Jak przypisać broń do grupy w Starfield


Pole Gwiazd‘S Konstruktor statków umożliwia dostosowywanie i modyfikowanie plików statki kosmiczne tyle ile chcesz. Obejmuje to wyposażenie ich w imponującą gamę broni. Czasami jednak napotkasz błąd dotyczący przydziału grup broni. Obejmują one „nieprzypisana broń, „brak przydziału broni”, I „maksymalna liczba broni”.

Nasz Pole Gwiazd pokaże Ci przewodnik po grupach broni i przypisywaniu broni jak przypisać broń do grupy — i nauczę Cię, jak naprawić pojawiające się błędy.


Jakie są przydziały i grupy broni?

Zasadniczo przypisanie broni — i przypisanie broni do grup — oznacza po prostu przypisanie broni statku do przycisków, które z niej strzelają. Dowiesz się o tym najczęściej, gdy wystąpi błąd w pliku Konstruktor statkówKontrola lotu.

Reklama

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Podobnie jak w przypadku innych aspektów budowania niestandardowego statku kosmicznego w Konstruktorze statków, istnieje kilka ograniczeń dotyczących uzbrajania statku kosmicznego. Po pierwsze, technicznie rzecz biorąc, twój statek nie musi tego robić każdy bronie. Ale kiedy zaczniesz je dodawać, oni Posiadać zostać przydzielonym do grupy.

Ale nie możesz po prostu dodawać broni. Jesteś ograniczony tylko do trzech rodzajów broni – takich jak lasery, armaty i wyrzutnie rakiet. Typ to w zasadzie nazwa broni — na przykład lasery dwóch różnych marek liczą się jako dwa typy. Możesz mieć tyle instancji każdego typu, ile zmieścisz na swoim statku, ale jesteś ograniczony do trzech typów.


Jak naprawić przypisanie broni

Kiedy dodajesz lub usuwasz broń w Konstruktorze Statków, Kontrola lotu może zgłosić błąd nieprzydzielona broń Lub brakujące przypisanie broni. Oznacza to, że twój statek ma broń, która nie jest przypisana do przycisku ani klawisza.

Starfield przydziela broń w zakładce Broń w menu Kontrola lotu.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Aby to naprawić, otwórz plik Kontrola lotu menu i przejdź do Bronie patka. Tutaj zobaczysz listę trzech grup broni — W0, W1I W2 — może mieć twój statek. Na konsolach są one mapowane na lewy spust, prawy spustoraz Przycisk Y odpowiednio.

Każdy wpis grupy to menu rozwijane zawierające listę rodzajów broni, które masz podłączone do swojego statku. Będziesz musiał przypisać tyle grup broni (przycisków), ile masz rodzajów broni, naciskając Przycisk (na konsoli Xbox) nad tym, co chcesz przypisać.

Konstruktor statków Starfield pokazuje nominalne systemy podczas przypisywania broni do grupy.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Kiedy pomyślnie przypiszesz swoją broń do grupy, zobaczysz małe niebieskie pole wyboru ze znacznikiem wyboru “nominalny.”

Możesz także zobaczyć maksymalna liczba broni błąd. Dzieje się tak, gdy masz więcej niż trzy typy. Będziesz musiał usunąć (przynajmniej) jeden typ.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment