Jak spłacić nagrodę jeśli popełnisz przestępstwo w Starfield


Jeśli masz lepkie palce, może się okazać, że czeka cię nagroda Pole Gwiazd. Jeśli zostaniesz przyłapany na kradzieży, gdy nie jesteś ukryty, lub na przemycie nielegalnych towarów, możesz zostać wrzucony w pułapkę, a jest kilka sposobów, aby tego uniknąć. Przetestowaliśmy je wszystkie, więc Ty nie musisz tego robić.

Gdy zostaniesz aresztowany przez Zjednoczone Kolonie po raz pierwszy, tak naprawdę rozpoczniesz misję o nazwie „Głęboka przykrywka”, w której szantażują cię, abyś działał dla nich pod przykrywką. Po rozpoczęciu tego zadania ponowne aresztowanie przyniesie normalne skutki, o których mówimy poniżej.


Jak działają zlecenia w Starfield?

Nagrody w Pole Gwiazd działają bardzo podobnie do Skyrima nagrody. Jeśli ludzie zobaczą, że kradniesz lub kradniesz, za twoją głowę zostanie dodana nagroda za ten region. Jeśli zostaniesz przyłapany na kradzieży jednej rzeczy Neon, otrzymasz nagrodę w wysokości 500 kredytów za Neon. Jeśli ponownie zostaniesz przyłapany na kradzieży, otrzymasz kolejne 500 kredytów i tak dalej.

Przemycanie kontrabandy, takiej jak Aurora, również doda nagrodę za twoją głowę.

Jeśli masz nagrodę, ochrona z tej planety będzie cię ścigać. Możesz jednak zapłacić grzywnę, pójść do więzienia lub wywalczyć sobie wyjście. Nie możesz szybka podróż podczas gdy strażnicy cię gonią.

[Ed. note: We encountered an issue when we were mass pickpocketing people on planets and loads of security guards would appear. They’d follow us around but never actually start the “you’re under arrest!” prompt unless we interacted with them. Use this knowledge how you’d like, but we don’t think this is working as intended.]

Reklama

Ci strażnicy mnie nie aresztowali. Po prostu mnie śledzę, bo popełniłem wiele kradzieży.
Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon


Jak spłacić nagrody

Istnieje kilka kiosków, w których możesz odebrać nagrodę bez konieczności rozmawiania z nikim, ale zależy to od regionu, w którym masz tę nagrodę. Z naszych testów wynika, że ​​możesz odebrać nagrodę tylko wtedy, gdy nie znajdujesz się obecnie w obszarze powiązanym z odłam to ma dla ciebie nagrodę.

Na przykład, jeśli masz nagrodę w Freestar Collective i korzystasz z kiosku w przestrzeni Freestar Collective, nie możesz spłacić swojej nagrody. Będziesz musiał znaleźć takiego poza przestrzenią Freestar Collective.

Jest też niewielki znacznik. Oczyszczenie nagrody w wysokości 500 kredytów kosztuje nas 550 kredytów, więc jest nieco droższe niż samo płacenie kar.


Lokalizacje kiosków z nagrodami

Kioski te zazwyczaj znajdują się w barach, ale można je znaleźć także w przypadkowych placówkach i mniejszych osadach — takich jak HopeTown. Kioski z nagrodami możesz znaleźć w następujących lokalizacjach głównych, ale pamiętaj o zasadzie dotyczącej przynależności do frakcji przed wykreśleniem swojej mapy. skok grawitacyjny:

  • Miasto Akila (Kolektyw Freestar): Zaczepianie słupka
  • Neon (kolektyw Freestar): Salon Astralny
  • Nowa Atlantyda (Zjednoczone Kolonie): Pasek rzutni
  • Cydonia (Zjednoczone Kolonie): Złamany drążek włóczni

Co się stanie, gdy zostaniesz złapany przez strażników w Starfield?

Najprostszym sposobem na wyjście z tej sytuacji jest zapłacić grzywnę (która jest kosztem twojej nagrody) i oddaj skradziony towar.

W szczególności w Neonie też możesz przekupić strażników pozwolić ci odejść, a koszt łapówki będzie wyższy w zależności od nagrody. Początkowy koszt ich spłaty wynosi 3000 kredytów. Spłacenie strażników pozwala zatrzymać skradzione dobra, ale na wielu innych planetach nie można przekupić strażników. (Być może istnieje więcej planet umożliwiających przekupstwo, ale w momencie publikacji nie znaleźliśmy żadnych innych.)

Nawet jeśli zapłacisz te kwoty, nadal zostaniesz teleportowany do więzienia, choć będziesz mógł tam wrócić, gdy już tam dotrzesz.

Oficer ochrony Neon w Starfield próbuje dokonać aresztowania.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Możesz także zgodzić się odbyć karę więzieniaktóry faktycznie zrzeknie się wszystkich skradzionych towarów i odjąć trochę XP. Przy podstawowej nagrodzie wynoszącej 500 kredytów musieliśmy odsiedzieć pięć dni w więzieniu i straciliśmy 500 XP. Przy nagrodzie wynoszącej 1000 kredytów musieliśmy odsiedzieć siedem dni w więzieniu i straciliśmy 900 PD, więc można śmiało powiedzieć, że im wyższa nagroda, tym dłuższy czas więzienia musisz odsiedzieć (i więcej PD stracisz). Twoje XP nie może spaść poniżej zera i nie stracisz poziomów.

Możesz także zdecydować się na walkę ze strażnikami, czego prawdopodobnie nie chcesz robić w miejscach takich jak Neon czy Nowa Atlantyda, ponieważ jest mnóstwo zabezpieczeń, z którymi możesz się bić, a to prawdopodobnie nie jest tego warte.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Harmonogram wydań wersji beta systemu iOS 18: Oto, kiedy można spodziewać się nowych wersji beta

Lato jest sezon beta dla platform oprogramowania Apple. Wraz z nowymi funkcjami i zmianami w każdej wersji, pytanie w głowach wielu użytkowników wersji...

Dzikie plotki o iPhonie 17, iOS 18 beta 4, obawy o budżet TV+

Benjamin i Chance rozmawiają o wiadomościach i plotkach z Apple z tego tygodnia, w tym o szalonych szczegółach dotyczących kierunku nowego modelu „Slim”,...

WhatsApp ma teraz 100 milionów użytkowników dziennie w USA

Dyrektor generalny Meta, Mark Zuckerberg, ogłosił dziś: jego kanał WhatsApp że od 25 lipca WhatsApp ma 100 milionów aktywnych użytkowników dziennie w USA....
Advertisment