mehmet Turgut Kirkgoz na Unsplash

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment