Jak pokonać Mohga, Władcę Krwi, w Elden Ring


W Pierścień EldenaMohg, Lord of Blood to opcjonalny boss, którego można znaleźć w sekretnym obszarze, którego można łatwo przeoczyć podczas pełnego przejścia gry.

Ale dla Pierścień Eldena‘S Cień Erdtree ekspansja, Mohg jest wymaganym szefem. Będziesz musiał go pokonać, aby uzyskać dostęp do kokonu Miquelli w Mauzoleum Dynastii Mohgwyn i zostać przeniesionym do Krainy Cieni.

W tym przewodniku przedstawimy najlepsze wskazówki, jak pokonać Mohga, Władcę Krwi Pierścień Eldena.


Jak pokonać Mohga, Władcę Krwi, w Elden Ring

Podobnie jak wiele bitew z bossami w Pierścień Eldena, Mohg, Lord of Blood to dwufazowa walka z bossem. W pierwszej połowie Mohg będzie zadawał standardowe i przebijające obrażenia za pomocą trójzębu oraz atakował strumieniami krwawego płomienia — kombinacji obrażeń od ognia i krwawienia, które będą narastać z czasem. Upewnij się, że masz zbroję i talizmany, które negują obrażenia fizyczne, od ognia i krwi.

W drugiej połowie walki z bossem Mohg, gdy osiągnie 50% zdrowia, rzuci Rytuał Krwawej Łaski. Zaklęcie to znacznie uzdrowi Mohga i spowoduje utratę krwi u gracza, ale istnieją sposoby na złagodzenie niszczycielskiego efektu Rytuału Bloodboon za pomocą odpowiedniej Kryształowej Łzy.

Istnieje wiele strategii walki z Mohgiem, w zależności od tego, czy jesteś użytkownikiem walki wręcz, czy entuzjastą magii dystansowej, ale oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać, aby walka była łatwiejsza.

Reklama

Zdobądź Kajdany Mohga

Kajdany Mohga zachowuje się podobnie jak Kajdany Margit — użycie tego przedmiotu tymczasowo ogłuszy Mohga, maksymalnie dwa razy i tylko podczas pierwszej fazy prawej. Użyj kajdan, aby zdobyć kilka darmowych trafień w starego Mohga.

Kajdany Mohga można znaleźć w Leyndell, stolicy królewskiej, w kanałach Podziemnych Terenów Przestrzennych, gdzie strzegą ich dwa gigantyczne raki.

Zdobądź Oczyszczającą Kryształową Łzę

Ta Kryształowa Łza oczyści klątwę Pana Krwi w mieszanym stanie fizycznym, zmniejszając potężny, wysysający zdrowie atak Nihila, który wykonuje Mohg, gdy ma połowę zdrowia. Upuszcza Oczyszczającą Kryształową Łzę Eleonora, Fioletowy Zakrwawiony Palec na Drugi kościół Marika na płaskowyżu Altus. Ta Kryształowa Łza dobrze komponuje się z Nakrapianą Twardą Łzą w twoim Cudowna mieszanka Physick.

Przynieś dużo uzdrowienia i zapobiegania utracie krwi

Mohg wysysa twoje zdrowie za pomocą zaklęcia Nihil, a ty możesz skończyć z wielokrotnym piciem swojej butelki leczniczej, aby pozostać przy życiu. Zadaje także krwotok (utratę krwi), więc to samo Zapierające dech w piersiach bolusy wyposażony lub korzysta z Zaklęcie Pomocy Pana aby zmniejszyć efekt.

Użyj efektów zimna i utraty krwi

Mohg ma dużą odporność na ogień, więc zadawanie mu odmrożeń i/lub krwotoków może być najlepszą opcją. Biorąc pod uwagę całą utratę krwi wokół Mohga, możesz wyposażyć się w talizman Uniesienia Władcy Krwi, który zwiększa siłę ataku (o 20%), gdy w pobliżu nastąpi utrata krwi.

W razie wątpliwości Mimika Łzy

The Naśladuj przywołanie ducha Łzy Popiołów zapewnia świetną rozrywkę dla Mohga, pozwalając ci zaatakować go od tyłu i złamać jego równowagę, aby zadać dodatkowe obrażenia. Możesz też skorzystać z wybranego przez siebie ulepszonego przywołania ducha. To bezpieczna przestrzeń wolna od osądów.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment