Jak pokonać Raene Wolfrunner w Warcraft Rumble


Raene Wolfrunner jest pierwszą poważną przeszkodą Warcraft Rumblei – w zależności od armii, którą dowodzisz – pokonanie może wymagać pewnych poważnych zmian.

Raene Wolfrunner spotkasz w Jesionowa Dolina strefę, a ona służy jako jej ostatni szef. Jej zalecany poziom to 7. Pokonanie jej zapewni ci 30. Pieczęć, która odblokuje cotygodniowy system lochów.

W tym Warcraft Rumble przewodniku, pokażę ci dokładną strategię, którą zastosowałem, aby pokonać Raene Wolfrunner, a następnie przedstawię kilka sugestii dotyczących alternatywnych jednostek.

[Note: As of Nov. 7, Raene Wolfrunner’s Huntress units aren’t spawning quite as aggressively as before. It’s unclear if this is a bug or if Blizzard changed the fight due to its difficulty. Either way, our strategies below will help you take her out.]

Najlepszy build do pokonania Raene Wolfrunner

Reklama

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Zanim pokażę Ci moją armię, polecam większość, jeśli nie wszystkie, Twoje jednostki poziom 7 przed zajęciem się Raene. Statystyki robią ogromną różnicę Huka jednostki o niższym poziomie zostaną zniszczone przez jednostki Łowczyń bossa.

Używałem głównie Nieumarły armia, która ma pokonać Raene Wolfrunner:

Lider: Sylvanus Windrunner (6 sztuk złota)

Wojsko:

  • Plugastwo (6 sztuk złota)
  • Ghul (2 szt. złota)
  • Łańcuch Błyskawicy (2 Złota)
  • Farmer Zarazy (2 Złota)
  • BEZPIECZNY Pilot (3 złote)
  • Jeździec Gryfa (2 Złota)

Jak pokonać Raene Wolfrunner

Mapa bitwy z Raene Wolfrunner w Warcraft Rumble

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Największym problemem Raene Wolfrunner jest jej otwarcie, podczas którego pojawia się wiele Łowczynie od północy i Piechota Sojuszu z zachodu. Może to skutkować ogromnym uciskiem tuż za bramą, gdzie twoja wieża będzie zbyt zajęta radzeniem sobie z jednym zagrożeniem, aby poradzić sobie z drugim.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​pojedynczy Wstręt poradzi sobie ze wszystkimi Łowczyniami – przynajmniej tymczasowo. Jeśli możesz dodać w Rolnik Plagi, powinieneś być w stanie zabić ich wszystkich, zanim Plugastwo umrze. Jednakże upewnij się, że umieściłeś Farmera Plagi z dala od Plugastwa, ponieważ atak Glewii Łowczyni nie będzie w stanie w ten sposób odbić się od twojego potężnego czołgu do twojej delikatnej jednostki zadającej obrażenia.

Ponieważ jednostki Łowczyń są zajęte, czas skupić się na Piechurzy i Gryf Jeździec dochodzące z drugiej strony. Najlepsze, co możesz tutaj zrobić, to upuścić Wampir tak wcześnie jak to możliwe. Spowoduje to spowolnienie wojsk wroga na tyle długo, że będziesz mógł zdobyć trochę złota. Kiedy już skupią się na bardziej pancernej jednostce, rzuć trochę Łańcuch, seria wyładowań piorunów lub BEZPIECZNY pilot na nich wszystkich, aby uzyskać dodatkowe obrażenia. Jeśli uda ci się wyrzucić kolejnego Farmera Zarazy, bardzo szybko zdziesiątkuje to wojska lądowe.

O ile twoje jednostki nie są na bardzo wysokim poziomie, twoja wieża odniesie obrażenia w tej początkowej części — to po prostu za dużo, aby twoje jednostki mogły sobie z tym poradzić na raz. Ale kiedy już przetrwasz pierwszy atak, dalsza część misji przebiegnie stosunkowo gładko. Jeśli jednak nie uda ci się zadać Raene większych obrażeń, niż ona zadała tobie, w dogrywce przegrasz, więc musisz grać agresywnie.

Skup zdecydowaną większość swoich żołnierzy na wieżyczce po lewej stronie i postaraj się ją jak najszybciej rozbić. Dzięki temu będziesz mógł odradzać jednostki bliżej Raene i zadawać jeszcze większe obrażenia. Jednak robiąc to, musisz mieć oko na prawą stronę mapy, ponieważ Raene będzie nadal spawnować jednostki Łowczyni i wysyłać je za tobą. Wyślij swoją Plugastwo, aby się z nimi rozprawiła i spowolniła.

Jeśli skupisz się na kontrolowaniu Łowczyń i przepychaniu jednostek przez kanał po lewej stronie, będziesz w stanie pokonać Raene w wyznaczonym czasie.

Jakie inne jednostki są dobre przeciwko Raene Wolfrunner?

Obraz jednostki przedstawiający Taurena Kamiennego Kopyta w Warcraft Rumble

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Problem z Raene, jak wspomnieliśmy wcześniej, polega na początkowym ataku i nie każdy skład armii jest w stanie go przetrwać. Jeśli nie odblokowałeś niektórych jednostek, które mam w swojej armii, lub po prostu nie lubisz ich zbytnio, będziesz potrzebować zastępstwa. Poniżej wymieniłem kilka odpowiednich zamienników dla Plugastwa, Farmera Zarazy i nie tylko.

Będziesz potrzebował naprawdę mocnego czołgu, który zastąpi Abomination, którego używałem w mojej armii, np Grommash Piekielny Krzyk lub nawet Kamienne Kopyta Taurenów. Możesz także używać niektórych czołgów z sztuczkami, takimi jak Gnoll Brutalny za uszkodzenie obszaru lub Żywiołak Ziemi ponieważ jest Nieograniczony (co oznacza, że ​​możesz go upuścić poza obszarem wieży, zyskując więcej czasu).

Zamiast mojego Farmera Zarazy możesz potrzebować innej jednostki, która będzie w stanie zadać obrażenia obszarowe oddziałowi Piechurów Przymierza, który nadejdzie z drugiej strony. A Łowczyni Twój własny może zdziałać cuda przeciwko nim, podobnie jak: Jeździec Nietoperzy. Tylko bądź ostrożny, gdyż Gryf Jeździec może stosunkowo szybko strzelać do słabszych wrogów. Zaklęcia takie jak Święta Nowa I Wykonać są również dobre przeciwko grupie zachodniej, jeśli nie chcesz używać Chain Lightning lub SAFE Pilot.

Jedyne, czego naprawdę chcesz uniknąć w tej walce, to słabe roje wrogów. Ponieważ Glewia Łowczyni odbija się (a Raene sama jest w zasadzie wielką Łowczynią), twoja tylna linia będzie miała kłopoty, jeśli nie będzie wystarczająco silna. Unikaj Nekromanta, Raptoryi inne rojące się jednostki w tym przypadku — jeśli je upuścisz, po prostu zmarnujesz swoje Złoto.

Jak zawsze z Warcraft Rumble, istnieje wiele różnych opcji, które możesz wziąć pod uwagę, rozpoczynając walkę. A jeśli po wypróbowaniu mnóstwa różnych jednostek nadal masz problemy, rozważ zdobycie trochę XP i powrót później.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rada Nadzorcza ASML zamierza powołać Christophe’a Fouquet na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego

W dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza ASML Holding NV (ASML) ogłasza, że ​​zamierza mianować Christophe'a Fouqueta, obecnie dyrektora ds. biznesu ASML i członka zarządu,...

NVIDIA przygotowuje kartę GeForce RTX 4090 D dla Chin w celu zapewnienia zgodności z amerykańskimi przepisami dotyczącymi kontroli eksportu

NVIDIA wprowadza ostatnie poprawki do nowej karty graficznej GeForce RTX 4090 D, karty graficznej SKU przeznaczonej specjalnie na rynek chiński, skierowanej głównie do...

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...
Advertisment