Jak uzyskać dobre zakończenie w Persona 3 Reload


Uzyskanie dobre zakończenie W Załaduj ponownie Personę 3 wymaga dokonania właściwego wyboru w jedynej rozgałęzionej ścieżce narracyjnej gry.

Możesz wybrać jedno z dwóch zakończeń gry Sylwester, co drastycznie zmieni sposób rozgrywki w pozostałej części gry. Na szczęście gra ostrzega Cię o tym wyborze i przedstawia go z tygodniowym wyprzedzeniem.

W tym Załaduj ponownie Personę 3 przewodniku, podzielimy się możliwościami wyboru w celu podjęcia decyzji. Powiemy Ci również jak uzyskać dobre zakończenie Załaduj ponownie Personę 3i podsumuj, co się stanie, niezależnie od tego, czy otrzymasz dobre, czy złe zakończenie.

[Spoiler Warning: This post contains major spoilers for the endings of Persona 3 Reload. If you want to stay as spoiler-free as possible, bookmark this guide and return to it once the Leader wakes up on the morning of 12/31 in-game. In the meantime, check out our guides for classroom answers and social link requirements.]

Reklama

Grafika: Wielokąt | Zdjęcia źródłowe: Atlus/Sega


Czy powinieneś zabić czy oszczędzić Ryojiego w P3R?

Ryoji prosi gracza o zabicie ich w Persona 3 Reload

Zdjęcie: Atlus/Sega przez Polygon

W pierwszych dniach grudnia dowiadujesz się, że tajemniczy przeniesiony uczeń, Ryoji, to nie tylko Pharos z wcześniejszej części gry, ale także sama Śmierć. Wyjaśnia, że ​​jeśli go zabijesz 31 grudnia, cała impreza straci pamięć i będzie mogła żyć normalnie. Dzieje się tak do czasu, gdy Nyx, prawdziwy złoczyńca w grze, zasadniczo kończy świat. Błaga cię, abyś go zabił i nie próbował pokonać Nyks, ponieważ są one nie do pokonania.

Zabicie Ryoji aktywuje złe zakończenie dla Załaduj ponownie Personę 3oszczędzając on ci daje dobre zakończenie.


Jak uzyskać dobre zakończenie w P3R: Spare Ryoji

Ryoji — Śmierć — rozmawia z bohaterem w Persona 3 Reload

Zdjęcie: Atlus/Sega przez Polygon

Kiedy ty i Ryoji pójdziecie do swojego pokoju 31 grudnia, powiedz, że go oszczędzisz. Następnie przekształci się w Personę i będzie błagał, abyś ponownie go zabił. Odrzuć jego prośbę po raz drugi i uruchomisz prawdziwe, dobre zakończenie. Obudzisz się w styczniu, mając jeszcze kilka dni zimowych wakacji i nowe zadanie: wspiąć się na szczyt Tartaru i pokonać Nyks przed końcem stycznia. Podążanie za tym zadaniem doprowadzi cię do Nyks.

Pokonanie Nyks zapewni ci kanoniczne zakończenie Załaduj ponownie Personę 3ten, który Odcinek Aigis DLC — remake Osoba 3‘S Odpowiedź ekspansja — będzie kontynuowana od premiery we wrześniu 2024 r.


Jak uzyskać złe zakończenie w P3R: Zabij Ryoji

Więc jeśli oszczędzenie Ryojiego da ci dobre zakończenie, co się stanie, jeśli zrobisz, co on chce i go zabijesz? Jeśli chcesz zobaczyć zakończenie na własne oczy, możesz to zrobić zrób drugi zapis 30 grudnia i załaduj ponownie, gdy wrócisz do menu głównego. Albo możesz po prostu obejrzyj złe zakończenie powyższy film z Gry Duck360 na YouTube.

Jeśli powiesz Ryoji’emu, że go zabijesz, wstaniesz, przywołasz swoją Personę, a ekran zgaśnie. Zatem gra przeskakuje kilka miesięcy do przodu, aż do 4 marca 2010 roku. Ty, Junpei i Yukari spotykacie się przed szkołą i komentujecie dziewczynę – Aigis – patrzącą na was z daleka. Impreza jej nie pamięta i wszyscy chociaż raz spędzają dzień jak normalni licealiści.

Podczas zgromadzenia z okazji zakończenia roku szkolnego, które odbędzie się 5 marca, grupa siedzi w szkolnej auli i słucha przemówienia Mitsuru. Wygłasza smutną przemowę – pokazując, jak ważna była jej relacja z ekipą SEES – zanim zejdzie ze sceny. Po krótkiej pogawędce na siedzeniach Junpei i Yukari ponownie rozmawiają o Aigis, po czym postanawiają zaciągnąć cię na karaoke.

I to wszystko. To zwyczajni uczniowie szkół średnich, którzy, jak wszyscy inni, są w błogiej nieświadomości, że świat wkrótce się skończy. Pojawiają się napisy końcowe i Twoje Załaduj ponownie Personę 3 kariera ma słodko-gorzki – aczkolwiek niezadowalający – wniosek.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...

Amazon upiera się, że Just Walk Out nie jest potajemnie prowadzony przez pracowników obserwujących Twoje zakupy

Amazon odpiera twierdzenia, że ​​w Indiach jego bezkasową technologią Just Walk Out zarządzają ludzie, a nie sztuczna inteligencja. W wpis na blogu...
Advertisment