Jak stworzyć kompas i lunetę w Lego Fortnite


Piasek to zasób, do którego został dodany LEGO Fortnite z Poszedłem na ryby aktualizacja. Znalezienie go pozwala na wytwarzanie szkła i nowych narzędzi, takich jak kompas I luneta.

Wyjaśni to nasz przewodnik po Lego Fortnite gdzie znaleźć piasek i zamień go w szkłoa następnie jak zrobić podstawowy kompas, lunetaI kompas przetrwania.


Gdzie znaleźć piasek w Lego Fortnite

Piasekz naukowego punktu widzenia jest po prostu gorąco gleba [citation needed], więc zbierasz je w ten sam sposób. Udaj się do Sucha Dolina biom pustynny lub plaża i użyj A łopata (3 drewniane pręty, 1 deska) na ziemi. Jeśli wybierasz się na pustynię, upewnij się, że jesteś przygotowany na gorące temperatury.

Podniesienie piasku po raz pierwszy odblokuje przepis na szkło.


Jak zrobić szkło w Lego Fortnite

Reklama

Zdjęcie: Epic Games za pośrednictwem Polygon

Aby zamienić piasek w coś pożytecznego, musisz zanieść go do: huta metali (5 jasny rdzeń, 35 obsydian płyty, 3 rdzenie wybuchowe). Tam możesz skręcić 2 piasek I 1 jasny rdzeń do 1 szklanka.

Dodanie szkła do ekwipunku odblokowuje przepisy na: luneta i a podstawowy kompas.


Jak zrobić kompas i lunetę w Lego Fortnite

Podstawowy przepis na kompas Lego Fortnite na stole rzemieślniczym

Zdjęcie: Epic Games za pośrednictwem Polygon

Po prostu udasz się do stołu rzemieślniczego, aby stworzyć oba nowe przepisy:

  • Podstawowy kompas trwa 2 szklanki I 1 wilczy pazur stworzyć
  • Luneta trwa 4 szklanki I 1 sęk pręt

Luneta działa jak każde inne narzędzie i można ją wyposażyć w pasek szybkiego dostępu. Kompas zostanie dodany do Twoich amuletów i wyposażenia. Umieszczenie go tam dodaje kompas na górze HUD-u.


Jak zrobić kompas przetrwania w Lego Fortnite

Przepis na kompas przetrwania Lego Fortnite na stole rzemieślniczym

Zdjęcie: Epic Games za pośrednictwem Polygon

Po utworzeniu kompasu dodaj miedziana sztabka do swojego ekwipunku, aby odblokować kompas przetrwania. Do jednego z nich będziesz potrzebować 5 szklanek, 1 pazur piaskowyI 1 miedź bar.

Kompas przetrwania zastępuje podstawowy kompas w Twoich amuletach i wyposażeniu. Umieszczenie go utrzymuje kompas na wierzchu HUD-u, a także dodaje znaczniki dla takich rzeczy jak wioski I jaskinie.


Szukasz więcej informacji na temat Lego Fortnite? Sprawdź nasze Przewodnik dla początkujących Lego Fortnite. Mamy też poradniki jak to zrobić graj w trybie wieloosobowym ze znajomymi, jak znaleźć jaskiniei jak to zrobić zbudować odnoszącą sukcesy wioskę. A jeśli szukasz miejsc do odwiedzenia, przejrzyj naszą listę najlepsze nasiona w Lego Fortnite.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dziewięciu pracowników Google aresztowanych po protestach okupacyjnych dotyczących Projektu Nimbus

Dziewięciu pracowników Google, którzy zajmowali biura firmy w Nowym Jorku i Kalifornii, zostało aresztowanych we wtorek wieczorem po ośmiogodzinnym napadzie.Pracownicy protestowali przeciwko zaangażowaniu...

Wieloletni szef sterowników Linux Nouveau, Ben Skeggs, dołącza do firmy NVIDIA

Ben Skeggs, główny opiekun sterownika GPU NVIDIA o otwartym kodzie źródłowym dla jądra systemu Linux o nazwie Nouveau, dołączył do firmy NVIDIA. ...

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...
Advertisment