Jak ulepszyć broń w Destiny 2


Zwiększanie atutów broni W Przeznaczenie 2 to coś, co kiedyś było dostępne wyłącznie w przypadku broni, którą można wytworzyć Królowa Czarownic. Ale od Ostateczny kształtkażdą nową broń w grze możesz wytworzyć lub ulepszyć, a także będziesz mógł ulepszyć niektóre ulubione stare bronie, takie jak ODWAŻNY Arsenał.

W tym Przeznaczenie 2 przewodniku, oprowadzę cię jak ulepszyć broń i podaj szczegóły dot jaką broń możesz ulepszyć od Ostateczny kształt.


Jak ulepszyć broń w Destiny 2

Reklama

Obraz: Bungie

Kiedy zdobędziesz broń, którą można ulepszyć, zobaczysz małe pudełko obok miejsca, w którym znajduje się arcydzieło.

W przypadku niektórych rdzeni wzmacniających możesz ulepszyć broń za pomocą Ulepszenie poziomu 1. Spowoduje to zastąpienie arcydzieła „ulepszoną intuicją”, która zwiększy statystyki tego, czym wcześniej było twoje arcydzieło. Zapewni także broni poziom – który możesz zwiększyć kupując poziomy lub używając broni – oraz miejsce na pamiątkę. Dla Najeżdżaj broń Adeptabędziesz mógł także dostosować zalety lufy i magazynka w Relikcie, gdy je ulepszysz.

Gdy osiągniesz poziom broni 11, możesz ulepszyć swoją broń do poziomu 2. Spowoduje to zmianę broni Korzyści z lewej kolumny w ulepszonych wersjach. Ulepszone atuty zazwyczaj robią to samo, co ich normalne odpowiedniki, ale są nieco lepsze.

Po osiągnięciu 17. poziomu broni możesz po raz ostatni ulepszyć swoją broń do poziomu 3. To ulepszy Korzyści z prawej kolumny.


Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Z Ostateczny kształt i później wszystkie nowe bronie będzie można ulepszyć lub wytworzyć, ale istnieje kilka starych typów broni, które również można ulepszyć. Jednakże nie będziesz w stanie ulepszyć żadnej broni z poniższego ćwiczenia, jeśli nie posiada ona: Cecha pochodzenia — innymi słowy, w zasadzie wszystko, co dodano wcześniej Królowa Czarownic ukazał się w 2022 roku.

Oto lista Bungie zawierająca wszystkie dotychczasowe działania, podczas których powstają bronie, które można ulepszyć:

 • Przysięga Uczniów napada na Adeptów
 • Gry Strażników
 • Adepci najazdu King’s Fall
 • Zagrywka
 • Konkurencyjny Tygiel
 • Próby Ozyrysa
 • Tygiel
 • Żelazny Sztandar
 • Operacje Straży Przedniej
 • Noc zapada
 • Loch proroctwaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kup trzy gry za jedyne 15 USD w Fanatical

Fanatical powrócił z kolejną wyjątkową kolekcją Diamond, dającą Ci możliwość stworzenia własnego pakietu przecenionych gier spośród kilkunastu tytułów. Pakiet Kolekcji Diamentów...

Jak powielić Wspomnienia w DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree

Możesz duplikaty wspomnień W Pierścień Eldena'S Cień Erdtree DLC, tak jak było to możliwe w grze podstawowej. Zasadniczo daje...

Podstawowy pokład Steam jest tańszy niż kiedykolwiek przed letnią wyprzedażą Steam

Lato ma różne oficjalne i nieoficjalne początki sezonu, ale prawdziwym dla wielu z nas, graczy, jest coroczna letnia wyprzedaż Steam — która Niedawno...
Advertisment