Jak ukryć filmy i zdjęcia NSFW pojawiające się w ukrytych odpowiedziach na Twitterze


Twitter ma problem z moderacją, przez co przeglądanie jakichkolwiek odpowiedzi na platformie jest ryzykownym zagrywką. Jak donosi NBC News, filmy przedstawiające przemoc wobec zwierząt na platformie stały się wszechobecne w odpowiedziach na popularne tweety. Na przykład wyszukiwanie „kot” w pasku wyszukiwania może zostać automatycznie uzupełnione jako „kot w mikserze”. Te filmy są również odtwarzane automatycznie dla użytkowników, którzy nie wyłączyli tej funkcji w swoich ustawieniach.

Twitter od dłuższego czasu boryka się z problemami moderacyjnymi, które nasiliły się wraz z zakupem platformy przez Elona Muska i kolejnymi masowymi zwolnieniami. w 2022 r. użytkownicy skorzystali z możliwości zakupu zweryfikowanego znacznika wyboru przez Twitter Blue podszywać się pod celebrytów i marki. Twitter Blue wprowadził jednak szereg zmian po tej początkowej fali podszywanie się jest nadal problemem. Używanie mowy nienawiści stało się również znacznie bardziej rozpowszechnione na Twitterze. Te filmy są szczególnie popularne w sekcji „ukryte odpowiedzi”, której celem jest zmniejszenie widoczności komentarzy o niskiej jakości lub napastliwych.

Chociaż wygląda na to, że Twitter wyłączył sugestie autouzupełniania w pasku wyszukiwania witryny, te filmy mogą nadal pojawiać się w odpowiedziach — zwłaszcza jeśli użytkownik kupił niebieski Twitter, który podnosi jego odpowiedzi na szczyt łańcucha. Aby uniemożliwić wyświetlanie podglądu filmów, użytkownicy mogą przejść do menu Ustawienia i Prywatność i wybrać Dostępność, Wyświetlanie i Języki.

Najpierw sprawdź menu „Ruch” i upewnij się, że autoodtwarzanie jest ustawione na Nigdy. Możesz także sprawdzić menu Wyświetlacz i poszukać opcji Podglądy multimediów. Po przełączeniu tej opcji podgląd multimediów będzie wyświetlany jako link tekstowy zamiast pokazywać miniaturę.

Reklama

Niektóre konta utworzone przez użytkowników, takie jak „SPRAWDZANIE UKRYTYCH ODPOWIEDZI!!!” na żądanie ręcznie sprawdzi ukryte odpowiedzi, udostępniając treść tych postów z opisami takimi jak „Zootopia Zasada 34” lub „człowiek odstrzeliwujący sobie głowę strzelbą”.

W miarę narastania problemów Twittera nie jest jasne, czy platforma poradzi sobie z tym niepokojącym trendem. Inne formy NSFW i niepokojące obrazy można również łatwo znaleźć na Twitterze, w tym obrazy śmierci dzieci.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment