Jak stworzyć personę Apple Vision Pro


Teraz, gdy już masz swoje Apple Vision Pro za 3500 dolarówprzejrzałeś samouczek i ogarnąłeś już wszystko, czas zrobić następną najlepszą rzecz: stworzyć Personę.

Personas to nazwa firmy Apple określająca cyfrowy awatar użytkownika do rozmów wideo. Lub w Słowa Apple’a, „naturalną reprezentację Ciebie, której możesz używać do nawiązywania kontaktu z innymi”. Oprócz FaceTime Twoja Persona jest również używana z Funkcja Wzrok — no wiesz, te upiorne oczy, które pojawiają się na przednim wyświetlaczu Vision Pro. Jest tworzony na podstawie przechwytywanych obrazów i pomiarów 3D głowy, twarzy, górnej części ciała i mimiki.

Ale zanim uciekniesz i stworzysz Personę, musisz pamiętać o jednej rzeczy. W tej chwili Persony są w fazie beta, co oznacza… wyglądają na przeklęte. Słyszałem, że mój portret to miękki portret w stylu lat 70. i zdjęcie pamiątkowe, takie jak te używane w nekrologach. Włosy często wyglądają jak bloki, trochę jak postać, której nie można grać w grze na PlayStation 3. Rozpoznasz siebie, ale nie wszystko będzie dobrze.

Persony stały się nieco lepsze od czasu premiery dzięki aktualizacjom oprogramowania, ale moje nadal nie są tym, co nazwałbym w pełni „naturalną reprezentacją” mnie. Ale w porządku – nie musisz Posiadać aby to zrobić, zwłaszcza jeśli martwisz się o prywatność, ponieważ Apple zasadniczo robi ci zdjęcia, aby wygenerować Personę. (Możesz przeczytać oficjalną politykę prywatności Apple Persona Tutaj.)

Podczas konfigurowania Vision Pro zostaniesz poproszony o utworzenie Persony. Jeśli jednak pominąłeś ten krok, aby poznać inne funkcje, oto jak zacząć.

Po utworzeniu Persony możesz ją edytować lub ponownie przechwycić. Zachęcam do zrobienia tego kilka razy!
Zrzut ekranu: Victoria Song / The Verge

Reklama

Powinieneś zobaczyć podgląd swojej Persony. Rozkoszuj się jego przeklętym obrazem. Ale nadal możesz zmienić sposób wyświetlania.

Nie ma problemu, jeśli chcesz spróbować stworzyć swoją Personę po raz drugi. Do tej pory zrobiłem trzy i oto kilka wskazówek:

Wes i ja regularnie rozmawiamy przez FaceTime, żeby robić głupie miny za pomocą naszych nowych Person.
Zrzut ekranu: Wes Davis / The Verge

W tym momencie koniecznie zadzwoń do swojego najlepszego przyjaciela lub bliskich na FaceTime. W ten sposób możesz posłuchać, jak cię pieczą. Co więcej, jeśli znasz kogoś, kto ma Vision Pro, zadzwoń do niego, a wasza dwójka będzie mogła miło spędzić czas, śmiejąc się z tego, jak wyszły wasze Persony. Zrobiłem to z naszym redaktorem weekendowych wiadomości Wesem Davisem i świetnie się bawiliśmy, śmiejąc się, że jego wąsy się nie ruszają.

O ile nie masz zbyt wysokich oczekiwań, Persona FaceTimes może być zabawnym początkiem rozmowy z ludźmi, których znasz. Czy wiele osób śmiało się z mojego kosztu? Jasne, ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie bawiłem się przy tym świetnie.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment