Jak przenieść bazę w Palworld


Przenoszenie bazy W Palworld nie jest to coś, o czym możesz pomyśleć na początku, ale swoją drogą Palworld obsługuje zbieranie zasobów i poziomy, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zdecydujesz się podnieść kije i udać się na bardziej praktyczne pastwiska — szczególnie po odblokowaniu zaawansowanej technologii.

Podobnie jak prawie wszystko w otwartej grze Pocketpair, Palworld nie mówi ci nic o tym, jak poruszać się swoją bazą. Proces ten można wykonać w dowolnym momencie, choć jest on trochę nudny. Oto jak przenieść swoją bazę Palworld.


Ile baz można mieć w Palworld?

Palworld pozwala ci mieć trzy aktywne bazy, choć nie na początku. Możesz mieć tylko jedną bazę, aż do osiągnięcia poziomu podstawowego 10, po czym możesz zbudować drugą. Po osiągnięciu 15. poziomu bazowego możesz przystąpić do pracy nad trzecią bazą.

Jak przenieść swoją bazę w Palworld

Reklama

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Palworld nie daje ci możliwości podniesienia bazy i przeniesienia jej, nawet Palboxa, więc musisz się tym zająć długo. Będziesz musiał zdemontować Palbox, co brzmi bardziej złowieszczo niż w rzeczywistości.

Demontaż Palboxa spowoduje automatyczny demontaż wszystkich obiektów bazowych. Obejmuje to takie rzeczy jak inkubatory jaj, łóżka Pal, rancza i wszystko, czego nie możesz zbudować bez prezentu Palbox. Automatycznie odzyskasz koszt materiałów każdego obiektu, chociaż będziesz musiał go zbudować ponownie, gdy następnym razem założysz bazę.

Również, demontaż Palboxa automatycznie wyśle ​​wszystkich działających Palboxów do Twojego pudełka, mimo że właśnie zdemontowałeś to pudełko. Żadnemu z nich nic się nie stało i żadne nie zniknęło.

Bohater Palworld stoi w pobliżu pudełka, próbując przenieść bazę w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Stoły warsztatowe, domy i wszystko, co można zbudować poza bazą, pozostanie nienaruszone, chociaż można je zdemontować za pomocą menu budowy.

Następnym krokiem jest znalezienie nowej lokalizacji bazowej, która może znajdować się dosłownie w dowolnym miejscu na mapie, na tyle dużym, aby umieścić Palbox. Zbuduj swoją skrzynkę, przebuduj dowolne inne obiekty i gotowe. Aby uzyskać sugestie dotyczące tego, od czego zacząć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepsze lokalizacje bazowe W Palworld.


Jeśli zaczynasz w Palworldmamy dla Ciebie przewodniki, m.in Przewodnik dla początkujących I typ wykresua także wskazówki, jak się tam dostać Ruda I siarka. Jeśli jesteś gotowy, aby podjąć się pierwszy szef wieżymamy też przewodnik po tym, a także listę wszystkich lokalizacje bossów wież I wszystkie latające wierzchowce.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...
Advertisment