Jak usunąć placówkę w Starfield


Pozbycie się swojego placówki W Pole Gwiazd jest prawie tak samo ważne jak budowanie nowych oupostów.

Kiedy zaczynasz po raz pierwszy w Pole Gwiazdbędziesz mógł zbudować tylko kilka placówek na planetach, a zwiększenie tego limitu będzie możliwe dopiero po wielu godzinach zapisu. Próba wymyślenia, jak pozbyć się istniejącej placówki, aby móc ją zastąpić nową, może być nieco frustrująca, ponieważ gra nie od razu to pokazuje.

W tym Pole Gwiazd przewodnik, powiemy Ci jak usunąć placówki abyś mógł zwolnić miejsce dla innego.


Jak usunąć placówkę w Pole Gwiazd

Reklama

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Istnieją dwa główne powody, dla których chcesz usunąć placówkę Pole Gwiazd. Po pierwsze, twoja mapa planetarna jest coraz zagracony z ikonami placówek i chcesz uprościć wszystko, aby ułatwić sobie pamięć. Drugim – i najważniejszym powodem – jest to, że chcesz zbuduj kolejną placówkę w innym miejscu, ale użyłem już zbyt wielu miejsca na posterunki.

Aby usunąć placówkę, musisz fizycznie podejść do latarni tej placówki. Patrząc na latarnię, zobaczysz dwie opcje: zbudować (A na Xbox i E na PC) i Przemianować (X na Xbox i R na PC). Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, pod opcją zmiany nazwy zobaczysz także mały, ciemny tekst, który brzmi: „usunąć placówkę.”

Gracz usuwa placówkę w Starfield

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Zamiast po prostu kliknąć, przytrzymaj kliknij przycisk zmiany nazwy swojej placówki, a gra zapyta Cię, czy zamiast tego chcesz usunąć swoją placówkę. Naciśnij przycisk potwierdzenia, a Twoja latarnia i wszystkie pobliskie budynki znikną.

Niektórzy gracze zgłaszali, że po usunięciu ostatnich budynków otrzymali niewielkie zwroty materiałów, ale w naszych testach okazało się, że po zniszczeniu placówki nie odzyskacie żadnych materiałów.


Jak zrobić więcej placówek w Starfield

Rzut oka na siedlisko planetarne w Starfield

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jeśli chcesz zbudować kolejną placówkę, ale wszystkie są zajęte, możesz zastanawiać się, czy istnieje sposób na zwiększenie maksymalnej liczby placówek. Na szczęście dla wszystkich fanatyków fabryki istnieje na to sposób zwiększyć liczbę placówek możesz mieć aktywne od razu.

The Mieszkanie planetarne umiejętności leżą na dnie Drzewo nauki — co oznacza, że ​​najpierw będziesz musiał odblokować gałęzie drugą i trzecią — ale jest to prawie obowiązkowe dla tych, którzy chcą poważnie potraktować budowę placówki.

Planetary Habitation pozwala na budowanie placówek na światach z ekstremalne warunki i zagrożenia. Każdy poziom zwiększa także maksymalną liczbę placówek o określoną liczbę. Na przykład, poziom pierwszy zapewni ci cztery dodatkowe miejsca na placówki, podczas gdy poziom czwarty da ci 16 dodatkowych miejsc na placówki. Aby się tam dostać, będziesz musiał zainwestować wiele punktów w drzewo nauki, ale dla entuzjastów budowania jest to oczywiste rozwiązanie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment