Jak ominąć pierwszego ducha w Animal Well


Blokowy, niebieski duch to pierwszy wróg, jakiego spotkasz Studnia dla zwierząt. Natkniesz się na to zaledwie kilka ekranów gry – zaraz na prawo od pierwszego punktu zapisu telefonu.

Nasz Studnia dla zwierząt przewodnik pomoże Ci ominąć pierwszego wroga-ducha — nauczy Cię, jak używać pierwszej broni i nie tylko Studnia dla zwierzątkorzystanie z ukrytych przejść.


Pierwsza lokalizacja duchów w Animal Well

Reklama

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Gdy osiągniesz Studnia dla zwierzątpierwszego punktu zapisu, zobaczysz wiewiórkę po lewej stronie (pobiegnie w prawo), ale jeśli pójdziesz w tę stronę, trafisz w ślepy zaułek. Kierując się dwa ekrany w prawo, natkniesz się na pierwszego wroga, niebieskiego ducha, strzegącego korby.


Jak rozwiązać pierwszą zagadkę z żółtym guzikiem

Animal Well unikający ducha

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Ominięcie tego ducha jest nie lada zagadką i wymaga rozwiązania pewnego rodzaju zagadki, którą znajdziesz w całej grze Studnia dla zwierząt. Aby rozwiązać ten problem, będziesz musiał:

  • Kiedy zauważysz ducha, skieruj się w prawo, a następnie wskocz na półkę nad tobą, kierując się z powrotem w lewo.
  • Przeskakuj po platformach u góry ekranu, kierując się w lewo.
  • Wracając do pomieszczenia z telefonem, poczekaj na platformę, a następnie przejedź nią w lewo — na półce jest wąskie przejście.

Animal Well uderza w pierwsze dwa żółte przyciski

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Idź dalej w lewo, a trafisz na pierwszy żółty przycisk z trzech. Zejdź z półki i przytrzymaj prawą stronę, aby wylądować na poziomie poniżej. Użyj korba podnieść platformę z wody. Wskocz na nią i przejdź w lewo, aby trafić drugi żółty przycisk.

Trudno to zobaczyć, ale tuż obok przycisku, który właśnie wcisnąłeś, znajduje się ukryte przejście. Wskocz w małą szczelinę i przejdź przez nią w lewo. Będziesz przemierzać kilka korytarzy, aż w końcu dojdziesz dokładnie poniżej miejsca, w którym zacząłeś – i uderzysz trzeci żółty przycisk.


Gdzie znaleźć petardy w Animal Well

Ścieżka do Studni Zwierząt przez otwartą bramę

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Użyj korby, aby ponownie podnieść platformę i przejdź przez drzwi, które właśnie otworzyłeś. Wybierz petardy w następnym pomieszczeniu, a następnie opuść się po lewej stronie.

Animal Well używa petardy, aby zabić ducha

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Przeskocz przez wyspy, kierując się w prawo, a w następnym pokoju znajdziesz kolejnego ducha. Rzuć petardę za pomocą X — być może będziesz musiał rzucić drugą, jeśli pierwsza wyląduje w wodzie. Kiedy wybuchnie, zabije (przestraszy do nieistnienia?) ducha.

Kontynuuj w prawo.

Animal Well za pomocą petardy zabije pierwszego ducha

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Wdrap się po prawej ścianie, a wrócisz do pokoju z telefonem. Wróć do pierwszego ducha i odpal mu petardę. Możesz teraz użyć korby, aby podnieść platformę i kontynuować podróż znajdź mapę.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...

SonicFi wprowadza produkty sieciowe dla małych i średnich firm

SonicFi Inc., zupełnie nowa firma, której celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich firm, debiutuje dziś swoją serią produktów sieciowych w chmurze...

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...
Advertisment