Jak sprawdzić, czy zamówienie w przedsprzedaży na iPhone’a 15 zostało wysłane


Pierwszy Przedsprzedaż iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro rozpoczęło już wysyłkę do klientów, którzy wcześnie robią zakupy. Jak zawsze nie oznacza to, że Twój iPhone 15 zostanie dostarczony przed datą premiery 22 września. Oznacza to jednak, że możesz śledzić swoje zamówienie w przedsprzedaży w trakcie jego dystrybucji na całym świecie.

Jak sprawdzić, czy zamówienie w przedsprzedaży na iPhone’a 15 zostało wysłane

Jeśli sprawdzisz status swojego zamówienia w witrynie Apple, prawdopodobnie zobaczysz, że Twój iPhone 15 nadal „przygotowuje się do wysyłki”. Dzieje się tak, ponieważ Apple czeka, aż bliżej oficjalnej daty premiery nowego iPhone’a, aby zaktualizować status wysyłki po jego zakończeniu, nawet jeśli faktyczna paczka znajduje się teraz w rękach jego partnera wysyłkowego.

Ale jak każdy, kto w przeszłości zamawiał iPhone’a w przedsprzedaży, prawdopodobnie wie, że istnieje obejście tego problemu. Jeśli wejdziesz na stronę internetową UPS, możesz śledzić postęp swojego zamówienia i obserwować, jak dociera ono do Twojego stanu. Tak, nawet jeśli Apple nadal chce, abyś myślał, że Twój iPhone 15 „przygotowuje się do wysyłki”.

Najlepszym sposobem na to jest zarejestruj się na platformie UPS My Choice. Spowoduje to automatyczne wyświetlenie wszystkich paczek, które dotarły na Twój adres, w tym Twojego nowego iPhone’a 15. Alternatywnie możesz skorzystać z opcji „Śledź według numeru referencyjnego” na stronie internetowej UPS.

Numer referencyjny to prawdopodobnie numer telefonu podany w zamówieniu Apple lub numer zamówienia bez dwóch ostatnich cyfr. Firma UPS wprowadziła jednak niedawno zmiany w funkcji „Śledź według numeru referencyjnego” „w celu poprawy bezpieczeństwa”. Oznacza to, że najlepszym rozwiązaniem będzie zarejestrowanie się zamiast tego w Moim wyborze.

Reklama

Gdy znajdziesz swojego iPhone’a 15 w systemie UPS, możesz go śledzić podczas podróży po całym świecie i ostatecznie dotrzeć do Twoich drzwi w piątek, 22 września. W moim przypadku dwa złożone przeze mnie zamówienia na iPhone’a 15 w przedsprzedaży zostały wysłane i są w drodze do mojego domu z przewidywaną dostawą w dniu premiery.

Jednak nie wszystkie iPhone’y zostały jeszcze przekazane do UPS, więc sprawdzaj je przez cały tydzień, jeśli nie możesz jeszcze znaleźć swojego.

Po przejściu na USB-C możesz także chcieć kupić nowe akcesoria do ładowania dla przychodzącego zamówienia na iPhone’a 15. Oto niektóre z moich ulubionych:

Czy Twój iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro lub iPhone 15 Pro Max został już wysłany? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...

Notion Calendar i Claude AI trafiają na Androida

Cześć, przyjaciele! Witamy w Instalator Nr 46, Twój przewodnik po najlepszych i Skraj-najlepsze rzeczy na świecie. (Jeśli jesteś tu nowy, witaj, mam nadzieję,...
Advertisment