Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+


Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu są już transmitowane.

Próby rozpoczęły się od historii skupionej wokół kwestii adopcji. Ponieważ Nikki (Smith) i Jason (Spall) nie mogą mieć własnego dziecka, zwracają się ku procesowi adopcji – i wszelkim związanym z nim przeszkodom.

Sezon czwarty przeskakuje w czasie o sześć lat, więc widzimy ich rodzinę na bardziej zaawansowanym etapie. Princess jest już nastolatką, a Tyler ma 11 lat i po raz pierwszy idzie do szkoły średniej. Jak zawsze było po drodze dużo śmiechu, dużo miłości i mnóstwo łez.

Czwarty sezon próbny składa się z ośmiu odcinków, trwających od dzisiaj do 3 lipca, a nowy odcinek pojawia się w każdą środę na streamerze.

Jak obejrzeć Próbowanie na Apple TV+

Próbę możesz oglądać w aplikacji Apple TV z rozszerzeniem Subskrypcja Apple TV+. Nowi członkowie mogą uzyskać siedmiodniowy bezpłatny okres próbny tutaj.

Reklama

Pobierz aplikację Apple TV na wszystkie swoje urządzenia Apple, a także Amazon Fire Stick, Roku, telewizory Smart TV, konsole do gier i nie tylko. Można także oglądać w przeglądarce internetowej pod adresem tv.apple.com.

Transmisja strumieniowa także w Apple TV+

Oprócz Trying Apple emituje obecnie nowe odcinki programu Acapulco, Łup, Nagroda Wielkich Drzwi, Ciemna materiaI Wielkie Cygaro.

Premiery nowych tytułów zostaną wznowione w czerwcu, a Jake Gyllenhaal wystąpi w nowej limitowanej serii Domniemany niewinnypierwsza odsłona nowego, familijnego serialu animowanego CudLaa Lily Gladstone prowadzi swój drugi film Apple Original Film Fantazyjny taniec.

Zobacz wszystkie zapowiedzi dotyczące Apple TV+ w naszym obszerny przewodnik po programach i filmach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment